خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی

انتشار 18 شهریور 1399
مطالعه 2 دقیقه

موسسه اشراق تمامی خدمات مربوط به پذیرش و چاپ مقاله را در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت به صورت تضمینی انجام می دهد.

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی

از جمله معیارهای سنجش مقالات و دستاوردهای علمی، نوع مجله یا ژورنالی است که مقاله در آن چاپ شده است. به صورت کلی مجلاتی که به تایید کمسیون نشریات وزارت علوم و وزارت بهداشت رسیده اند جزو مجلات علمی پژوهشی محسوب می شوند. دانشگاه آزاد نیز لیستی از مجلات علمی پژوهشی خود را منتشر می کند که بخش زیادی از آن ها در لیست مجلات وزارت علوم نیز دیده می شود اما برای افرادی که در دانشگاه های سراسری تحصیل یا تدریس می کنند معیار اصلی سایت وزارت علوم و وزارت بهداشت می باشد. بسیاری از دانشجویان دکتری و اعضای هیات علمی دانشگاه ها برای تکمیل دستاورد های پژوهشی خود نیاز به چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی دارند. می توان گفت که چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی، می تواند تضمینی برای پذیرش در مقطع دکتری از دانشگاه های معتبر باشد.

مجلات علمی پژوهشی خارجی

چنانچه در اهداف آینده خود مهاجرت و پذیرش گرفتن از دانشگاه های خارجی را دارید مجلات خارجی مناسبترین انتخاب شما می توانند باشند. مجلات علمی پژوهشی خارجی فقط مقالات انگلیسی را پذیرش می کنند اما مزیتی که دارند این است که هم در داخل کشور و هم خارج از کشور می توان از آن استفاده کرد. از جمله معتبر ترین مجلات علمی پژوهشی خارجی می توان به مجلات isi,scopus,pubmed اشاره کرد.مجلات خارجی به دو دسته ایمپکت دار و غیر ایمپکت دار تقسیم می شوند.

مجلات علمی پژوهشی داخلی

مجلات علمی پژوهشی داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است این مجلات قابل تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت می باشند. پایگاه اطلاعاتی اکثر این مجلات در داخل کشور ایران می باشد که مقالات را به زبان فارسی نیز پذیرش می کنند. از جمله مهم ترین و پرطرفدار ترین مجلات علمی پژوهشی داخلی به مجلات isc می توان اشاره کرد.

تصویر

مزایای اکسپت مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی:

  • داشتن نامه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارت علوم به منزله ی نخبه بودن پژوهشگر و محقق می باشد.

  • معافیت از سربازی برای نخبگانی که اکسپت و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم دارند.

  • در بسیاری از دانشگاه های بزرگ کشور، از شرایط اساسی جذب هیئت علمی، داشتن اکسپت و چاپ در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم می باشد.

  • ارتقاء رتبه برای اعضای هیئت علمی که مقاله ی اکسپت یا چاپ شده در این نوع مجلات دارند.

  • با داشتن اکسپت و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم می توان در رشته های علوم انسانی و هنر بدون کنکور به مصاحبه دعوت شد.

لوگو

خدمات موسسه اشراق برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات پژوهشی

موسسه اشراق یکی از معتبر ترین موسساتی می باشد که خدمات پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی را ارائه می کند کلیه خدمات لازم برای چاپ مقالات در این موسسه با بهترین کیفیت و به صورت کاملا تخصصی ارائه می گردد. چاپ مقاله در برخی از ژورنال ها به صورت کاملا تضمینی انجام می شود اما ارائه خدمات چاپ تضمینی مقاله کاملا وابسته به مجله می باشد. کلیه مراحل و خدمات لازم برای سابمیت مقاله به صورت کاملا تخصصی و تضمینی ارائه می شود. در صورت تمایل به چاپ مقاله در ژورنال های داخلی و خارجی علمی پژوهشی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی و بررسی شوند.

پذیرش، اکسپت و چاپ مقاله اورژانسی در مجلات مورد تایید وزارت علوم

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفرش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق