خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ویرایش کتاب با هزینه مناسب

انتشار 16 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

ویرایش متن کار بسیار پیچیده ای است، ویراستار باید تجربه لازم را نیز داشته باشید. ما در موسسه اشراق با بهره گیری از کارشناسان مجرب و خبره برآنیم تا کارهای ویراستاری ادبی را به بهترین شکل و با کیفیت بالایی برای شما فراهم سازیم.

ویرایش کتاب با هزینه مناسب

ویرایش کتاب با هزینه مناسب

افراد بسیاری هستند که در شغل و  دانش خود تخصص بالایی دارند و می خواهند دانش خود را به صورت مقاله و کتاب تبدیل کرده و در اختیار عموم قرار دهند. این امر نه تنها باعث می شود نتایج اطلاعات و تجربیات ایشان در اختیار عموم قرار بگیرد بلکه خود یک رزومه بسیار قوی و ماندگار برایشان خواهد بود. اما برای نگارش و تالیف کتاب گاها موضوعاتی مانند نداشتن مهارت و تجربه کافی برای ویرایش کتاب باعث می شود تا از نوشتن کتاب منصرف شوند. هر نوشته ای باید از جهات مختلفی مانند محتوا، بیان، صحّت و اعتبار، دقت، نظم، آراستگی و علایم نگارشی قبل از به چاپ رسیدن بررسی و بازبینی شود. به این بازبینی «ویرایش» یا «ویراستاری» می‌گویند و به شخصی که این خدمات را انجام می دهد ویراستار گقته می شود ویرایش پس از نگارش متن صورت گیرد. زیرا به هنگام نگارش نویسنده از حالت طبیعی و عادی خود جدا شده و بیشتر به تفکر، خلاقیت و آفرینش توجه می کند. پس از نگارش می توان خطاهای نگارشی و دستوری را اصلاح کرد.

انواع ویرایش کتاب

۱- ویرایش فنّی

۲- ویرایش زبانی و ساختاری

۳- ویرایش تخصّصی

ویرایش متن کار بسیار پیچیده ای است، تنها داشتن مهارت ویرایشگری کافی نیست و ویراستار باید تجربه لازم را نیز داشته باشید. ما در موسسه اشراق با بهره گیری از کارشناسان مجرب و خبره برآنیم تا کارهای ویراستاری ادبی را به بهترین شکل و با کیفیت بالایی برای شما فرهیختگان محترم ارائه دهیم. یکی دیگر از بخش عمده خدمات ویرایش مربوط به متن هایترجمه شده انگلیسی، از انگلیسی به فارسی و یا از فارسی به انگلیسی می باشد که در آن نیز داشتن تسلط بر زبان انگلیسی یرایشگر امری مهم می باشد.

در امر ویرایش بهتر است عوامل زیر را در نظر داشته باشید:

  • برای ویرایش کردن عجله نکنید.
  • کتاب خود را با صدای بلند بخوانید.
  • قیدهایی که استفاده نموده‌اید را مجدداً بررسی کنید.
  • خودتان به تنهایی ویرایش را انجام ندهید.

همانطور که خدمتتان عرض شد خدمتتان عرض شد موسسه اشراق با داشتن ویراستاران خبره در این امر می تواند در خدمت شما باشد.

خدمات ویرایش فنی کتاب در موسسه اشراق

  • تنظیم فاصله و نیم فاصله ها
  • نسخه خوانی با کمک نرم افزار ویراستیار
  • نسخه خوانی برای اصلاح غلط املایی از نسخه اصلی
  • علامت گذاری شامل نقطه، ویرگول، علامت تعجب، علامت سوال و
  • یک دست سازی فونت ها شامل نوع فونت و سایز متن و تیتر ها

بخش عمده دیگری از خدمات مربوط به ویرایش کتاب، مربوط به ویرایش کتابهای ترجمه شده می باشد. موسسه پژوهشی اشراق جهت ویرایش کتابهای ترجمه شده دارای مترجمان متخصصی هست که در زمینه ویرایش کتاب تخصص و تبحر کافی دارند. البته در موسسه، ما فقط ویرایشات فنی و دستوری را انجام می دهیم ولی خدمات ویرایش محتوایی ارائه نمی دهیم.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی تنها کافیست از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان موسسه ظرف کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ تمامی درخواست های شما را ارسال نمایند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
باسلام خدمت شما فرهیخته گرامی..اگر منظور صفحه آرایی کتاب می باشد باید خدمتتان عرض شود که هزینه براساس تعداد کلمات کتاب براورد می شود..شما می توانید تعداد کلمات کتاب را عنوان فرمایید تا هزینه دقیق صفحه آرایی خدمتتان اعلام شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با ماره 09149724933 تماس حاصل نمایید.موفق باشید
بازدیدکننده
پریسا انصاریان
4 سال پیش
سلام. من یه کتاب نوشتم و میخوام فقط موسسه نوشته ها رو در قالبی که انتشارات برای چاپ خواسته تنظیم کنه. لطفا هزینه و زمان رو بفرمایید.


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق