خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی

انتشار 25 خرداد 1400
مطالعه 1 دقیقه

هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی توسط شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام و دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان برگزار خواهد کرد.

هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی

فرخوان ارسال مقالات علمی نگارش شده و یا استخراج شده از پایان نامه تا تاریخ 2 مردادماه 1400 به هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی . جهت ثبت نام و استخراج مقاله از پایان نامه ، فرمت بندی مقاله و ارسال مقاله به کنفرانس و پیگیری تا دریافت نتیجه می توانید از طریق راه های ارتباطی موسسه اشراق اقدام نمایید .

041-33373424 *** 09149724933 *** 09911851170

معرفی کنفرانس

با نگاه به مسیر حرکت کشورهای پیشرفته در جهان، به اهمیت مدیریت، اقتصاد و حسابداری پی میبریم. کشورهایی که با استفاده از متدهای به روز مدیریتی، منابع مالی خود را افزایش داده اند و به عنوان نتیجۀ طبیعی این امر، به اقتصاد و فناوری قدرتمند دست یافته اند. در حقیقت مدیریت، اقتصاد و حسابداری مانند حلقه های زنجیر به یکدیگر متصل هستند و نقص و کمبود در یکی از این زمینه ها، به نقصان در دیگر جنبه ها منجر خواهد شد. رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این کنفرانس، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز می باشد.
با توجه به اهمیت این موضوع و با هدف بررسی متدهای بومی و بین المللی در عرصه اقتصاد و تببین راهکارهای مدیریتی و اقتصادی هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی توسط شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام و دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان در سال 1400 برگزارخواهد گردید. امید است با اتکال به خداوند متعال و تلاش کمیته علمی، با برگزاری این کنفرانس بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعتلای کشور عزیزمان برداریم. در این راه دست همه تلاشگران اجرایی و کلیه صاحبنظران علمی را به گرمی می فشاریم.

تصویر

محورهای همایش

  • مدیریت
  • حسابداری
  • اقتصاد
  • کارآفرینی
  • توسعه اقتصادی

راه های ارتباطی موسسه اشراق

جهت ورد به وب سایت پنجمین کنفرانس بین المللی تحولات مدیریت ، اقتصاد و حسابداری این قسمت را کیلیک کنید .

تاریخ های مهم

تصویر

فرمت نگارش مقالات فارسی

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار دانشگاهی ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال نمایید:

کانال تلگرام : https://t.me/eshragh1

تصویر

صفحه اینستا گرام : https://instagram.com/eshragh_company?igshid=1wptltk7ov8kr

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق