خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

نمونه افیلیشن Affiliation

انتشار 23 اسفند 1397
مطالعه 3 دقیقه

نمونه افیلیشن Affiliation مقالات را به سبک دانشگاه و سازمان مورد نظرتان دریافت نمایید و طبق آموزش داده شده افیلیشن کامل و دقیق خود را برای مقالات علمی خود نگارش نمایید .

نمونه افیلیشن Affiliation

افیلیشن و یا Affiliation  معرف نویسنده مقاله به لحاظ تحصیلات علمی ، درجه علمی و سمت او در دانشگاه و یا سازمانی است که در آن مشغول به فعالیت می باشد . نویسنده مقاله علمی باید خود را به صورت کامل در مقالات معرفی نماید و وابستگی های علمی و سازمانی خود را طبق استانداردهای اعلام شده ،مشخص نماید.

 مقالات علمی پذیرش شده در مجلات علمی پژوهشی و همچنین مجلات ISI باید دارای افیلیشن باشند و نویسنده مقاله باید طبق قوانین و استانداردهای اعلام شده از جانب دانشگاه و یا سازمان محل فعالیت خود افیلیشنی دقیق ارائه نماید تا بتواند در همان دانشگاه و یا سازمان از امتیاز علمی مقاله پذیرش و چاپ شده خود بهره مند شود .

موسسه اشراق با سابقه ای طولانی مدت و درخشان خود در امر پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، که توانسته است با خدمات ویژه ی خود در بخش استخراج مقالات علمی از پایان نامه ، ترجمه فوق تخصصی مقالات ، فرمت بندی استاندارد و اصولی مقالات ، رفع سرقت علمی موجود در مقالات و سابمیت اصولی و استاندارد مقالات ، تمامی پژوهشگران و دانشجویان را به امتیازات علمی و رتبه علمی مد نظرشان برساند ، برخود واجب دانسته است تا توضیحاتی را در خصوص افیلیش و همچنین نمونه ای از نحوه نگارش افیلیشن طبق آیین نامه وزارت علوم ، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور را جهت راهنمایی دانشجویان و اساتید عزیز ارائه نماید .

افیلیشن و یا Affiliation یکی از ارکان های اصلی چاپ مقاله می باشد و از اجزای جدایی ناپذیر و الزامی بخش چاپ مقاله می باشد .

افیلیشن در علم به معنای وابستگی نویسنده به دانشگاه یا سازمان خاصی می‌باشد. در واقع این نشان می‌دهد که مقاله از طرف کدام سازمان یا دانشگاهی به مجله ارسال شده است.

نحوه نگارش صحیح افیلیشن دانشگاهی بسیار مهم است. نویسنده مقاله باید افیلیشن را به درستی بنویسد. زیرا این کار علاوه بر اینکه میزان تسلط نویسنده بر روی مقاله را نشان می‌دهد، خوانندگان مقاله را نیز با وابستگی‌های نویسنده آشنا می‌سازد. از طرفی افیلیشن نویسندگان به لقب یا عنوان سازمانی و دانشگاهی همچون دکتر، فوق لیسانس یا مدیر گروه ربطی ندارد.

تصویر
 
 

هر دانشگاه و سازمانی قالب و استاندارد به خصوصی را جهت نگارش افیلیشن ارائه نموده است که دانشجویان واساتید محترم در نگارش افیلیشن خود باید به آن توجه کنند . به منظور جلوگیری از گمراهی دانشجویان و اساتید و همچنین راهنمایی صحیح ، نحوه نگارش افیلیشن را طبق استاندارد دانشگاه دولتی ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور اعلام خواهیم نمود . همچنین یک نمونه افیلیشن را از هر مورد ارائه خواهیم نمود و بخش هایی که نویسنده مقاله باید مشخصات خود را در آن تغییر دهد را مشخص خواهیم نمود .

  1. نحوه نگارش صحیح افیلیشن مقاله طبق آیین نامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری :

Department of ...... , Faculty of … ..., University of …. .., ... , Iran.
Department of Public Management, Faculty of Management, University of  Guilan, Rasht, Iran.
 

Department of ... (1)...., Faculty of ….(2) ..., University of ...(3) … , Iran

Department of (Management) (1)  , Faculty of ( Humanities , Tarbiat Modarres ) (2)  University, ( Tehran )(3), Iran

 

  1. نحوه نگارش صحیح افلیشن مقاله طبق آیین نامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی:

 

Department of , Faculty of …. , Branch, Islamic Azad University , , Iran.

Department of Industrial Engineering, Faculty of Engineering, South Tehran Branch, Islamic Azad University, Tehran, Iran

 

  1. نحوه نگارش صحیح افلیشن مقاله طبق آیین نامه دانشگاه پیام نور به فارسی:

مرتبه علمی، نام گروه علمی، دانشگاه پیام نور، صندوق پستی ۱۹۳۹۵-۳۶۹۷ ، تهران، ایران

Department of … , Payame Noor University (PNU), P.O. Box, 19395-3697, Tehran, Iran

 

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق