خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

نگارش مقاله فرانسوی از پایان نامه با ارزان ترین قیمت در موسسه اشراق

انتشار 26 آبان 1400
مطالعه 9 دقیقه

نگارش مقاله به زبان فرانسوی از پایان نامه توسط محققین مسلط به زبان فرانسوی در سریع ترین زمان و با ارزانترین قیمت. Rédaction d'un article en français par des chercheurs parlant couramment le français dans les meilleurs délais et au prix le plus bas.

نگارش مقاله فرانسوی از پایان نامه با ارزان ترین قیمت در موسسه اشراق

دانشجویان رشته های تخصصی که به زبان فرانسوی در مقاطع مختلف درحال تحصیل می باشند و یا قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان را دارند . می توانند با کمک تیم حرفه ای اشراق در کمترین زمان مقالات علمی و تخصصی خود را به زبان فرانسوی آماده نمایند و در مجلات معتبر سرتاسر دنیا به چاپ برسانند. شما فرهیختگان عزیز که به دنبال کسب امتیاز چاپ مقاله به زبان فرانسوی هستید ، همچنین قصد اپلای و یا مهاجرت به کشور فرانسه را دارید ، می توانید در کمترین زمان ممکن مقالات علمی خود را از پایان نامه ، چه به زبان فارسی و چه به زبان فرانسوی استخراج نمایید . درصورتی که پایان نامه ارزشمند شما در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری به زبان فارسی تهیه شده باشد ، ابتدا مقاله فارسی از پایان نامه نگارش می شود و سپس این مقاله نگارش شده و یا استخراج شده از پایان نامه به صورت تخصصی توسط مترجمین نیتیو به زبان فرانسوی ترجمه می شود و سپس برای ارسال به مجلات اقدام می شود . اگر پایان نامه به زبان فرانسوی نوشته شده باشد ، نیز مقاله توسط محققین در همان رشته تخصصی که به زبان فرانسوی تسلط کافی را دارند ، از پایان نامه نوشته می شود و به فرمت مجلات مورد نظر در می آید و آماده ارسال به مجلات می شود .

زبان فرانسوی

زبان فرانسوی français

ربان فرانسوی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد ، یکی از دو زبان کاری این سازمان و زبان کاری یا رسمی سازمان های متعدد بین المللی یا محلی ، از جمله اتحادیه اروپا می باشد . زبان فرانسوی ، زبانی است کاملا علمی و دانشگاهی و امروزه پس از زبان انگلیسی یکی از مهم ترین زبان های دیپلماتیک به شمار می رود. زبان فرانسه در نقاط مختلف دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد . زبان فرانسوی از لحاظ سهولت یادگیری بعد از انگلیسی و اسپانیایی سومین زبان می باشد. زبان فرانسوی در ایران، بعد از انگلیسی بیشترین درصد زبان آموزان را در کلاس های آموزشی و دانشگاهی به خود اختصاص داده است دلیل آن هم اهمیت این زبان بین سیاستمداران و اهل شعر و ادب در گذشته و زمان حال است. این زبان در زمان قاجار به دلیل روابط بین ایران و فرانسه در کتب درسی آموزشی برای دانش آموزان وجود داشته است.

تاریخچه زبان فرانسوی

کشور فرانسه در روزگار باستان بخش مهمی از سرزمینی پهناور در غرب اروپا به نام گُل بوده است. گل ها به زبان هم خانواده ی زبان مردم بریتانیای باستان، یعنی کِلت ها صحبت می کردند. رواج زبان کِلتی در سرزمین گل تا قبل از هجوم رومیان ادامه داشت. این هجوم در قرن دوم قبل از میلاد صورت گرفت و رومیان به تدریج زبان لاتین را در بین مردم فرانسه گسترش دادند. ریشه زبان فرانسه یک زبان رومی از خانواده زبان های هندو اروپایی می باشد. شاعران بزرگی مثل شارتیه، پیوم آپولینز، پل آدامز، لویی آراگون و … شعرها و داستان هایی را با این زبان سروده و به دنیا عرضه کرده اند. از زبان فرانسه به عنوان زبان شعر و ادبیات یاد شده است.این زبان به دلیل توسعه در بخش های صنعتی به ویژه صنعت توریسم در کشور فرانسه یکی از زبان های پرکاربرد در جهان است.

شارل پنجم پادشاه فرانسه در قرون ۱۳۶۵ تا ۱۳۸۰ به دلیل علاقه به شعر و ادب و ترجمه آثار کلاسیک دنیا مردم را به ترجمه آثار ادبی و شعر و ادبیات ترغیب می کرد. زبان فرانسه بین قرن های ۹ تا ۱۴ میلادی در این کشور رواج پیدا کرد.

نگارش مقاله فرانسوی از پایان نامه با ارزان ترین قیمت در موسسه اشراق

اجزای اصلی مقالات فرانسوی نوشته شده از پایان نامه به شرح زیر است :

 • سربرگ Entête
 • عنوان Titre
 • مشخصات نویسنده/ نویسندگان Affiliation
 • چکیده Résumé
 • کلمات کلیدی mots clés
 • مقدمه Introduction
 • روش Méthode
 • یافته ها résultats
 • تجزیه و تحلیل Discuter
 • نتیجه گیری Conclusion
 • تقدیرها Remerciements
 • ضمایم Annexes
 • منابع Les références

دلیل اهمیت نوشتن مقاله به زبان فرانسوی

یکی از دلایلی که اغلب دانشجویان و فرهیختگان مقالات خود را به زبان فرانسوی ترجمه و چاپ می کنند و یا رشته های تخصصی به زبان فرانسوی را از ابتدا برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند ، ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کشور فرانسه است . پیشنهاد ما به تمامی فرهیخته گان عزیز این است که قبل از اقدام برای اپلای Apply تمامی جوانب ادامه تحصیل در کشور فرانسه را بررسی فرمایید همچنین اطلاعات کامل را از سایت ها و موسسات مهاجرت را بدست آورید .

نگارش مقاله فرانسوی از پایان نامه

نگارش مقاله فرانسوی از پایان نامه

سربرگ Entête

سربرگ و یا تمپلیت هر مجله متفاوت است که می توانید از سایت مجله دانلود نمایید.

عنوان Titre

عنوان، یکی از قسمت های مهم و جزء لاینفک مقاله است؛ چرا که نشان دهنده ماهیت مقاله است. عنوان، یکی از آن عواملی است که در یافتن مقاله و دیده شدن آن توسط پژوهشگران به ویژه در دنیای مجازی تأثیر مستقیم دارد.

مشخصات نویسنده/ نویسندگان Affiliation

در این قسمت مشخصات نویسنده/ نویسندگان و سازمان/ سازمان هایی که آنها از لحاظ علمی به آن وابسته اند ذکر می شود.

چکیده Résumé

ابتدا چکیده هر یک از بخش ها و یا فصل های پایان نامه را به طور مجزا بنویسید، سپس از روی این چکیده ها، چکیده مقاله را نگارش نمایید .

کلمات کلیدی mots clés

آن دسته از کلمات کلیدی پایان نامه را که در مقاله نوشته شده از پایان نامه موجود هستند را می توانید در این بخش وارد کنید .

مقدمه Introduction

مقدمه قسمت حساس مقاله، یا به عبارت بهتر، قلب مقاله است زیرا در این قسمت دلایل وجود مقاله بیان می شوند. به طورکلی در این قسمت اهداف و حوزه تحقیق بیان می شود. باید در قسمت مقدمه مشخص شود که سعی شده به چه سؤالی پاسخ داده شود یا چه مشکلی حل شود، به طور کلی می توان گفت مقدمه مقاله از لحاظ محتوایی دارای سه بخش است که به ترتیب عبارتند از :

 • معرفی مسأله تحت بررسی یا سؤال تحقیق
 • پیشینه تحقیق (مرور ادبیات )
 • عرضه کردن ( ارائه دادن ) کار تحقیقاتی خود

روش Méthode

این قسمت بسته به نوع و حوزه تخصصی مورد مطالعه مقاله ممکن است با عناوین دیگری نیز بیان شود که مهمترین آنها عبارتند از روش ها ، روش کار ، آزمایش ها ، شبیه سازی ، روش شناسی، مدل و ترکیبی از این عبارات.

یافته ها résultats

بخش یافته ها و نتایج در پایان نامه به طور کامل و مفصل نوشته شده است که در نوشتن مقاله از پایان نامه باید دقت کنید که آن دسته از یافته ها و نتیج را را وارد مقاله کنید که عنوان و محور مقاله مربوط به آن است .

تجزیه و تحلیل Discuter

نتیجه گیری Conclusion

ترتیب این دو بخش از مجله ای به مجله دیگر متفاوت است . برخی از مجلات در نظر دارند که مقاله با قسمت بحث به پایان برسد، برخی دیگر ترجیح می دهند مقاله با قسمت نتایج و بحث خاتمه پذیرد و سایر مجلات نویسنده را ملزم می کنند که مقاله را با قسمت نتیجه گیری تمام کند. پس قبل از نوشتن این بخش حتما راهنمای نویسندگان مجله را بررسی فرمایید .

تقدیرها Remerciements

در این قسمت، باید از هر شخص حقیقی و حقوقی که به نوعی در جمع آوری و نگارش مقاله نقش داشته قدردانی شود.

ضمایم Annexes

این بخش نقش پشتیبان را برای مطالب اصلی مقاله دارند و از لحاظ درجه اهمیت نسبت به مطالب اصلی مقاله در رتبه دوم قرار می گیرند.

منابع Les références

آخرین قسمت مقاله مربوط به منابع و مراجع است. آن بخش از منابع پایان نامه را که در نوشتن مقاله از آنها استفاده کردید را وارد کنید .

ادامه تحصیل و مهاجرت به فرانسه

ادامه تحصیل و مهاجرت به فرانسه

فرانسه، کشوری است که شرایط مطلوبی را برای زندگی دارد. نرخ بیکاری پایین، وجود فرصت های شغلی در این کشور و نظام آموزشی با کیفیت بالا موجب محبوبیت فرانسه شده است. یکی از راه های مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل است. متقاضیان می توانند جهت تحصیل در فرانسه، اقدام به اخذ ویزا تحصیلی نمایند.

مقاطع تحصیلی در فرانسه به سه دسته کلی تقسیم می شود که عبارت است از:

 • مقطع کارشناسی:

دانشجویان و فرهیختگان عزیزی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی را دارند، باید برای اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه، رزومه تحصیلی خود را برای دانشگاه های مورد نظرشان ارسال نمایند. همانطور که قبلا هم خدمتتون توضیح داده شده است مهم ترین عامل تقویت رزومه تحصیلی چاپ مقاله و چاپ کتاب است . دانشگاه های فرانسه رزومه تحصیلی متقاضی را بررسی می کنند و در صورت تایید، برای دانشجوو یا متقاضی پذیرش تحصیلی ارسال می نمایند. دانشجویانی که در رشته کارشناسی در فرانسه مشغول به تحصیل می شوند، اجازه کار تا 20 ساعت را در این کشور دارا هستند.

 • مقطع کارشناسی ارشد:

دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی که قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا کارشناسی ارشد را در کشور فرانسه دارند. باید مدارک تحصیلی مقطع کارشناسی خود را ارائه دهند. متقاضیان در این مقطع تحصیلی حق انتخاب زبان تحصیل خود را نیز دارند. آنها می توانند از بین زبان انگلیسی و فرانسوی یک زبان را برای تحصیل انتخاب نمایند. متقاضیانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارا هستند ، اجازه کار به مدت 20 ساعت در هفته را دارند.

 • مقطع دکترا:

اساتید و یا دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشور فرانسه را دارند . باید بدانند که لازمه ی پذیرش در این مقطع تحصیلی از دانشگاه های معتبر فرانسه داشتن رزومه آموزشی ، علمی و پژوهشی قوی می باشد که شامل تاییدیه استاد راهنما ، ترجمه پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی و یا فرانسه ، چاپ مقالات بین المللی و… می باشد. فرصت استثنایی برای این دسته از متقاضیان خدمات تخصصی موسسه اشراق در بخش نوشتن مقاله به زبان فرانسه از پایان نامه و پذیرش و چاپ آن در مجلات معتبر بین المللی می باشد . همچنین می توانید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کرده و به زبان فرانسه ترجمه کرده و در انتشارات بین المللی به چاپ برسانید .علاوه بر این ترجمه کتاب های جدید تخصصی فرانسوی و یا انگلیسی به فارسی و چاپ آنها نیز از خدماتی است که موسسه اشراق در خصوص تقویت رزومه علوی شما می تواند ارائه دهد و شانس پذیرش شما در دانشگاه های فرانسه را بالا ببرد . دانشجویانی که در این مقطع مشغول به تحصیل هستند، اجازه کار تا 40 ساعت در هفته را دارند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق