خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

نامه‌ی پذیرش

انتشار 4 آبان 1398
مطالعه 3 دقیقه

اکسپت و چاپ تضمینی مقالات همه ی رشته ها در مجلات معتبر ISI ,ISC ,SCOPUS, مجلات مورد تایید وزارت علوم، علمی پژوهشی داخلی و کنفرانس ها و همایش ها و کنگره ها در کمترین زمان در موسسه اشراق

نامه‌ی پذیرش

🔶🔸 نامه پذیرش 🔸🔶

با داشتن نامه پذیرش و چاپ مقاله علمی در نشریات علمی پژوهشی داخلی و خارجی و ژورنال‌های معتبر مصوب وزارت علوم و بهداشت می‌توان بدون کنکور به مصاحبه‌ی دکترا دعوت شد. ممکن است زمان داوری مجلات علمی در مدت زمان بسیار زیادی انجام گیرد اما موسسه اشراق توانایی این را دارد که این زمان طولانی را چندین برابر کاهش دهد. بازه‌ی داوری و چاپ ژورنال‌ها معمولا 1 سال زمان می‌برد که ما این زمان را به 1هفته برای پذیرش و 2 ماه برای چاپ تبدیل می‌کنیم. هزینه‌ی چاپ مقاله پس از تحویل نامه‌ی اکسپت یا همان نامه‌ی پذیرش مجلات معتبر علمی مورد تایید وزارت علوم و بهداشت، از افراد گرفته خواهد شد و افراد می‌بایست برای اطمینان از نشریه‌ی خود استعلام بگیرند. چاپ مقاله‌ی علمی در نشریه و مجلات علمی در همان زمانی انجام می‌گیرید که مقاله به موسسه ارسال شده است.

🔸 مراحل چاپ مقاله در مجلات داخلی 🔸

ابتدا دانشجویان می‌بایست چکیده‌ی مقالات علمی خود را به ایمیل موسسه اشراق ارسال کنند. پس از ۲ روز با توجه به ارزیابی سریع انواع نشریات علمی-پژوهشی داخلی و خارجی و دیگر مجلات علمی معتبر در دنیا که ما با آن‌ها در ارتباط هستیم؛ جواب اولیه برای پذیرش اولیه یا عدم پذیرش اطلاع رسانی می‌شود.

در صورتی که مقاله‌ی ارسالی حوزه‌ی مرتبطی با نشریات و مجلات نداشته باشد، موضوعات مناسب پیشنهاد داده خواهد شد اما در ۹۰درصد موارد مشکلی برای چاپ وجود ندارد. پس از تایید اولیه نشریه ۱۰ درصد مبلغ قرارداد دریافت می‌شود تا امور مربوط به ثبت‌نام و دریافت نامه‌ی پذیرش نهایی انجام شود. باید توجه داشت که قبل از ارسال مقاله به مجلات و نشریات معتبر باید فرمت مقاله را متناسب با دستورات فرمت‌بندی مجله‌ای که قرار است مقاله به آن ارسال شود، تنظیم کرد. در غیر این صورت مقاله در همان ابتدا ریجکت می‌شود. اگر فرد امکان انجام فرمت‌بندی مطابق دستورات ژورنال را نداشته باشد؛ موسسه اشراق خدمات انجام فرمت‌بندی برحسب قوانین به‌روز همه‌ی مجلات را دارد.

سپس در هنگام تحویل نامه‌ی اکسپت و استعلام از نشریه و دیدن تاییدیه پذیرش در سایت نشریه کل مبلغ باقی مانده، تسویه خواهد شد و مقاله در مدت زمان ۱ الی ۲ ماه به چاپ خواهد رسید.

دانشجویان و اساتید محترم در نظر داشته باشند هزینه‌ی پذیرش و چاپ در نشریات علمی پژوهشی داخلی بیشتر از میزان هزینه پذیرش و چاپ برای ژورنال‌های خارجی isi و دیگر ژورنال‌های معتبر علمی می‌باشد. در صورتی که افراد یا موسساتی ادعا می‌کنند که می‌توانند با هزینه‌های کم مقاله‌ی علمی پژوهشی چاپ کنند ادعاهای آنان غیرممکن می‌باشد.

نکته: اخیرا دانشگاه آزاد یک سری نشریات رو با عنوان “نشریات علمی پژوهشی داخلی دانشگاه ازاد” منتشر کرده است. باید در نظر داشت که این نشریات فاقد اعتبار لازم برای دریافت مجوز دفاع از تز دکتری و یا ارتقای هیئت علمی است و تقریبا نشریات بی‌اعتباری هستند و با نشریات علمی پژوهشی داخلی وزارت علوم یا وزارت بهداشت فرق دارند.

البته چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد برای تسویه حساب یا مقاله‌ی دوم فارغ التحصیلان دکتری می‌تواند مناسب باشد و موجب آزاد شدن مدرک دکتری می‌شود.

همچنین دانشگاه آزاد آیین نامه‌ی جدیدی صادر کرده که بر اساس آن ارزش نشریات علمی پژوهشی داخلی با نشریات اسکوپوس Q4 برابر دانسته است. اگر چه این امر بسیار عجیب هست و چاپ مقاله در نشریات Q4 بسیار آسان و راحت‌تر نسبت به نشریات علمی پژوهشی داخلی می‌باشند به هر حال این امر موجب راحتی دانشجویان دکتری می‌باشد.

 

🍎 موسـسه اشـراق 

موسسه اشراق این قابلیت را دارد که بهترین خدمات را در راستای درخواست شما در انواع زمینه‌های علمی ارائه دهد. فقط کافیست سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی موسسه ثبت کنید. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت‌های تحقیقاتی و طرح‌های پژوهشی محسوب می‌گردد. ما در افق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات آی اس آی و آی اس سی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

🍂 بیشتـر بخوانیـد 

⚛⚛ نامه پذیرش مقاله

⚛⚛ نامه اکسپت چیست؟

⚛⚛ پذیرش فوری مقاله برای کسب دو نمره ی پایان نامه ارشد

⚛⚛ مراحل اکسپت مقاله در مجلات معتبر

⚛⚛ مراحل اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور

⚛⚛ هزینه چاپ مقاله isi, isc, scopus, pubmed

⚛⚛ انواع روش های سابمیت مقاله

⚛⚛ قیمت نگارش و چاپ مقاله

⚛⚛ فوت و فن مقاله نویسی در کمترین زمان

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق