خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

هزینه چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس SCOPUS

انتشار 24 شهریور 1398
مطالعه 3 دقیقه

چاپ مقالات علمی دانشجویان و دانش پژوهان در مجلات علمی اسکوپوس به صورت تضمینی در موسسه اشراق با کادری مجرب آماده ارائه خدمات می باشد.

هزینه چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس SCOPUS

    اسکوپوس    

🚩بسیاری از محققین و پژوهشگران در اندیشه چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس scopus هستند ولی کمتر دیده شده است که با این مجلات و نحوه چاپ و گرایش های علمی موجود در آن آشنایی کامل داشته باشند. موسسه علمی اشراق، بزرگترین دغدغه محققین را حل و موانع موجود بر سر راه توسعه و رشد علم و دانش کشور را برداشته است. در راستای این هدف، توضیحاتی را در خصوص مجلات اسکوپوس در اختیار پژوهشگران و دانشجویان عزیز قرار داده تا بتوانند گامی در جهت ارتقاء رتبه علمی اساتید و پژوهشگران سرزمین‌مان بردارند.

 اسکوپوس   Scopus   چیست؟ 

🌐موسسه اسکوپوس یکی از مشهورترین و معتبرترین پایگاه مجلات در دنیا می باشد که بیشتر دانشگاه های معتبر آن را به عنوان علمی ترین مرجع استنادی می شناسند. این پایگاه برای بسیاری از مجامع علمی دنیا نوعی معیار برای رتبه بندی دانشگاه ها و میزان تولیدات علمی هر کشور به شمار می رود. اسکوپوس شامل مقالات، کتاب ها و خلاصه کنفرانس هاي علمي است که در زير مجموعه پايگاه الزویر ELSEVIER قرار گرفته است. این پایگاه دارای 55 میلیون کتاب و مقاله در قالب حدود 22000 عنوان مجله و کتاب در بیش از 5 هزار انتشاراتی می باشد که ارقام و اعداد قابل توجهی می باشند.

🌐موسسه اسکوپوس که جزو معتبرترین شرکت های چاپ مجلات است؛ خود براساس استاندارهای علمی، مجلات را فهرست بندی می کند. مجلات اسکوپوس از اعتبار علمی بالایی در ایران و کشورهای مختلف دنیا برخوردار هستند و در همه ی دانشگاه های دنیا مورد قبول می باشند. در بعضی موارد حتی برای رتبه گذاری رشد علمی کشور ها و یا رتبه گذاری دانشگاه های از نظر سطح علمی نیز استفاده می شود. در کشور ما هم چاپ شدن مقاله در این مجلات از ارزش علمی بالایی برخوردار است.

❓❗برای فهمیدن اینکه یک مجله جزو مجلات اسکوپوس می باشد یا خیر می توان از Journal Title List که در وب سایت الزویر موجود است، استفاده کرد. Title List اطلاعات کاملی از نام و ضریب تاثیرگذاری مجلاتی که در اسکوپوس ایندکس شده و معتبر می باشند را آورده است. پایگاه اسکوپوس نیاز به اشتراک ماهانه دارد و دسترسی به آن پولی است.

🌍در حال حاضر اين پايگاه در رشته های مختلف علوم مانند علوم پایه، فناوری، مهندسی، علوم پزشکی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و هنر به نمايه سازی مجلات و ارزيابی پيوسته آنها مشغول است.

🏳‍🌈دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد که قصد ورود به مقطع دکتری را دارند با چاپ مقاله در این نوع مجلات می توانند در مصاحبه ی دکتری داخل و خارج از کشور نمره کامل را دریافت کنند. همچنین برای دفاع از پایان نامه مقطع دکتری که منوط به چاپ یک مقاله در این مجلات می باشد. می توانند از طریق موسسه اشراق اقدام به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس نمایند.

تصویر

  هزینه ی چاپ مقاله در نشریات SCOPUS  

🔶🔸داوری در مجلات اسکوپوس SCOPUS نسبت به مجلات ISI , PUBMED آسان‌تر است و زمان داوری کوتاه تری دارند(در مدت 20 روزه). به همین خاطر نتیجه‌ی اکسپت و یا ریجکت مقاله خیلی سریع مشخص می شود. هزینه چاپ مقالات علمی در مجلات SCOPUS بسته به نوع مجله ای که انتخاب می کنید ممکن است متفاوت باشد.

🔶🔸اگر آشنایی کافی با فرایند ارسال و چاپ مقاله ندارید و یا اولین تجربه شما در چاپ مقاله می باشد، می توانید مقاله خود را به موسسه ما بسپارید تا تمام مراحل ارسال، پذیرش و چاپ را در کمترین زمان برای شما انجام دهد

🔶🔸موسسه اشراق با سال ها فعالیت در زمینه چاپ مقاله و ارسال آن به مقالات معتبر جهانی، با دریافت چکیده مقالات شما می تواند مجلات معتبر و مرتبط با موضوع مقاله شما معرفی کند تا بدون اتلاف وقت بتوانید مقالات خود را سابمیت نمایید. 

هزینه های چاپ مقاله در موسسه اشراق منصفانه ترین هزینه می باشد و این مورد باعث استقبال بی نظیر اساتید و دانشجویان بزرگوار شده است. ما بر این باوریم که بایستی صادقانه قیمت ها در اختیار متقاضیان قرار داده شود تا حق انتخاب داشته باشد.

 

   مــوسـسه     اشــراق  

کارشناسان و محققان موسسه اشراق با فعالیت های خود در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، فرمت بندی مقاله ، ترجمه تخصصی مقاله ، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر داخلی و خارجی تخصص کافی و لازم را دارند تا بتوانند مجلات اسکوپوس مرتبط با تخصص و محتوای نگارش شده مقاله شما معرفی کنند همچنین می توانند مقاله مناسب مجلات اسکوپوس را از پایان نامه شما استخراج کنند. بعد از انتخاب مجله توسط پژوهشگران و دانشجویان عزیز مقاله را پس از ترجمه تخصصی برای داوری به مجله مورد نظر ارسال می کنند.

🔰 جهت سفارش کلیک کنید 🔰

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق