خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


امکان مشاهده نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویان پرستاری

انتشار : 2 مرداد 1401

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری فارس، دانشجویان پرستاری که در المپیاد علمی شرکت کرده بودند، می توانند اسامی برگزیده شدگان را مشاهده نمایند.

امکان مشاهده نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویان پرستاری

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویان گروه پرستاری سراسر کشور اعلام شد.

گفتنی است که مرحله اول این المپیاد با حضور بیش از 4000 نفر از دانشجویان گروه پرستاری از سراسر کشور در فروردین ماه 1401 برگزار شد و 50 نفر برگزیده این مرحله، تیر ماه 1401 در مرحله دوم در شهر تهران به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان علی اکبری دانشجوی ترم 8 رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گلستان به مقام نخست این رقابت علمی بزرگ دست یافت و نشان طلای این المپیاد علمی را بر گردن آویخت .

همچنین سرکار خانم طناز فارغ دانشجوی ترم 6 رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یزد و سرکار خانم فاطمه سبویی جهرمی دانشجوی ترم 6 رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با نمره مشترک در آزمون رتبه دوم مشترک این رویداد را به خود اختصاص داده و مدال نقره این مسابقات را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است با توجه آیین نامه این المپیاد، باید نفرات اول تا سوم معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل می‌آمد که به علت یکسان شدن نمره نفر دوم و سوم این دو نفر به عنوان نفر دوم مشترک در المپیاد علمی دانشجویان گروه پرستاری سراسر کشور معرفی شده و از آنها در کنار نفر اول مسابقات تقدیر به عمل خواهد آمد.

جوایز این رقابت در کنار ثبت سابقه و اعطای لوح تقدیر از جانب سازمان نظام پرستاری کشور و همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شامل تمام سکه بهار آزادی برای نفر اول و نیم سکه بهار آزادی برای نفرات دوم است.

امید است که این رقابت‌های سالم و انگیزشی در جامعه پرستاری و دانشجویان گروه پرستاری بیشتر و بیشتر دیده شود و این رقابت بزرگ آغازی بر اتفاقات مبارک تری در خانواده بزرگ و محترم پرستاری کشور باشد.مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور از خداوند منان برای همه دانشجویان عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی را خواستار است. شما می توانید از طریق لینک زیر نتایج را مشاهده کنید:

منبع: خبرگزاری فارسلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق