خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


مقاله علمی پژوهشی چیست؟

انتشار : 3 اسفند 1396
مطالعه : 2 دقیقه

پژوهش به معنای انجام تحقیقات و کارهای خلاقانه است که هدف آن گسترش دامنه علم و دانش در زمینه های مختلف از جمله علوم انسانی و فرهنگ و جامعه است. معمولا برای یافتن یا تایید حقایق و تایید دوباره

مقاله علمی پژوهشی چیست؟

مقالهISI

یک پروژه پژوهشی می تواند به منظور توسعه مطالعه انجام شده در قبل نیز مورد استفاده قرار گیرد. معمولا اگر بخواهید یک مقاله isi معتبر و یا یک پایان نامه معتبر بنویسید باید در زمینه عنوان پایان نامه و یا مقاله isi خود پژوهش کنید تا نتایج معتبر و مفیدی بدست آورید و مقاله isi شما در آن عنوان بتواند امتیاز خوبی بدست آورد و مجلات و ژورنال های معتبر چاپ مقاله ی شما را انجام دهند.

پژوهش ها انواع مختلفی دارند که از جمله آنها پزوهش های علمی و پژوهش های در حوزه علوم انسانی و هنری و ... است. درکل می توان مفهوم پژوهش را بصورت زیر تعریف کرد برای پژوهش مفهوم های مختلفی بیان شده است که دانشمندان مختلف آن را بیان کرده اند.
مارتین شاتلورت یک تعریفی برای مفهوم پژوهش بیان کرده است که حوزه وسیعی را دربر می گیرد که بیان این تعریف به صورت زیر است : در گسترده ترین حوزه معنایی کلام ، مفهوم پژوهش دربر گیرنده هر گونه گرداوری داده، اطلاعات و حقایق به منظور گسترش دانش بشری است.
کرسول نیز تعریف دیگری برای مفهوم پژوهش دارد که بیان آن به صورت زیر است : پژوهش فرایندی گام به گام است که به منظور جمع آوری و تجزیه تحلیل اطلاعات مورد استفاده قرار میگرد. هدف نهایی پژوهش افزایش ادراک از موضوع موضوع مورد بررسی است.

اکنون که با مفهوم و تعریف پژوهش آشنا شدیم بهتر می توانیم از آن در جهت نگارش مقاله isi و همچنین در زمینه چاپ مقاله استفاده کرد زیرا تنها مقاله isi ای معتبر است که مطالبی که در آن بیان شده است از نتایج یک پژوهش معتبر باشد.

ثبت مقاله با ارزش بالا

برای اینکه بتوانید یک مقاله با ارزش بالا ثبت کنید باید مجله ای که در آن مقاله خود را چاپ می کنید  جزو بهترین و با ارزش ترین مجلات در زمینه چاپ مقاله باشد به عبارت دیگر اعتبار و ارزش یک مقاله به ارزش و اعتبار مجله ای است که چاپ مقاله شما را انجام می دهد معمولا مقاله ای که بنام مقاله isi چاپ می شود جزو مقالاتی قرار میگیرد که ارزش بالایی نیز دارند. برای اینکه بتوانید چاپ مقاله خود را به مجله isi معتبری بسپارید باید بتوانید معتبرترین و بهترین مجله را از بین مجلات isi پیدا کنید که برای اینکار می توانید به سایت سایمگو مراجعه نموده و از بخش Journal Rankings رتبه بندی مجلات را ببینید و یا هم می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در زمینه انتخاب مجله جهت چاپ مقاله و نگارش مقاله isi راهنمایی کنند.

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.

موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.

برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق