خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


واریز هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای خارجی

انتشار : 2 اردیبهشت 1397
مطالعه : 1 دقیقه

واریز هزینه های چاپ و اکسپت مقالات علمی در نشریات خارجی از طریق پی پال یا مستر کار در موسسه اشراق انجام می پذیرد.

واریز هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای خارجی

تمامی مقالات علمی روز دنیا در مجلات معتبر بین المللی چاپ می شود و پژوهشگران و علاقمند به چاپ مقاله در این مجلات پس از طی مراحل مختلف و اکسپت از این مقالات باید واریزی خود را برای چاپ مقاله علمی انجام دهند تا مقاله آنها در مرحله چاپ قرار گیرد. اما با توجه به مشکلات تحریم علیه کشور ایران امکان واریز هزینه از طریق پی پال و مستر کارت بصورت شخصی وجود ندارد. موسسه افق تمامی مراحل سابمیت و اکسپت و چاپ مقاله و واریزی های چاپ مقاله را برای پژوهشگران انجام می دهد. در موسسه افق واریز هزینه های کنفرانس های خارجی نیز صورت می پذیرد. مبلغ این هزینه می تواند از 30 دلار تا 500 دلار (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر باشد.

روش های پرداخت هزینه های چاپ مقاله

  1. واریزی از طریق پی پال (PayPal) 
    اغلب پرداخت های موسسه، مربوط به پرداخت های چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله در ژورنال ظرف مدت 24 ساعت انجام شود.
  2. واریزی از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) 
    اگر با طی کردن روند پرداخت هزینه Publication Fee یا Acceptance Fee به صفحه ای رسیدید که در آن نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته می شود، این بدین معناست که پرداخت از نوع قابل انجام با ویزا کارت یا مستر کارت است. در این صورت برای پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از مطالعه کامل دستورالعمل در صفحه خدمات واریزی می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله در ژورنال (معمولاً ظرف مدت 24 ساعت) انجام شود.

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه افق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین را در قالب مقالات در مجلات مورد تایید وزارتین ایران به چاپ می رساند و با ارائه خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره، پژوهشگران  و دانشجویان را در رسیدن به اهداف خود در این مسیر یاری می رساند.
برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  [email protected]  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق