خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

پاب‌مِد (PubMed) چیست؟

انتشار 23 اسفند 1396
مطالعه 2 دقیقه

پاب‌مِد (PubMed) مهمترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین است، که حاوی اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌ای علوم پزشکی و زیست‌شناسی است.

پاب‌مِد (PubMed) چیست؟

تاریخچه پاب‌مِد (PubMed)

پاب‌مِد (PubMed) مهمترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین است، که حاوی اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌ای علوم پزشکی و زیست‌شناسی است. این پایگاه داده تا سال ۲۰۰۸ حاوی ۱۷ میلیون عنوان بود که قدیمیترین آنها به سال ۱۸۶۵ بر می‌گردد. پاب مد (PubMed) مجموعه‌ای از اطلاعات کیفی مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری و سایر نهادهای و سازمان‌های دولتی حوزه سلامت ایالات متحده آمریکامی باشد. این دیتابیس بدون دریافت هزینه برای جهانیان قابل دسترسی می باشد.
برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پاب مد می توانید به آدرس سایت زیر مراجعه کنید:  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/nlmcatalog/  ژورنالهای نمایه شده در پابمد (pubmed) ژورنالهای است که برای گروه علوم پزشکی و زیست شناسی مناسب هستند و در این اسکوپ قرار دارند و دارای ایندکس pubmed پابمد می باشند. پایگاه داده پابمد از محیط های جستجو منابع و مقالات حوزه پزشکی و سلامت می باشد که توسط موسسه مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی NCBI=National Center for Biotechnology Information و کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا (NLM) گردآوری و نمایه می شود. هم اکنون پایگاه اطلاعاتی پابمد pubmed بیش از 16 میلیون مقاله و بیش از 4500 ژورنال های رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، دامپزشکی، و علوم پایه پزشکی و غیره را داراست.

اکسپت مقالات پابمد pubmed

با توجه به نیاز پژوهشگران، محققان و اساتید دانشگاهی جهت پذیرش، اکسپت، انتشار و چاپ پژوهشها، تحقیقات، پایان نامه ها، مقاله ها و طرح های پژوهشی خود در این نوع مجلات، هستند بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها را دارند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به گرفت اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب می باشد.
بانظزبه اینکه اطلاعات دقیق تر و جامع تری نسبت به اکسپت و چاپ مقالات خود در پابمد داشته باشید می توانید با مشاوران ما در موسسه اشراق تماس گرفته و از مشاوره های رایگان این موسسه بهره مند شوید.و اطلاعات مفید و دقیقی از زمانبندی داوری، پذیرش و انتشار مقالات در مجلات نمایه شده در پابمد pubmed رادریافت کنید و کمک شایانی در هماهنگی نوع مجله پابمد، زمان و پذیرش مقاله در مجله پابمدرا کسب نمایید.
 موسسه اشراق در زمینه اکسپت و چاپ مقالات و مجلات گروه پابمد Pub med برای محققان، دانشجویان و اساتید شامل موارد زیر است که می توانید از هر یک از خدمات بصورت جداگانه یا تمامی امکانات موسسه بهره ببرید: ترجمه تخصصی مقاله جهت چاپ در مجلات پابمد، ویراستاری گرامری، فرمت بندی مقاله در قالب مجله هداف برای ارسال به ژورنالهای pubmed انتخاب مجله مناسب پابمد به توجه به رشته و مقبول وزارت بهداشت و علوم پزشکی در مجلات نمایه شده در ژورنال های گروه پابمد پزشکی،  سابمیت مقاله به مجلات گروه pubmed پزشکی و انجام کلیه مکاتبات لازم برای گرفتن اکسپت سریع مقاله در مجلات پابمد، و پیگیری چاپ مقاله از مجله پابمد مورد نظر در سریعترین زمان ممکن در موسسه اشراق انجام می پذیرد.
موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.
برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق