خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ویرایش تخصصی مقاله

انتشار 29 مهر 1396
مطالعه 1 دقیقه

ویرایش تخصصی مقاله برای تمامی مقالات مخصوصا مقالات ترجمه شده انگلیسی که قرار است به مجلات معتبر مخصوصا مجلات دارای ایمپکت ارسال گردد بسیار مهم و ضروری است.

ویرایش تخصصی مقاله

ویرایش تخصصی مقاله

در موسسه اشراق ویرایش تخصصی مقالات ویژه دانشجویان دوره های دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در تمامی رشته ها ارائه می شود.

ویرایش تخصصی مقاله برای تمامی مقالات مخصوصا مقالات ترجمه شده انگلیسی که قرار است به مجلات معتبر مخصوصا مجلات دارای ایمپکت ارسال گردد بسیار مهم و ضروری است.

بسیاری از دانشجویان و محققان ترجمه مقالات علمی شان را خود انجام می دهند که این امر موجب تقویت توان نگارش و ترجمه فارسی به انگلیسی در آنان می شود و یک مزیت به شما می آید. اما باید به این نکته توجه داشت که ترجمه مقالات علمی به انگلیسی در صورتی که مطابق با اصول و قواعد و ساختار نگارش جملات در زبان انگلیسی، نکات گرامری، علامت گذاری و غیره انجام نشود موجب تولید مقاله ای با کیفیت ضعیف و غیرقابل ارائه به جامعه علمی از طریق نشریات علمی و کنفرانس ها می گردد. بنابراین ویرایش مقاله انگلیسی نقش مهمی در بالا بردن کیفیت متن انگلیسی ایفا می کند.

ویراستاری و ویرایش متن‌ ها از کارهایی است که در اکثر کشورهای جهان جای خود را پیدا کرده و شخص ویراستار از ارج و منزلتی همانند نویسنده یا مترجم اثر برخوردار است. متأسفانه این مورد هنوز در ایران جای اصلی خود را به دست نیاورده است و دلیل آن هم شاید این است که بیشتر نویسندگان یا مترجمان ما بر این باورند که در کار نوشتن از هر خطایی مبرا میباشند و آمدن نام ویراستار در کنار نامشان از منزلت و اعتبار آن‌ ها می‌ کاهد. از سوی دیگر متأسفانه برخی ناشران هم کار خود را ویرایش ‌نشده چاپ می‌ کنند و حاضر نیستند برای ویرایش متن به کسی پول بدهند، هر چند اندک. معمولاً در کشورهای دیگر تمام ناشران در مجموعه‌ ی کاریِ خود از حضور ویراستاران و مشاوران ادبی سود می ‌برند. برخی از ویراستاران حتی از نویسندگان یا مترجم ‌ها هم از شهرت بیشتری برخوردار می باشند و چاپ نام آن ‌ها بر روی جلد کتاب، باعث فروش بیشتر آن کتاب می شود.

ما در موسسه اشراق ویراستاری تخصصی مقالات ارزشمندتان را انجام می دهیم که این خود یک مسئولیتی عظیم است.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
باسلام خدمت شما.بله موسسه ما می تواند در زمینه ویرایش گرامری و تخصصی در خدمت شما باشد.تنها نیاز هست درخواست و فایل مقاله تان را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.موفق باشید
بازدیدکننده
محامدی
5 سال پیش
سلام و وقت بخیر بنده مقاله ای رو ترجمه کردم که نیاز به ویرایش داره میتونم در این خصوص از موسسه شما کمک بگیرم؟
بازدیدکننده
موسسه آرمان
7 سال پیش
باسلام خدمت شما بزرگوار.ممنون میشم رزومه خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید تا از تجربیات و اطلاعات شما در خدمت رسانیمان بهره مند شویم.
بازدیدکننده
کیانی
7 سال پیش
با سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد مطالعات خاورمیانه از یکی از دانشگاه های معتبر کشور هستم. در خصوص ویرایش متون فارسی و انگلیسی از مهارت کامل برخوردارم. علاقه مندم که در صورت نیاز با تیم شما همکاری نمایم. با تشکر


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق