خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

هزینه چاپ مقالات در ژورنالها

انتشار 24 اسفند 1396
مطالعه 2 دقیقه

برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee  از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای ژورنال ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتا

هزینه چاپ مقالات در ژورنالها

هزینه چاپ مقاله در مجلات و ژورنالهای معتبر علمی خارجی

   اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر دنیا article submission or publication به عنوان بخش غیر قابل انکار پروسه تحصیل در مقاطع دانشگاهی در مقطع ارشد و دکتری به شمار می آید. چاپ مقالات علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجویان به انجام کار تحقیقاتی و پژوهشی و میزان علمی وی در انجام آن می‌باشد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی باشند، و از امتیازات و مزایای چاپ مقاله استفاده نمایند و شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده در ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی بحساب می آید. و یک امتیاز برای گرفتن اپلای می باشد.

لینک معروفترین ژورنال های خارجی برای ثبت مقاله

http://www.sciencepubco.com
http://www.journals.elsevier.com
https://www.sciencedirect.com
https://www.emeraldinsight.com
https://www.springer.com
http://www.ijser.org
http://www.ijarcs.info
http://www.palgrave-journals.com
http://onlinelibrary.wiley.com
http://highwire.stanford.edu
http://www.jstor.org
http://www.icehm.org
http://www.scirp.org

مراحل ثبت مقاله در ژورنال:

 1. انتخاب ژورنال معتبر و متناسب با مقاله.
 2. ارسال نسخه ویراستاری شده در قالب استاندارد به ژورنال.
 3. دریافت قبولیه (acceptance) ژورنال
 4. درصورتی که ژورنال مورد نظر به صورت open access باشد معمولا هزینه انتشار مقاله به عهده مولف می باشد
 5. اکسپت و چاپ مقاله

شرایط پرداخت هزینه های چاپ و اکسپت مقاله

 • لینک سایت مورد نظر برای ثبت مقاله
 • نام مجله و یا ژورنال مورد نظر
 • نام مقاله
 • نام نویسنده مقاله
 • شماره ID، کد یا ارجاع مقاله و سایر اطلاعات مورد نیاز
 • ذکر مبلغ ارزی مورد نیاز برای چاپ مقاله

تمامی این خدمات در موسسه اشراق توسط کارشناسان مجرب ما به صورت تضمینی و در کمترین زمان ممکن  انجام میگیرد یافته های پژوهش های علمی و دانشگاهی در ژورنال ها و مجلات معتبر چاپ می شود و شاخص اعتبار پژوهش ها، چاپ یافته های آن در ژورنال های بین المللی است. چاپ مقاله در جهت ارتقاء جایگاه علمی دانشجویان و اساتید دانشگاه اهمیت بسزایی دارد. یکی از مفاهیمی که در رابطه با ژورنال های علمی هست، قرار گرفتن آن ها در لیست موسسه اطلاعات علمی (Institute for Scientific Information) یا همان ISI است که توسط شرکت Thomson Reuters نمایه می شود. جهت مطمئن شدن از ایندکس یک ژورنال در ISI می توانید از این لینک استفاده کنید نام یا ISSN ژورنال را در آن جستجو کنید اگر در ISI نمایه شده باشد اطلاعات آن برای شما نمایش داده می شود. یافته های یک پژوهش در قالب یک مقاله (Paper/Article) برای چاپ در یک ژورنال علمی(Scientific Journal)  با ارسال چکیده(Abstract)  آن به ژورنال شروع می شود. و در صورت تأیید، مقاله کامل به ژورنال فرستاده می شود(Submit). ژورنال با داوری دقیق این اختیار را دارد که مقاله را قبول(Accept) و یا رد (Reject) کند. برای هر رشته علمی و دانشگاهی، ژورنالهای معتبر و شناخته شده ای وجود دارد.
موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.
برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق