خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پذیرش تضمینی مقاله isi کشاورزی

انتشار : 17 اردیبهشت 1398
مطالعه : 3 دقیقه

به شما اطمینان و تضمین را از بابت پذیرش و چاپ مقالات رشته مهندسی کشاورزی در مجلات ISI را  می دهیم این نوید را نیز می دهیم که می توانیم صفر تا صد چاپ مقاله را در کنار شما باشیم .

پذیرش تضمینی مقاله isi کشاورزی

پذیرش تضمینی مقاله کشاورزی در مجلات isi به کمک محققین و کارشناسان خبره موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق . پذیرش مقاله علمی کشاورزی در مجلات ISI برای دانشجویان و اساتید این رشته بسیار حائز اهمیت است . و پیوسته به دنبال راهی هستند تا بتوانند مقالات علمی خود را در مجلات تخصصی کشاورزی به صورت تضمینی پذیرش و چاپ نمایند . خوشبختانه با وجود موسسه تحقیقاتی پژوهشی افق ، راه حل بزرگی بر سر راه مشکلات پژوهشگران و دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی قرار دارد ، تا بتوانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان مقالات علمی خود را از پایان نامه های تخصصی کشاورزی استخراج نموده و در مجلات ISI به صورت تضمینی پذیرش و چاپ نمایند .

تصویر
 

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی برای دریافت نمره پایان  نامه خود می توانند مقالات علمی خود را به کمک کارشناسان موسسه افق در مجلات ISI به صورت تضمینی پذیرش و چاپ نمایند . همچنین در صورتی که موفق به نگارش و تدوین مقالات خود نشده باشند می توانند به کمک کارشناسان و محققان موسسه افق حداقل 3 مقاله را از پایان نامه خود استخراج نموده و در مجلات ISI پذیرش و چاپ نمایند.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی که قصد شرکت در آزمون وردی مقطع دکتری را دارند و یا توانسته اند آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر بگزارند ، می دانند که برای ورود به این مقطع و نشستن در صندلی های دانشگاهی مقطع دکتری رشته مهندسی کشاورزی باید از مصاحبه دکتری پیروز شوند . مهم ترین عامل برای پیروزی و موفقیت در مصاحبه دکتری پذیرش و چاپ مقالات علمی می باشد . در نتیجه شما فرهیختگان عزیز می توانید با پذیرش و چاپ مقالات خود در مجلات isi قبولی در مصاحبه دکتری خود را تضمین نمایید . با چاپ یک مقاله ISI می توانید 7 امتیاز از سقف 22 امتیاز را بدست آورید ، بنابراین هرچه تعداد مقالات چاپ شده شما در مجلات isi بیشتر باشد ، شانس بالاتری برای قبولی در مصاحبه دکتری را دارید . ممکن است این مساله برای شما پیش آید که در این زمان محدود آمادگی مصاحبه دکتری امکان نگارش مقاله را نداشته باشید و یا مهارت کافی و زمان لازم را برای نگارش مقاله خود نداشته باشید . راه حل این مشکل در دستان کارشناسان موسسه اشراق می باشد . زیرا محققان و کارشناسان حرفه ای و مجرب موسسه اشراق این توانایی را دارند تا در کمترین زمان ممکن یعنی 2 الی 3 روز حداقل 3 مقاله را از پایان نامه شما استخراج نمایند.

و اما درخصوص دانشجویان و اساتید محترم مشغول به تحصیل در مقطع دکتری . این عزیزان نیز می توانند برای دریافت مجوز دفاع ، مقالات علمی خود را که باید مستخرج از پایان نامه باشد را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و تضمینی توسط کارشناسان موسسه اشراق در مجلات ISI پذیرش و چاپ نمایند. تا بتوانند مجوز دفاع از پایان نامه خود را دریافت نمایند . همچنین پس از دفاع از پایان نامه خود و دریافت نمره پایان نامه جهت فارق التحصیلی نیز می توانند به کمک محققین و کارشناسان موسسه اشراق مقالات خود را به صورت تضمینی در مجلات معتبر ISI پذیرش و چاپ نمایند .

تصویر
 

در نتیجه همان گونه که به شما اطمینان و تضمین را از بابت پذیرش و چاپ مقالات رشته مهندسی کشاورزی در مجلات ISI را  می دهیم این نوید را نیز می دهیم که می توانیم صفر تا صد چاپ مقاله را در کنار شما باشیم . یعنی تضمین استخراج حداقل 3 مقاله را از پایان نامه شما می دهیم و بعد از آن تضمین از بابت ترجمه فوق تخصصی و با گارانتی را برای شما داریم .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق