خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


حمایت از پایان‌نامه‌های مرتبط رشته های علوم انسانی

انتشار : 30 آبان 1396
مطالعه : 1 دقیقه

به گزارش روابط عمومی موسسه اشراق، به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، حسین سلیمی در مراسم افتتاح پژوهشکده تحول علوم انسانی گفت: پژوهشکده‌ تحول علوم انسانی بر اساس توافق چند جانبه شورای تحول علو

حمایت از پایان‌نامه‌های مرتبط رشته های علوم انسانی

به گزارش روابط عمومی موسسه اشراق، به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، حسین سلیمی در مراسم افتتاح پژوهشکده تحول علوم انسانی گفت: پژوهشکده تحول علوم انسانی بر اساس توافق چند جانبه شورای تحول علوم انسانی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دانشگاه علامه طباطبایی شکل گرفت.

وی افزود: این توافق زمینه ساز عزم راسخ تر دانشگاه علامه طباطبایی برای انجام امور بنیادی تر در زمینه تحول علوم انسانی در قالب یک مجموعه پژوهشی شد.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی خاطرنشان کرد: بر این اساس قبل از آنکه نهادهای مختلف کمک های خود را آغاز کنند با پتانسیل موجود در این دانشگاه و با هماهنگی و همکاری شورای تحول موفق شدیم این پژوهشکده را راه اندازی کنیم و امیدواریم با حمایت های بیشتر، این فعالیت ها را افزایش دهیم.

سلیمی با اشاره به حوزه های فعالیت این پژوهشکده اظهار داشت: با هماهنگی شورای تحول گروه هایی تشکیل خواهد شد و چنانچه پایان نامه هایی در زمینه تولید متن و محتوا برای شورای تحول تدوین شود مورد حمایت خاص معاونت پژوهشی دانشگاه قرار می گیرد.

وی عنوان کرد: همکاران من در زمینه پایان نامه ها شرایط مناسبی را فراهم کردند تا با تشخیص کارگروه ها، پایان نامه های مرتبط مورد حمایت قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علامه تاکید کرد: در این پژوهشکده جایگاهی برای طرح های پژوهشی در نظر گرفته شده است که براین اساس طرح هایی در حوزه های مختلف که طبق مبانی چهارگانه شورای تحول باشد مورد حمایت قرار می گیرند.

سلیمی ادامه داد: برگزاری نشست ها و کارگاه های تخصصی فعالیت سوم پژوهشکده تحول علوم انسانی است.

وی گفت: نیازمند این هستیم تا برای استادان و دانشجویان نشست های علمی را در حوزه تحول علوم انسانی برگزار کنیم تا این مساله تبدیل به یک جریان روزمره شود.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی افزود: امروز به دلیل استمرار در برقراری جلسات و سخن گفتن در فضای علمی این موضوع تبدیل به جریان قابل بحث در دانشگاه شده است.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق