خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

فرصت مجدد ثبت نام در سامانه دستیاری آموزشی دانشگاه آزاد فراهم شد

انتشار 19 تیر 1402

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از فراهم شدن فرصت ثبت نام مجدد و تکمیل پرونده در سامانه دستیاری آموزشی دانشگاه آزاد خبر داد.

فرصت مجدد ثبت نام در سامانه دستیاری آموزشی دانشگاه آزاد فراهم شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حامد حسن پور رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باتوجه به استقبال کم نظیر دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از طرح دستیاری آموزشی و تماس‌های مکرر آنان جهت ثبت نام و ویرایش پرونده هایشان، سامانه دستیاری آموزشی روز سه شنبه 20 تیرماه از ساعت 8 تا 22 همان روز باز می شود و متقاضیانی که هنوز ثبت نام نکرده اند و یا مراحل ثبت نام آنها ناقص بوده می توانند با مراجعه به سایت https://bpj.iau.ir و با کلیک بر روی سامانه دستیاری آموزشی اطلاعات ثبت نامی خود را وارد کنند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان تصریح کرد: آن‌دسته از متقاضیانی که ثبت نام خود را تکمیل نکرده‌اند و اطلاعاتی نظیر اولویت‌های واحد دانشگاهی مورد تقاضا، اولویت های دروس مورد تقاضا، اطلاعات دوره تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و ... را انتخاب نکرده‌اند، می‌توانند روز سه شنبه 20 تیرماه با ورود به پروفایل خود از قسمت ثبت اطلاعات، مراحلی که نیاز به ویرایش دارد، تکمیل کنند.

حسن پور خاطرنشان کرد: همکاران ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، پاسخگوی سوالات دانشجویان متقاضی جذب دستیار آموزشی از طریق تماس با شماره‌های تلفن‌های 44865233-021 و 44865245-021 و 44865686-021 و 44865189-021 هستند.

دانشجویان دکتری که به صورت استاد حق التدریس، سابقه تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی دارند لازم است برای شرکت در دوره مدرسی در سامانه دستیاری آموزشی ثبت نام کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق