خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

فرم خود اظهاري داوطلبان جهت حضور در محل امتحان

انتشار 30 خرداد 1400
مطالعه 2 دقیقه

مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات: از روز يکشنبه تاریخ 30 خرداد ماه تا پایان روز سه شنبه 1 تیر ماه 1400 است . پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد.

فرم خود اظهاري داوطلبان جهت حضور در محل امتحان

داوطلب گرامي این سامانه ويژه داوطلبانی است که دچار بیماری کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند)؛ این دسته از داوطلبان می توانند فرم خود اظهاري را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری نمایند، سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون ایشان را در محل امن مورد تأييد وزارت بهداشت در شهرهاي محل برگزاري آزمون تعيين خواهد نمود و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع ذینفعان خواهند رساند

تکمیل فرم خوداظهاری ویژه متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا:

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان آزمون سراسري سال 1400 که دچار بیماری کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده است. بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 24/03/1400 بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز يکشنبه مورخ 30/03/1400 لغایت سه شنبه مورخ 1400/04/01 با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش آزمون سراسري) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. متقاضیاني كه اين فرم را تكميل نمايند براساس دستورالعمل هاي وزارت بهداشت از ساير متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش و كشور

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می­توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می­شود. متقاضیان می­توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

ضمناً متقاضیان درصورت لزوم مي توانند سؤال يا سؤالات خود را از تاریخ سه شنبه 1400/04/08 لغايت روز شنبه 12/04/1400 با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن 42163-021 در ميان بگذارند.

دریافت فایل جدول شماره 1 - شهرستان و یا بخش محل اجرای آزمون متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1400 در قالب PDF

دریافت فایل جداول شماره 2 و 3 - آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری 1400 در قالب PDF

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار دانشگاهی و بورسیه ما در صفحات اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام : https://t.me/eshragh1

تصویر
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق