خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

منابع آزمون GRE

انتشار 4 اردیبهشت 1397
مطالعه 2 دقیقه

هدف آزمون جی آر ای  GRE سنجش توانایی‌ها و معلومات فارغ التحصیلان و علاقمنان به ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی در کشورهای خارجی است.

منابع آزمون GRE

دانشگاه‌های آمریکایی و کانادایی معمولاً داشتن نمرهٔ بالا در آزمون GRE را یکی از شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در نظر می گیرند. آزمون GRE دارای ۳ قسمت درک واژگان (Verbal section)، ریاضیات (Quantitative section) و قسمت نوشتاری تحلیلی (Analytical writing section) می‌باشد.

  1.  سؤالات مربوط به آزمون ریاضی شامل ۲ سری سؤال ۲۰ تایی است که در ۳۵ دقیقه باید پاسخ داده شود، نمره این بخش بین ۱۳۰–۱۷۰ محاسبه می‌شود.
  2. سوالات بخش درک واژگان شامل ۲ سری سؤال ۲۰ تایی است که باید در ۳۰ دقیقه پاسخ داده شود. نمره این بخش نیز بین ۱۳۰–۱۷۰ محاسبه می‌شود.
  3.  قسمت نوشتاری تحلیلی شامل نوشتن ۲ انشا می‌باشد که هرکدام دارای ۳۰ دقیقه زمان است. نمره این بخش از ۶ محاسبه می‌شود.

منابع برای آزمون GRE

منابع زیادی برای آزمون GRE وجود دارد کهذما در اینجا به چند نمونه اشاره کرده ایم و فایل دانلود برخی از انها را برای شما به صورت PDF قرار داده ایم تا هر چه بهتر بتوانید از آن استفاده کنید.

Official GRE Verbal Reasoning Practice Questions

  • این کتاب توسط موسسه‌ی سرویس آزمون آموزشی ( ETS) گردآوری گردیده و حاوی سوالاتی است که موجب افزایش مهارت درک تحلیل نوشتار می‌گردد. بر طبق نظر کارشناسان این کتاب دقیقا حاوی مواردی است که در آزمون رسمی جی آر ای مورد سوال واقع می‌گردد.

Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions

  • این کتاب حاوی تمارین و راهکارهای جدید می‌باشد به صورتی که تمارین ریاضی موجود در این کتاب چالش برانگیز محسوب می‌گردند. با این حال این کتاب برای دانشجویان بسیار مفید بوده و مطالعه‌ی آن بسیار مفید است.

The Official Guide To The GRE Revised General Test

  • این کتاب توسط اساتید طراح آزمون جی آر ای نوشته شده است و شامل ۴ آزمون جامع می‌باشد. ۲ آزمون در داخل کتاب و ۲ آزمون بر روی سی دی قرار دارد. مطالب موجود در این مجموعه بسیار مفید بوده و داوطلب می‌آموزد که چگونه با اغلب سوالات روبرو گردند. تمارین مهم نوشتن مقاله و سوالاتی با درجات دشواری متفاوت از مواردی هستند که در این مجموعه وجود دارند.

Manhattan Prep GRE Set of 8 Strategy guides

  • این مجموعه شامل ۸ دستورالعمل و راهکار می‌باشد. دستورالعمل مناسب جی آر ای برای جبر، کسرها، اعداد اعشاری و درصدها، هندسه، خواص اعداد، سوالات بخش واژگان، مقایسه‌های کمی و تفسیر نتایج، درک مطلب و مقاله نویسی و تکمیل متن و جملات از بخشهای این مجموعه می‌باشد. این مجموعه همچنین شامل جزییات دقیق برای فرمتهای مختلف سوالها دارد. 

Barron’s 6 GRE Practice Tests 

  • اغلب واژگان موجود در این کتاب در آزمون جی ار ای استفاده می‌گردند. خواندن متنهای موجود در این کتاب چالش برانگیز بوده و نسبت به سوالات واقعی موجود در جی آر ای بسیار دشوارتر می‌باشد. همانند بخش عمومی در بخش ریاضی نیز سوالات موجود در این مجموعه دشوارتر از آزمون اصلی هستند.

McGraw-Hill Education Preparation for the GRE Test 2017

این کتاب، آخرین و جدید ترین کتاب انتشارات مک گراوهیل برای آمادگی در آزمون جی آر ای محسوب می‌شود. آزمونهای موجود در این کتاب به گونه‌ای طراحی گردیده است که داوطلب به نقصهای خود پی ببرد.  این کتاب شامل ۵ مجموعه آزمون کامل جی آر ای نمونه به همراه جواب است. این موجموعه همچین شامل اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی‌های هوشمند است. 

GRE writing  

دانلود

GRE_ ETS Practice General Test 2002

دانلود

GRE_ARCO s Analytical Writing Guide

دانلود

GRE_Kaplan Gre.Verbal.Work.Book

دانلود

GRE_practice book GRE pb revised general test

دانلود

GRE_Preparing for the GRE General Test

دانلود

GRE_Verbal Advantage 10 easy steps to a powerful vocabulary

دانلود

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق