خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


دانلود لیست ژورنال های ISC رشته های پزشکی و سلامت

انتشار : 6 مرداد 1397
مطالعه : 1 دقیقه

یکی از پایگاه هایی که بسیار معتبر بوده و در واقع نمایه کننده مقالات چاپ شده در مجلات کشورهای اسلامی می باشد، پایگاه استنادی جهان اسلام یا ISC می باشد که نمایه کننده ژورنال های مختلف از جمله علوم پزشکی و سلامت، می باشد.

دانلود لیست ژورنال های ISC رشته های پزشکی و سلامت

با توجه به پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی و گرایش به استفاده از اینترنت برای دسترسی به اطلاعات و علمی و پژوهش های انجام گرفته در سراسر دنیا، امروز پایگاه ها و موسسات علمی بسیاری تاسیس شده است که بصورت یک مجموعه کامل از اطلاعات علمی  در حوزه های مختلف و با دسترسی آسان برای کاربران می باشند. در این پایگاه ها علاوه بر اطلاعات علمی، مجلات و مقالات معتبر دنیل نیز نمایه می شوند که امکان استفاده محققان از آخرین دستاوردهای جهان در زمینه های مختلف رابرای تمامی افراد فراهم کرده اند. مجلاتی که در این پایگاه ها و موسسات نمایه می شوند از درجه اعتبار متفاوتی برخوردارند. یر عهمین اساس، اعتبار و درجه مجلات بین المللی به نمایه و ایندکس آنها در پایگاه های مختلف بستگی دارد.
بصورت کلی چهار موسسه معتبر که وظیفه ایندکس مجلات را به عهده دارند عبارتند از موسسه تامسون رویترز (ISI Thomson Reuters) معرف مجلات ISI، موسسه الزیور Elsevier معرف نمایه کننده مجلات اسکوپوس (Scopus)، پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)، موسسه NCBI نمایه کننده مجلات Pubmed و Medline در گروه پزشکی.  این نمایه ها دارای تفاوت های اساسی از لحاظ امتیازذهی به مقالات در مصاحبه دکتری، نمره مقاله از پایان نامه و اپلای در دانشگاه های معتبر کشورهای خارجی هستند. مانند تفاوت میان مجلات ISI ، ISC ، Scopus ، Pubmed و غیره و به طبع آنها مقالات چاپ شده در این مجلات.

یکی از پایگاه هایی که بسیار معتبر بوده و در واقع نمایه کننده مقالات چاپ شده در مجلات کشورهای اسلامی می باشد، پایگاه استنادی جهان اسلام یا ISC می باشد که یک سامانه اطلاع رسانی علمی و پژوهشی به شمار می رود. این پایگاه به دنبال تحلیل مجلات و ژورنال های علمی کشورهای اسلامی بر مبنای علم سنجی معتبر اسلامی است. بطور کلی پایگاه ISC یکی از پایگاه های مهم پژوهشی برای ارزیابی عملکرد پژوهشی کشورهای اسلامی به شمار میرود. در این پایگاه، مجلات مختلف در تمامی رشته ها و حوزه ها نمایه می شوند که به راحتی می توانید به لیست مجلات آنها دسترسی داشته باشید.

لیست ژورنال های ISC در رشته های علوم پزشکی و سلامت 

لیست اول ژورنال های ISC علوم پزشکی

لیست دوم ژورنال های ISC علوم پزشکی

لیست سوم ژورنال های ISC علوم پزشکی

لیست چهارم ژورنال های ISC علوم پزشکی

لیست پنجم ژورنال های ISC علوم پزشکی

لیست ششم ژورنال های ISC علوم پزشکی

لیست هفتم ژورنال های ISC علوم پزشکی


جهت اطمینان از ایندکس ژورنال های ISC می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

براب دسترسی به لیست مجلات ISC فارسی
http://mjl.isc.gov.ir/Default.aspx?lan=fa
براب دسترسی به لیست مجلات ISC انگلیسی
http://mjl.isc.gov.ir/Searchresult.aspx?Cond=0لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام وقتون بخیر میخاستم مقاله دارم در نشریه چاپ کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
با سلام و احترام م یتوانیم مجلات مرتبط با مقاله شما را خدمتتان معرفی نماییم و پس از تایید در کمترین زمان مقالات شما را پذیرش و چاپ نماییم . جهت دریافت مشاوره با شماره 09911851170 تماس حاصل فرمایید . باتشکر
بازدیدکننده
علی الهیاری
3 سال پیش
سلام وقتون بخیر میخاستم مقاله دارم در نشریه چاپ کنم ممنون میشم راهنمایی کنید


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق