خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

نکات طلایی تبدیل فوری پایان‌نامه به کتاب

انتشار 8 آذر 1397
مطالعه 15 دقیقه

به نظر می‌رسد بسیاری از دانشجویان تصور می‌کنند پایان‌نامه فقط برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد و فارغ‌التحصیل شدن آن‌ها به کار می‌آید. اگر شما هم با این موضوع موافق هستید، باید بدانید که سخت در اشتباهید! در این بخش از اشراق خواهید دید که چگونه می‌توان از پایان‌نامه، استفاده مفیدی انجام داد.

نکات طلایی تبدیل فوری پایان‌نامه به کتاب

کسانی‌که در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری، پایان‌نامه نوشته‌اند، می‌دانند نگارش پایان نامه و انجام تحقیقات مربوط به آن، کاری بسیار پر زحمت و زمان‌بر است. متاسفانه در بسیاری از موارد پایان‌نامه پس از دفاع و به اتمام رسیدن مراحل آن، کاربردی جز ماندن و خاک خوردن در کتاب‌خانه‌های دانشگاه آن هم به دلیل استفاده از سایر دانشجویان هم رشته، ندارد! یکی از استفاده‌های مفید از پایان‌نامه، تبدیل آن به کتاب و چاپ آن است. مطالعه این مطلب می‌تواند نکات طلایی تبدیل پایان نامه به کتاب را به شما بیاموزد.

چرا پژوهشگران تبدیل پایان‌نامه به کتاب انجام می‌دهند؟


تبدیل پایان نامه به کتاب روشی است که بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان در مقاطع مختلف انجام می‌دهند. پایان نامه حاصل سال‌ها تلاش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد است و منبع ارزشمندی به حساب می‌آید. هدف از تبدیل پایان نامه به کتاب نیز در افراد و در شرایط مختلف، ممکن است متفاوت باشد. برای مثال شاید دانشجویی صرفا به دلیل جاودانه نگهداشتن پایان نامه خود، به استخراج کتاب و چاپ و نشر آن اقدام کند. ممکن است دانشجوی دیگری به دلیل کسب امتیاز مربوط به چاپ کتاب در مصاحبه دکتری، خواستار انجام این موضوع باشد و یا نیاز به تقویت رزومه پژوهشی، او را مستلزم به انجام این کار کند؛ زیرا همانطور که می دانید ممکن است چاپ مقاله در مجلات، پروسه طولانی داشته باشد و یا پس از چاپ آن مشکلاتی نظیر بلک لیست شدن مجله، خارج شدن از نمایه و... وجود داشته باشد؛ در صورتی که چاپ کتاب این شرایط را ندارد. در هر صورت برای کسانی که نتوانسته‌اند به هر دلیلی کتاب تالیف شده‌ای جهت نیل به اهداف خود ارائه دهند، تبدیل پایان‌نامه به کتاب، گزینه مناسبی خواهد بود.

تفاوت فرمت پایان‌نامه با فرمت کتاب در چیست؟

همان‌طور که می‌دانید فرمت پایان‌نامه با فرمت یک کتاب متفاوت است. پایان‌نامه معمولا حالت پژوهشی دارد و مستخرج از تحقیقات و پژوهش ‌های انجام شده از طریق گردآوری پرسشنامه، تحقیقات میدانی، آزمایش های مختلف و... توسط دانشجوست و آوردن تمامی این موارد در پایان نامه به عنوان گزارش پژوهش ضروری و لازم است. همچنین پایان‌نامه دارای فصول مختلف است که هر کدام دارای مطالب خاصی هستند. اما فرمت کتاب نباید حالت پژوهشی داشته باشد؛ یعنی زمانی‌که یک مخاطب کتاب را مطالعه می‌کند نباید حس این را داشته باشد که صرفا در حال خواندن یک کپی از پایان‌نامه است. فصول کتاب باید دارای انسجام باشد. همچنین انجام صفحه آرایی در فرمت کتاب الزامی است؛ اما در خصوص پایان نامه رعایت فرمت دانشگاه و ویراستاری آن کافی است و پس از آن جهت ارایه به اساتید و داوران آماده می‌شود.

سوال

برای تبدیل فوری پایان‌نامه به کتاب، چه مراحلی طی می‌شود؟


تبدیل پایان‌نامه به کتاب در مقایسه با مراحل آماده سازی کتاب آماده، یک مرحله اضافه با نام فرمت بندی پایان‌نامه بر طبق فرمت کتاب دارد. این مرحله که اولین و مهم‌ترین مرحله از تبدیل پایان نامه به کتاب است، بایستی به دقت انجام شود؛ زیرا می‌توان گفت کل محتوای کتاب در این مرحله مورد ارزیابی و بازبینی قرار می‌گیرد. از طرفی به دلیل اینکه بسیاری از پژوهشگران ممکن است به دلیل فرصت محدودی که در اختیار دارند بخواهند این مراحل سریع‌تر انجام شود. در این بخش مواردی مطرح می‌شود که در کم‌ترین فرصت بتوان یک کتاب باکیفیت از پایان‌نامه نوشت.

book title

انتخاب یک عنوان مناسب


در انتخاب یک عنوان خوب برای کتاب مستخرج از پایان‌نامه، می توانید سریعا نکات برجسته پایان‌نامه خود را در کنار هم یادداشت کنید و سپس از آن‌ها یک عنوان کوتاه که برای مخاطب جذاب باشد، بسازید. استفاده از عنوان خود پایان‌نامه برای کتاب توصیه نمی‌شود؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید معمولاً عناوین پایان نامه‌ها، به صورت طولانی و دارای جزئیات بیشتری هستند که حتی در انتهای عنوان به جامعه آماری یا مطالعه موردی نیز اشاره می‌کنند که انتخاب آن برای کتاب منظقی نخواهد بود. دقت کنید عنوان انتخابی شما باید معرف کتاب باشد و توانایی جذب مخاطب را داشته باشد.

تبدیل

تبدیل برخی از قسمت ها به فرمت کتاب


این بخش همان فرمت بندی کتاب نام دارد و مهم‌ترین موردی که بایستی مدنظر داشته باشید، این است که در تمامی متن پایان‌نامه ابتدا کلمه "پایان نامه" را به کلمه "کتاب" تبدیل کنید. جهت سریع‌تر شدن پروسه، می‌توانید در نرم افزار word با کلیدهای ترکیبی Ctrl+H=Replace این کار را انجام دهید. پس از انجام این کار سایر موارد بیشتر جنبه سلیقه‌ای دارد و درواقع شما می‌توانید برخی از فصول پایان‌نامه را ادغام، حذف یا اضافه کنید و به صورت فصل‌های کتاب در نظر بگیرید. برای مثال می‌توانید چکیده پایان‌نامه را با کمی تغییر به پیشگفتار کتاب تبدیل کنید. در آماده سازی فصل‌های کتاب، خود را در جای مخاطب قرار دهید و از زاویه دید او مطالب را گردآوری کنید. همچنین به دلیل این که متن پایان نامه را تغییر داده‌اید، حتماً به قسمت رفرنس‌ها و منابع پایان کتاب دقت کنید و آن‌ها را از نو و با توجه به متن بنویسید.

صفحه آرایی

صفحه آرایی کتاب


صفحه آرایی عبارت است از کلیه اقداماتی که باعث ایجاد تناسب بین متن و تصاویر کتاب می‌شود. معمولاً صفحه آرایی کتاب دارای یک فرمت استاندارد است، اما ممکن است از سوی دانشگاه فرمت خاصی مد نظر داشته باشند که بایستی طبق آن جلو بروید. برای صفحه آرایی کتاب، از نرم افزارهای مختلفی استفاده می‌شود که رایج ترین آن‌ها نرم افزار word و indesign است. در صفحه آرایی مواردی از جمله: تنظیم صفحات با توجه به قطع کتاب، تعریف استایل خاص برای عناوین کتاب، بخش بندی یا پارت بندی کتاب، ایجاد سر صفحه و پاصفحه، درج فهرست کتاب و... صورت می‌گیرد.

طراح

طراحی جلد کتاب


درست است که طراحی جلد کتاب، یک موضوع کاملا سلیقه‌ای و مربوط به خلاقیت نویسنده است؛ اما برخی پارامترهای مهم را در این خصوص باید مد نظر داشته باشید. موضوع اول هماهنگی طرح روی جلد با محتوای کتاب است. جلد کتاب از سه قسمت روی جلد، عطف و پشت جلد تشکیل می‌شود. در طراحی هر سه این قسمت ها باید محتوای اصلی کتاب در نظر گرفته شود. در طراحی جلد، باید آداب و رسوم و فرهنگ‌های حاکم بر کشور را از یاد نبرید و به این فکر کنید که یک جلد مخاطب پسند چه طیف رنگ و تصاویری باید داشته باشد. برای طراحی جلد کتاب می‌توانید از نرم افزارهای فتوشاپ یا ایندیزاین بهره ببرید. اگر خودتان آشنایی کامل با نرم‌افزارهای گرافیکی ندارید، می‌توانید ایده هایی که درمورد طراحی جلد کتاب ارزشمندتان را دارید با یک طراح گرافیست درمیان بگذارید و از او در این زمینه کمک بگیرید.

اخذ چه مجوزهایی جهت چاپ کتاب از پایان‌نامه نیاز است؟


بعد از اتمام فرمت بندی اولیه، نوبت به اخذ مجوزهای مربوط به چاپ کتاب است که باید به صورت منظم و مرحله به مرحله انجام شود. دقت داشته باشید که برای اخذ مجوز باید به ترتیب زیر اقدام کنید و قبل از صدور مجوز یک مرحله، به سراغ مرحله بعدی نروید. در این قسمت مجوزهایی را که در داخل کشور ایران جهت چاپ کتاب باید اخذ شوند، می‌توانید ملاحظه کنید:

مجوز شابک


شابک یا ISBN که مخفف International Standard Book Number به معنای شماره استاندارد بین‌المللی کتاب است، درواقع اولین مجوزی است که بایستی قبل از چاپ کتاب اخذ گردد. شابک یک کد 13 رقمی است که برای هر کتاب به صورت منحصر به فرد صادر می گردد. ناشران، کتابفروشان، کتابخانه ها و انبارداران به کمک شابک می‌توانند بدون اینکه نام کتاب یا نویسنده را بدانند، به راحتی کتاب موردنظر خودرا از بین سایر کتاب‌ها پیدا کنند و با این‌کار در وقت خود صرفه جویی کنند. شابک به صورت بارکد پشت جلد کتاب، قسمت عطف کتاب و در شناسنامه کتاب درج می‌گردد.

شابک

مجوز فیپا


دومین مجوزی که پس از اخذ مجوز شابک باید اقدام شود، مجوز فیپا است. فیپا مخفف شده "فهرست نویسی پیش از انتشار کتاب" است. به عبارتی فیپا همان صفحه شناسنامه کتاب است که اطلاعاتی مانند نام کتاب و نام تمامی نویسندگان، مشخصات نشر، مشخصات ظاهری شامل تعداد صفحات کتاب و نوع جلد آن، شابک، موضوع کتاب، کدهای ثبت کتاب در کتابخانه ملی و مواردی از این قبیل که با مراجعه به فیپا باعث کسب اطلاعات کلی در خصوص یک کتاب خواهد شد. علاوه بر این مزیت، وجود فیپا سبب ایجاد هماهنگی لازم در سازمان دادن کتب در تمامی کشور، اعتماد و اطمینان از صحت کتاب یا سند، سرعت بخشیدن به انتقال و گردش اطلاعات، اشتراک اطلاعات کتاب شناسی در سطح ملی و بین المللی می‌شود.

فیپا

مجوز ارشاد


در این مرحله دو مجوز شابک و فیپا اخذ شده و طرح جلد کتاب باید آماده شده باشد تا جهت ارسال 3 نسخه به وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی، موردی وجود نداشته باشد. وزارت ارشاد متن کتاب و جلد روی آن را از لحاظ استانداردهای موجود در داخل کشور ایران، ارزیابی کرده و مشخصات نویسنده یا نویسندگان را با مدارک شناسایی آن ها تطبیق داده و چنانچه ایرادی وجود داشته باشد آن را جهت اصلاح به نویسنده برگشت خواهد داد؛ اما در غیر این‌صورت مجوز چاپ کتاب در تعداد تیراژ درخواستی را صادر خواهد کرد.

وزارت ارشاد

چگونه از صحت مجوزهای صادر شده اطمینان کسب کنیم؟


امروزه متاسفانه به دلیل این‌که ارائه مجوزهای جعلی به کاربران بسیار رواج شده است، بهتر است پس از این‌که انتشارات موردنظر، کارهای اداری کتابتان را انجام داد و اعلام کرد که مجوز فیپا را دریافت کرده است، بعد از طی 3 الی 4 روز شما می‌توانید به سایت کتابخانه ملی مراجعه کرده و با جستجوی نام کتاب خود و یا نام و نام خانوادگی خودتان، مشخصات کامل کتاب را مشاهده کنید. در صورتی که هیچ مشخصاتی برای شما نمایش داده نشود، چند روز بعد مجدداً به سایت مراجعه کنید، اگر باز هم موردی در جستجوی شما پیدا نشود، به احتمال زیاد مجوزهای مربوطه متاسفانه جعلی بوده‌اند. پس بنابراین استعلام از سایت و اطمینان از صحت مجوزها را فراموش نکنید.

آیا تبدیل فوری پایان‌نامه به کتاب امکان پذیر است؟


اکثر متقاضیانی که قصد دارند به دلایل مختلف از پایان‌نامه خود، کتاب چاپ کنند، ممکن است محدودیت زمانی داشته و خواستار تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن بصورت فوری باشند. بهتر است بدانید این پروسه از صفر تا صد شروع فرمت بندی تا اخذ مجوزهای آن ممکن است کمی زمان بر بوده و در موعد درخواستی شما به چاپ نرسد؛ زیرا اخذ مجوزهای مربوطه که در قسمت قبل نیز ملاحظه نمودید، مربوط به اقدامات اداری در وزارت ارشاد است که باعث طولانی شدن مراحل چاپ کتاب از پایان نامه می‌شود. بنابراین اگر در این شرایط می‌خواهید سریع‌تر به نتیجه برسید، توصیه می‌شود بجای اینکه خودتان دست به کار شده و مراحل را پیگیری کنید، با یک انتشارات معتبر همکاری کرده تا آن ها در کم‌ترین زمان این مراحل را از راهی که سریع‎تر است، پیگیری نمایند. معمولا ناشران به دلیل تجربه کاری بالایی که دارند، به راحتی و در صرف مدت زمان کمتری، می توانند چاپ کتاب را انجام دهند.

ساعت

هزینه تبدیل فوری پایان‌نامه به کتاب چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه تبدیل پایان‌نامه به کتاب، رایج ترین سوالی است که در ذهن اکثر دانشجویان و پژوهشگران وجود دارد. در پاسخ به این سوال باید گفت هزینه های ثابتی در این خصوص وجود ندارد و قیمت نهایی به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال اگر تبدیل فوری پایان نامه به کتاب مدنظر باشد، بدیهی است که هزینه نهایی آن بیشتر از حالت عادی سفارش خواهد بود. در این قسمت می خواهیم به برخی از پارامترهای موثر در این خصوص اشاره کنیم:

تعداد کلمات پایان نامه

هر چقدر تعداد کلمات و منابع پایان نامه زیاد باشد، هزینه فرمت بندی آن به فرمت کتاب توسط ویراستار نیز بیشتر خواهد بود؛ زیرا مستلزم به صرف وقت بیشتری است.

زمان تحویل

در خصوص زمان تحویل کتاب چاپ شده از پایان‌نامه، هر چقدر فرصت کمتری در اختیار داشته باشید و خواستار تعجیل در مراحل کتاب کنید، هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

خدمات درخواستی

برخی خدمات درخواستی از سوی مشتری مانند وجود جداول نمودار‌ها و... در فایل موردنظر و یا طراحی جلد کتاب در طرح و شکل خاص در افزایش هزینه نهایی موثر است.

تعداد صفحات کتاب

معمولا هزینه نهایی چاپ کتاب با تعداد صفحات آن محاسبه می‌شود و هر چقدر تعداد صفحات یک جلد کتاب بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

جنس کاغذ

جنس و کیفیت کاغذ نیز بنا به درخواست مشتری قابل تغییر است و هر چقدر کیفیت کاغذ مورد استفاده در چاپ بهتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

تعداد جلد

تعداد جلد یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت نهایی چاپ کتاب می‌باشد. هر قدر تعداد تیراژ درخواستی بیشتر باشد، طبیعتا هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

قطع کتاب

با توجه به قطع کتاب و طول و عرض آن میزان استفاده از کاغذ متفاوت است و در هزینه چاپ تاثیرگذار است. رایج ترین قطع کتاب مستخرج از پایان نامه قطع وزیری می‌باشد.

چاپ رنگی

هزینه چاپ کتاب به حالت تمام رنگی یا سیاه و سفید و یا ترکیبی از هر دو می‌تواند متغیر باشد. بدیهی است که هزینه چاپ کتاب به صورت رنگی بیشتر است.

چگونه می‌توان با حداقل هزینه، به صورت فوری از پایان‌نامه کتاب چاپ کرد؟


دانشجویان و پژوهشگرانی که می‌خواهند از پایان نامه خود کتاب چاپ کنند، معمولا مشکل هزینه یکی از متداول‌ترین و رایج‌ترین سوالاتی است که در ذهن خود دارند و طبیعتا می‌خواهند با صرف هزینه کمتری به نتیجه دلخواه خود برسند. راهکارهایی جهت کاهش هزینه‌های چاپ کتاب وجود دارد. در این بخش می‌خواهیم به 4 مورد از آن‌ها اشاره کنیم:

پول

چاپ کتاب به کمک ناشر


اولین و اساسی‌ترین مورد در کاهش هزینه‌های چاپ کتاب، انتخاب یک ناشر معتبر است. اگر خودتان می‌خواهید به‌عنوان یک شخص حقیقی وارد این پروسه شوید، بهتر است آن را فراموش کنید! زیرا هزینه‌های اخذ مجوز، امورات مربوط به چاپ‌خانه و... ممکن است بسیار بیشتر از هزینه‌های ناشی از همکاری با یک ناشر باشد. انتشارات به دلیل تجربه کاری بالایی که در این حوزه دارد، می‌تواند این مراحل را به نحو احسن و با صرفه‌تر برای شما انجام دهد. همچنین انجام کار با انتشاراتی از لحاظ پروسه زمانی نیز کاملا به نفع شما خواهد بود.

چاپ رنگی

چاپ کتاب به صورت سیاه و سفید


انتخاب چاپ سیاه و سفید یکی دیگر از عوامل کاهش هزینه‌هاست. اگر کتاب مستخرج از پایان‌نامه شما دارای نمودار و تصاویر رنگی زیادی نیست و در صورت چاپ سیاه و سفید آن‌ها مشکلی از دیدگاه مخاطب به وجود نمی‌آید، بهتر است از چاپ سیاه و سفید که هزینه نهایی آن با توجه به نوع دستگاه‌ها و رنگ‌ها در چاپ‌خانه بسیار پایین تر است، بهره ببرید.

کاغذ

استفاده از کاغذ معمولی


چاپ کتاب مستخرج از پایان نامه معمولا به دلیل کسب امتیازهای مربوط به آن در موارد مختلف و یا جاودانه نگهداشتن پایان نامه‌ای که حاصل سال‌ها تلاش دانشجو بوده است، می‌باشد و کمتر کسی کتاب حاصل از پایان‌نامه خود را به قصد فروش چاپ می‌کند. بر همین اساس نیز بهتر است از کاغذهای معمولی و سفید تحریر به‌جای کاغذهای گلاسه و کاهی استفاده کنید. همچنین برای کاهش هزینه‌های نهایی در انتخاب جلد کتاب نیز به سراغ جلدهای معمولی و شومیز بروید و استفاده از جلدهای سخت و رحلی را فراموش کنید.

کتاب

کاهش تعداد تیراژ کتاب


معمولا چون هدف از چاپ کتاب مستخرج از پایان نامه، کسب امتیاز است؛ بنابراین چاپ آن در تیراژ پایین‌تر هم شما را به هدفتان خواهد رساند. بهتر است به سراغ تیراژهای زیاد برای مثال 100 یا 1000 جلد نروید و در ابتدا تعداد تیراژهای کمتری جهت چاپ انتخاب کنید. دقت داشته باشید پس از چاپ کتابتان، در صورت نیاز می‌توانید تجدید چاپ انجام دهید و با تیراژ دلخواه خود، مجددا از همان کتاب چاپ کنید.

چه انتشاراتی را برای چاپ کتاب از پایان‌نامه انتخاب کنیم؟


تا به اینجای کار دانستید که جهت چاپ کتاب خود چه از طریق استخراج آن از پایان‌نامه و چه از طریق تالیف کتاب، اگر خودتان بخواهید مراحل چاپ را انجام دهید، ممکن است به دلیل عدم آشنایی دقیق از مراحل آن، نتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. بنابراین انتخاب یک ناشر که مراحل صفر تا صد را برای شما انجام داده و پیگیری نماید، امر بسیار مهمی است. انتشارات یک مجموعه‌ای فرهنگی است که اجازه انتشار و نشر انواع کتاب را دارد. به عبارت دیگر انتشارات مؤسسه یا مجموعه‌ای است که آثار نویسندگان اعم از کتاب و… را منتشر می‌سازد. به یاد داشته باشید نمی توان هر انتشاراتی را جهت چاپ کتاب خود انتخاب کرد و بایستی قبل از انتخاب آن، تحقیقات زیادی در این خصوص انجام دهید. عدم انتخاب یک انتشارات صحیح، مشکلاتی مانند خطر سرقت ادبی از فایل کتاب، چاپ کتاب بدون مجوز، بی کیفیت بودن کتاب و... را به همراه دارد. از جمله مشخصاتی که برای انتخاب انتشاراتی باید در نظر بگیرید در تصویر قابل مشاهده می‌باشد.

گروه

مراحل ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق


شاید شما هم جزء داوطلبانی هستید که قصد دارید از طریق تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ آن به تقویت رزومه خود اقدام کنید. به نگارش درآوردن یک کتاب می‌تواند امتیازات زیادی را برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد، یکی از رایج‌ترین نوع به چاپ رساندن کتاب، برگرفتن کتاب از پایان نامه ارشد و یا رساله دکتری شما می‌باشد. برای ثبت سفارش تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ آن در موسسه انتشاراتی اشراق لازم است تمامی مراحلی که در زیر به آن اشاره شده است را انجام دهید.

کلیک

ابتدا سفارش خود را ایجاد کرده و فایل پایان نامه و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید.

پشتیبان

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و عنوان های پیشنهادی کتاب اعلام می شود.

ارسال

پس از تایید شروع کار فرمت بندی و تبدیل پایان نامه به کتاب آغاز می شود.

تحویل

پس از تأیید نهایی شما و اخذ مجوزهای لازم کتاب وارد مرحله چاپ می‌شود.

خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق

موسسه انتشاراتی اشراق با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و متبحر خود، روند تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب شما را با کمترین هزینه، کیفیت بالا و در سریع‌ترین زمان میسر می‌کند. موسسه انتشاراتی اشراق به صورت رایگان قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب را به صورت آنلاین برآورد می‌کند و به اطلاع مشتریان عزیز می‌رساند. شایان ذکر است که در ارائه این خدمات، محرمانگی پایان نامه حفظ خواهد شد. بنابراین مشتریان با خیال راحت می‌توانند پایان نامه خود را به ما بسپارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

موبایل

راه‌های ارتباطی با موسسه انتشاراتی اشراق


موسسه انتشاراتی اشراق در راستای انجام رسالت پاسخگویی به مخاطبان خود، مجهز به سیستم پاسخگویی 24 ساعته در 7 روز هفته می‌باشد. شما می‌توانید برای ارتباط با قسمت پشتیبانی و دریافت مشاوره از کارشناسان، یکی از راه‌های زیر را انتخاب کنید:

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می‌توانید جهت برآورد صفر تا صد هزینه چاپ کتاب، با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق در تماس باشید.

بله در موسسه انتشاراتی اشراق برای هر مرحله از چاپ کتاب که درخواست داشته باشید، قابل انجام خواهد بود.

موسسه انتشاراتی اشراق دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود. یکی از مهم ترین اصول موسسه انتشاراتی اشراق حفظ محرمانگی اطلاعات و فایل های ارسالی مشتریان عزیز می باشد و تمامی ارکان این مجموعه ملزم به رعایت اصول محرمانگی و حفظ حریم خصوصی مشتریان هستند.

موسسه انتشاراتی اشراق در تمامی تخصص ها و رشته ها در حوزه تبدیل پایان نامه به کتاب فعالیت دارد.

بله در موسسه انتشاراتی اشراق، تیم گرافیک جهت طراحی جلد کتاب، پس از طراحی جلد، نظر صاحب اثر را نیز جویا شده و پس از تایید او طرح نهایی جهت ارسال به وزارت ارشاد ارسال می‌شود.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق