خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

خدمات پذیرش و چاپ مقاله ISI

انتشار 31 اردیبهشت 1397
مطالعه 3 دقیقه

مراحل پذیرش و چاپ مقاله، دارای نکات و مطالب مهمی است که هر پژوهشگری که قصد ارسال مقاله به مجلات دارد باید آن ها را رعایت کند. یکی از خدمات مهم و اصلی موسسه اشراق، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI می باشد که در این مطلب می خواهیم به معرفی آن بپردازیم.

خدمات پذیرش و چاپ مقاله ISI

پذیرش فوری و تضمینی مقاله ISI در مجلات و ژورنال های معتبر ISI وزارت علوم-مجلات ISI در کمترین زمان بین یک هفته تا 20 روز در موسسه اشراق توسط کارشناسان مجرب ما در این زمینه انجام می شود و شما می توانید مقالات علمی خود را در مجلات معتبری که در پایگاه های معتبر همچون الزویر نمایه می شود به چاپ برسانید و بتوانید از امتیازات چاپ مقالات علمی مانند گرفتن نمره کامل پایان نامه و همچنین افزایش رزومه علمی خود برای مصاحبه دکتری و دفاع از پایان نامه بهره ببرید.

پایگاه اطلاعاتی مؤسسه اطلاعات علمی آی اس آی ISI- Institute for Scientific Information یکی از مهمترین و معتبرترین موسسات بین المللی جهت فهرست بندی مجلات علمی معتبر و انتشار و پوشش فراگیر جدیدترین تحقیقات صورت گرفته در جهان به شمار می رود. تمرکز اصلی این موسسه علم سنجی و انتشار نتایج تحقیقات بصورت مقاله های پژوهشی است.

مقالات نمایه شده در پایگاه اطلاعاتی ISI به دو دسته تقسیم می شوند:

 • ISI LISTED: این مجلات جز مجلات معتبر بین المللی بشمار می روند و بدون ایمپکت فاکتور می باشد و برای دوران کارشناسی ارشد و دفاع پایان نامه و مصاحبه دکتری مناسب می باشد و چاپ تضمینی مقاله در این مجلات در موسسه اشراق صورت می پذیرد.

 • ISI JCR: مجلات JCR که جز معتبرترین مجلات می باشند و دارای ایمپکت فاکتور هستند و برای افزایش رتبه هیات علمی و مقطع دکتری الزامیست چاپ مقاله در این مجلات به خاطر دارا بودن داوری سخت بسیار دشوار می باشد و این مجلات به صورت تضمینی کار نمیکنند تا برای گرفتن اکسپت در این مجلات حتما باید محتوای مقاله تان بسیار محکم و قوی باشد و دارای ایده های تازه باشد تا بتواند نظر داوران را به خود جلب کند.

امروزه ملاک ارزشیابی تحقیقات دانشجویان در مصاحبه های علمی و اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و اساتید مجله ای است که فرد مورد نظر مقاله خود را در آن به چاپ می رساند. در ایران بیشترین امتیاز به پژوهشگری تعلق می گیرد که بتواند مقاله خود را در مجلات و ژورنال های معتبر به چاپ برساند. هنگامی که می خواهید مقاله علمی خود را در مجلات معتبر دنیا به چاپ برسانید بعد از انتخاب مجله حتما از طریق کد ISSN آن در پایگاه اطلاعاتی الزویر جستجو نمایید و از ISI بودن مجله اطمینان حاصل نمایید. جهت اطمینان از ISI بودن مقاله بایستی به سایت http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/ مراجعه نمایید و با استفاده از نام کامل مجله یا ISSN جستجوی خود را انجام دهید.

 • در بخش Coverage اگر مجله از سه دسته زیر باشد به عنوان JCR شناخته می شود:
  Science Citation Index Expanded Source Publication
  Social Science Citation Index Source Publication
  Arts and Humanities Citation Index Source Publication

در غیر اینصورت مجلات به عنوان مجلات ISI Listed به شمار می روند.

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق :

 1. ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل isiisc2011@gmail.com

 2. بررسی درخواست شما و ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای درخواست چکیده مقاله شما و مدارک دیگر برای بررسی توسط کارشناسان

 3. معرفی مجلات مناسب در اسکوپ مقاله شما یا بررسی مجله پیشنهادی شما

 4. تائید نهایی مجله انتخابی از سوی شما

 5. ارسال مقاله به مجله و قرار دادن در پروسه داوری

 6. پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسپت به ایمیل نویسندگان مقاله)

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق