خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پرداخت هزینه مجلات الزویر

انتشار : 26 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

پرداخت هزینه چاپ مقالات در مجلات الزویر Elsevier برحسب دلار و یورو توسط موسسه اشراق به راحتی و در کوتاه ترین زمان .

پرداخت هزینه مجلات الزویر

پرداخت هزینه چاپ مقالات در مجلات الزویر Elsevier برحسب دلار و یورو توسط موسسه اشراق به راحتی و در کوتاه ترین زمان .

پژوهشگران و اساتید محترمی که موفق به اخذ پذیرش مقالات علمی خودشان در مجلات الزویر  Elsevier شده اند ، برای چاپ مقالاتشان در این مجلات باید هزینه چاپ را پرداخت نمایند . هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی از جمله مجلات الزویر به صورت دلار می باشد . همچنین اطلاعاتی که از جانب مجله در قالب فاکتور برای پژوهشگر صادر می شود حاوی اطلاعاتی است که امکان پرداخت آن توسط پژوهشگر و از داخل ایران نیست .

در مواجه با این موارد چه باید بکنیم ؟ آیا باید قید چاپ مقالات علمی خودمان را بزنیم ؟

در پاسخ به این سوالات باید اعلام کنیم که جای هیچ گونه نگرانی نیست فقط کافی است تا فاکتور ارسالی از جانب مجله را در اختیار کارشناسان بخش حوالجات ارزی موسسه اشراق قرار دهید تا هزینه چاپ مقاله شما در مجله الزویر به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت شود .

پرداخت هزینه  چاپ مقالات علمی در مجلات الزویر Elsevier که به صورت open access به چاپ می رسند از طریق سیستم پی پال pay pal صورت می گیرد که استفاده از این روش برای همگان امکان پذیرش نمی باشد از این رو کارشناسان موسسه اشراق در بخش حوالجات ارزی در خدمت پژوهشگران عزیز هستند تا هزینه چاپ مقالات را در مجلات خارجی که برحسب دلار می باشند را با روش پی پال در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند .

پرداخت هزینه مقالات خارجی با روش پی پال در موسسه اشراق

پرداخت هزینه مقالات خارجی عموما به روش پی پال انجام می شود . یعنی فاکتور ارسال شده از جانب مجله حاوی اطلاعات پی پال بوده و باید به روش پی پال پرداخت نماییم . 

از طریق PayPal ( پی پال ) می‌توانید وجه مورد نظر خودتان را به حساب‌های دیگران منتقل کنید، از طریق پرداخت به روش پی پال می توانید هزینه مجلات خارجی را به راحتی پرداخت نمایید .

انجام حوالجات خاجی دلاری و یورویی در موسسه اشراق به روش پی پال صورت می گیرد همچنین پرداخت هزینه مقالات خارجی نیز به همین روش است که کار شما عزیزان را بسیار راحت کرده است . دیگر نیازی به حسابهای ارزی ندارید و نیاز نیست مدت زمان طولانی را در بانک ها و صرافی ها سپری نمایید فقط و فقط با داشتن ادرس ایمیل شخصی که پی پال اکانت داره و اکانت خود را با این ایمیل اجاد نموده است می توانید این هزینه را پرداخت نمایید .

درخصوص چاپ مقالات علمی که در مجلات معتبر خارجی مورد پذیرش قرار گرفته اند و باید هزینه چاپ پرداخت شود تنها با داشتن فاکتور ارسالی از جانب سردبیر مجله به راحتی می توان هزینه مجله را از طریق موسسه اشراق پرداخت نمایید . 

تصویر
 
 

انواع تراکنش ها در پی پال

در پی پال می توان تراکنش هایی از انواع زیر را انجام داد: 

  • خرید از طریق درگاه پی پال
  • ارسال پول (Send Money) به دیگر حساب های پی پال ( پرداخت هزینه مجلات خارجی در این بخش قرار دارد )
  • دریافت پول از سایر اکانت های پی پال
  • پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران پی پال
  • انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و بالعکس
  • انتقال پول از کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال و بالعکس
  • ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش

مطمئن ترین و با اعتماد ترین روش پرداخت هزینه مجلات خارجی روش پی پال است که برای پرداخت به این روش که انتخاب مجلات خارجی است و در اطلاعات پرداختی ارائه شده از جانب آنها کد پی پال ارائه شده و تنها به این روش پرداخت را قبول دارند در موسسه اشراق به راحتی صورت می گیرد .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
1 سال پیش
در پاسخ به:
درخواست ارسال ۱۰۰ دلار آمریکا حواله از طریق paypal را دارم.
با سلام و احترام در حال حاضر خدمات پرداخت حوالجات را نداریم . باتشکر
بازدیدکننده
شهبازیان
1 سال پیش
درخواست ارسال ۱۰۰ دلار آمریکا حواله از طریق paypal را دارم.


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق