خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله ISI

انتشار 8 تیر 1399
مطالعه 6 دقیقه

اخذ پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مجلات و نشریات معتبر isi یکی از مهم ترین راه های افزایش امتیازات پژوهشی و تقویت رزومه برای دانشجویان تمامی مقاطع و اساتید می باشد.ما در موسسه اشراق با داشتن کادری مجرب جهت چاپ تضمینی مقاله در نشریات معتبر در خدمت شما بزرگواران هستیم

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله ISI

منظور از چاپ مقاله ISI چیست؟

منظور از مقاله ISI، مقاله‌ای است که در یک مجله ISI به چاپ رسیده باشد. بنابراین باید در ابتدا مفهوم مجله ISI را بدانیم.

 مقاله isi چیست

ISI مخفف حروف اول موسسه Institute for Scientific Information می‌باشد. این موسسه بخشی از موسسه " تامسون رویترز" است. می‌توان گفت که ISI در واقع یک مرجع تعیین استاندارد و معتبر بودن نشریان علمی در سراسر جهان است بدین معنا که صلاحیت نشریات مختلف را بررسی کرده و در صورت داشتن اعتبار علمی و رعایت اصول فنی چاپ نشریه، در لیست نشریات خود قرار می‌دهد. پس می‌توان چنین گفت که مجلاتی که در لیست این موسسه قرار دارند به مجلات ISI مشهور هستند و مقاله چاپ شده در این مجلات، به اصطلاح مقاله ISI گفته می‌شود.

چگونه تشخیص دهیم مجله ای ISI می‌باشد یا خیر؟

همان‌طور که ذکر شد ملاک ISI بودن یا نبودن یک مجله قرار گرفتن نام آن در فهرست مجلات موسسه تامسون رویترز می‌باشد. بنابراین برای بررسی اینکه مجله‌ای ISI است یا خیر باید به وبسایت رسمی این موسسه مراجعه نمود و نام مجله و یا شاپا مجله (ISSN) را جستجو نمود. در صورتی که نام مجله در نتایج جستجو نمایش داده شود، به این معناست که مجله ISI می‌باشد. آدرس سایت تامسون رویترز برای جستجوی نام مجله:

به علت تشابه بین عناوین مجلات، بهتر است به جای نام مجله، ISSN مجله را جستجو نمایید.

پذیرش و چاپ مقاله ISI

برای اخذ پذیرش مقاله در مجلات معتبر، در ابتدا نیاز است تا نویسنده آشناییت کامل در زمینه مراحل انجام کار و نگارش مقاله داشته باشد. به همین خاطر هر نویسنده باید دانش و مطالعات وسیعی در زمینه موضوع پژوهشی خود داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن مقاله خود را کامل نماید. هر محقق و نویسنده ای باید بداند تنها داشتن تخصص در حوزه تحصیلی خود کافی نیست و علاوه بر آن باید دانش کامل از مجلات، فاکتورها و شرایط مد نظر مجله، نحوه پاسخگویی به ادیتور، نحوه فرمت بندی و سابمیت مقاله را داشته باشد تا در هنگام انجام سابمیت و یا اخذ پذیرش دچار مشکل نشود. برخی نویسندگان هستند که به دلیل سهولت در انجام مراحل سابمیت از دانش و راهنمایی افراد متخصص و کاربلد در این زمینه استفاده می کنند.

در برخی موارد نیز نویسنده نیاز به اخذ پذیرش در مجلات خارجی دارد که در این مورد باید مقاله به صورت کامل تخصصی و روان ترجمه شود تا بتواند نظر داوران را به خود جلب کرده و برای داوران خارجی کاملا قابل درک باشد. زیر در خیلی موارد داوران به دلیل پایین بودن سطح ترجمه و اینکه مقاله به اندازه کافی نتوانسته منظور را برساند، مقالات را برگشت می‌دهند. ما پیشنهاد می‌دهیم در این شرایط حتما از مترجمین و افراد متخصصی جهت ترجمه مقالات استفاده شود تا دچار این مشکل نشوید.

اخذ اکسپت و چاپ تصمینی مقاله ISI و یا هر مجله دیگر مانند اسکوپوس، ISC و علمی و پژوهشی‌ها را می توان یک حرفه دانست و افراد برای اینکه اثر علمی خود را به مرحله اکسپت و چاپ برسانند می‌بایست این حرفه و مهارت را فرا بگیرند.

به صورت خلاصه می‌توان گفت که هر نویسنده باید دارای مهارتهای زیر جهت نگارش مقاله و اخذ پذیرش و چاپ تضمینی آن در نشریات معتبر باشد:

  1. اطلاعات کامل و دقیق در حوزه تخصصی خود و مطالعه کافی منابع بروز

  2. داشتن مهارت کامل در نوشتن و شناخت وافی به تمامی چارچوب مقالات علمی

  3. شناخت مجلات و پیدا کردن مجله متناسب با موضوع مقاله

  4. ترجمه تخصصی و دقیق مقاله و تسلط به نحوه نوشتن cover letter

  5. مهارت در فرمت بندی طبق دستور درخواستی مجله و ارسال مقاله به مجله

  6. نحوه برقراری ارتباط با سردبیر مجلات و پاسخ دهی و پیگیری از آنها

پذیرش و چاپ مقاله

نکات کلیدی در اخذ پذیرش و چاپ مقاله ISI

نکات کلیدی در اخذ پذیرش و چاپ مقاله ISI

همه محقیقن عزیز و نویسندگان مقالات درجریان این امر هستند که مجلات ISI مخصوصا مجلات ای اس ای ایمپکت دار جز مجلات سخت گیری هستند که تقریبا بازه زمانی داوری در آنها نیز طولانی و زمانبر می‌باشد. زیرا شرط اصلی پذیرش در این نوع مجلات محتوای ناب و نتیجه گیری پربار می‌باشد. اما با این حال مجلات بدون ایمپکت کمی درصد پذیرش بالاتری نسبت به مجلات ایمپکت دار دارند و تقریبا مجلات تضمینی هستند و مقالاتی که خوب نوشته شده باشند را راحت تر و در زمان کوتاهتر پذیرش و چاپ می‌کنند. بنابراین در نوشتن مقالات ISI بایستی به نکات کلیدی آن توجه نمایید و تا حد امکان از تجربیات افراد دیگر بخصوص اساتید دانشگاهی کمک گرفته شود.

موارد زیر می تواند نقش کمک کننده ای در پذیرش مقالات در مجلات ای اس ای داشته باشد:

شناخت کامل مقاله

مجلات دارای ایمپکت از سایر مجلات ISI دارای اعتبار بالاتری هستند. داوری سخت تری دارند و عبور از فیلترینگ ادیتورها نیاز به مقاله‌ی قوی دارد. بنابراین چاپ مقاله در این مجلات تضمینی نمی‌باشد. به این نکته توجه نمایید که مقاله خود را در مجلاتی به چاپ برسانید که در حد و اندازه مقاله شما باشد. هرگز بلندپروازی نکنید. زیرا هم باعث هدر رفتن وقتتان شده و هم باعث دلسردی شما بعد از ریجکت مقاله می‌شود.

محتوای قوی

اولین نکته در نوشتن یک مقاله، توجه به محتوای آن است. هر مقاله‌ای توانایی و قابلیت چاپ تضمینی در مجلات ISI را ندارد. باید موضوع انتخابی آن بروز باشد، تحقیقات جامع صورت گیرد و ایراد ادبی و فنی نداشته باشد. اگر محتوای مقاله خوب باشد، تا 70 درصد از سوی مجلات پذیرفته خواهد شد.

انتخاب درست مجله

هر مجله برای خود حوزه‌ی مشخصی دارد و مقالاتی را پذیرش و بصورت تضمینی چاپ می‌کند که در حیطه ی تخصصی خود باشد. پس لازم است قبل از ارسال مقاله به مجله، بخش اسکوپ آن را مطالعه نمایید تا با انتخاب مجله اشتباه، زمان، وقت و هزینه‌ی خود را هدر ندهید.

با توجه به نکات ذکر شده، توجه به تمامی نکات کلیدی برای پذیرش تضمینی مقاله از مجلات ISI ضروری به نظر می‌رسد. انجام تمامی موارد در کنار یکدیگر می‌تواند نتایج خوبی در پی داشته باشد. اگر مقاله شما محتوای خوبی داشته باشد اما در مجله معتبری به چاپ نرسد، تمام ارزش و اعتبار خود را از دست خواهد داد. یا عدم توجه به سطح کیفی مقاله و سطح علمی مجله، باعث ریجکت شدن مقاله و هدر رفتن وقتتان می‌شود. بنابراین بایستی با حوصله و دقت کافی، تمامی نکات را در نظر بگبرید تا بتوانید پذیرش مقاله خود را بصورت تضمینی از مجلات ISI دریافت نمایید.
همکاران و مشاوران ما در موسسه اشراق با سال ها تجربه در امر سابمیت، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مجلات و نشریات معتبر خارجی و داخلی بخصوص مجلات ISI شما دانشجویان و اساتید گرانقدر را یاری می‌رساند. موسسه اشراق از جمله موسساتی می باشد که الویت را تنها تایید مجله از سمت دانشجو و استاد و پژوهش دانشگاه می‌داند. ما با معرفی مجلات به شما عزیزان این اطمینان را به شما خواهیم داد تا از اعتبار مجله و اخذ امتیاز کافی از دانشگاه مطمئن شوید.

پذیرش مقاله

ثبت سفارش پذیرش و چاپ مقاله در موسسه اشراق

شما عزیزان می‌توانید طی گام هایی که در ادامه اشاره می‌شود برای ثبت سفارش پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI معتبر از طریق موسسه اشراق اقدام نمایید:

پذیرش و چاپ مقاله

  1. ارسال درخواست خود از طریق واتس آپ، ایمیل، تلگرام ، اینستا گرام

چاپ مقاله

  1. معرفی مجلات تخصصی از طرف موسسه اشراق یا بررسی مجلات پیشنهادی

فرمت بندی و سابمیت مقاله

  1. فرمت بندی و سابمیت مقاله بر اساس فرمت مجله

پذیرش مقاله

  1. پیگیری وضعیت مقاله و دریافت نتیجه نهایی از مجله

موسسه اشراق

خدمات پذیرش و چاپ مقاله ISI موسسه اشراق

یکی از معتبرترین موسسات فعال در زمینه پذیرش و چاپ مقاله، موسسه اشراق می‌باشد. این موسسه با بهره گیری از نخبگان و فارغ التحصیلان داخل و خارج کشور، توانسته است در انواع خدمات پژوهشی حرف اول را بزند که از جمله این خدمات پذیرش و چاپ مقاله ISI می‌باشد. موسسه اشراق با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته پیگیر سفارش شما است. اگر به دنبال جایی مطمن هستید تا پذیرش مقاله خود را در کوتاه‌ترین زمان اخذ نمایید این نوید را به شما میدهیم که موسسه اشراق میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

بلی- تمامی مجلات بین المللی ISI تنها مقالاتی که به زبان انگلیسی باشند داوری می‌کنند.

سایت رسمی موسسه تامسون به نشانی http://mjl.clarivate.com می‌باشد.

بلی- تمامی مجلات ISI در سایت رسمی تامسون قابل مشاهده می‌باشد واگر سایتی در این پایگاه نباشد جز مجلات ISI محسوب نمی‌گردد.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 ماه پیش
سلام وقت بخیر احتراما برای چاپ مقاله در مجلات معتبر در خدمتتان هستیم.شما می توانید جهت دریافت راهنمایی برای چاپ مقاله با شماره ی زیر در ارتباط باشید . با تشکر 09149724933
بازدیدکننده
فرهاد گودرزی
3 ماه پیش
باسلام و احترام خواهشمند است جهت ثبت مقاله علمی پژوهشی مدیریتی راهنمایی بفرمائید . با تشکر از شما
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
3 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما در خدمتتان هستیم درخواستتان را به ایمیل موسسه ارسال بفرمایید تا در رابطه با شرایط چاپ مقاله در مجلات و .. راهنمایی صورت گیرد باتشکر ایمیل موسسه :isi.eshragh@gmail.com
بازدیدکننده
زهره
3 ماه پیش
وقت بخیر برای پذیرش مقاله راهنمایی میفرمایین
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
6 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله شما می توانید درخواستتان را ایمیل موسسه ارسال بفرمایید تا راهنمایی صورت گیرد باتشکر isi.eshragh@gmail.com
بازدیدکننده
محمدکرمی
6 ماه پیش
سلام وقت شما بخیر من یک مقاله علمی پژوهشی معماری دارم که دارم کارای پرسشنامه رو تموم میکنم به محض تموم شدن باید ویرایش و نگارش کنم .سوال که مطرح میشه اینه آیا شما میتونید در نگارش و ویراستاری و چاپ در دو تا کنفرانس و مجله علمی پژوهشی منو یاری کنید؟ هزینه رو هم لطف کنید؟
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
9 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما اکثریت مجلات داخلی هزینه ای برای چاپ ندارند و موسسه تنها کارمزد فرمت بندی و سابمیت مقاله را دریافت می کند. برای دریافت لیست مجلات می توانید درخواستتان را به ایمیل موسسه ارسال فرمایید تا لیست مجلات تقدیم گردد ادرس ایمیل موسسه isi.eshragh@gmail.com باتشکر
بازدیدکننده
نرگس رفیعی
9 ماه پیش
سلام .هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی برای 2 و نیم امتیاز پژوهشی جهت دفاع دکتری حدودا چقدر است . مقاله بین رشته ای جامعه شناسی -اقتصاد- آینده پژوهی است . و نسبتا مقاله قوی و کم ایرادی است
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
9 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما در خدمتتان هستیم برای مجلات داخلی و یا خارجی برای مقاله تان می توانیم اقدام کنیم و فرمت بندی و سابمیت مقاله را انجام دهیم لطفا برای دریافت راهنمایی بیشتر و لیست مجلات از طریق بخش ارتباط با موسسه درخواستتان را ارسال فرمایید تا کارشناسان موسسه پاسخگو شما باشند. باتشکر
بازدیدکننده
سجاد خدایاری سیار
10 ماه پیش
سلام بنده یک مقاله با عنوان نقش هوش مصنوعی در تامین مالی پایدار و توسعه استاندارد های گزارشگری رو در حیطه حسابداری دارم که بصورت مروری می باشد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید برای چاپ در مجلات معتبر داخلی یا خارجی
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
11 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما موسسه اشراق برای در زمینه چاپ مقاله در خدمتتان هست باتشکر
بازدیدکننده
محمدرضاواحد
11 ماه پیش
با سلام مقاله ای دارم در زمینه نورو ساینس برای تکمیل مدارک باید فوری اکسپت بگیرم . با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
سلام و ادب خدمتتان مجلات مرتبط معرفی می شود لطفا بررسی فرمایید مورد تایید بود اقدام می کنیم .
بازدیدکننده
MOHAMMAD
1 سال پیش
بنده نیاز به چاپ یک مقاله (Patent Application) در ISI جهت تکمیل مدارک خود برای مهاجرت در زمینه بازاریابی/بازرگانی نیازمندم. خواهشمندم هزینه کلیه پروسه را اعلام بفرمایید. با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
سلام و ادب ممنون از اینکه موسسه ارمان رو انتخاب فرمودین.
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
لام لطفا با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد.
بازدیدکننده
رضا عظیمی
1 سال پیش
Economical- cultural and social factors affecting cardiovascular diseases - a scoping review رشته دکتری مدیریت خدمات بهداشتی ودرمانی
بازدیدکننده
احمد
1 سال پیش
سلام و سپاس
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
سلام و ادب بلی دوست عزیز مجلاتی هستند که زمان داوری کوتاه تری دارند و میتوانید تا مصاحبه دکتری پذیرش مقاله تان را دریافت نمایید.
بازدیدکننده
پریا
1 سال پیش
سلام وقت بخیر، آیا در این زمان باقی مانده، امکان پذیرش مقاله وجود داره؟ یک مقاله مستخرج از پایان نامه دارم، فقط میخوام با فرمت یک مجله تنظیم و ارسال بشه
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
سلام و ادب ضمن تشکر از ثبت دیدگاه تان، برای چاپ مقاله خود می‌توانید با کارشناسان موسسه اشراق تماس بگیرید. 09149724933
بازدیدکننده
عباسی
1 سال پیش
سلام نیازبه تاییدوچاپ مقاله درمجلات معتبر خارجی برای دفاع دارم.
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
سلام و ادب احتراما کارشناسان موسسه اشراق با شماره تماس ارسالی تان تماس میگیرند تا راهنمایی های لازم را ارائه نمایند. با تشکر
بازدیدکننده
غلامرضا مقدسی
1 سال پیش
سلام نیاز به اخذ نایید و چاپ مقاله برای دفاع دارم
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 سال پیش
سلام و ادب ضمن ارزروی موفقیت برای شما همراه گرامی، موسسه اشراق خدمات نگارش مقاله انجام نمی‌دهد و فقط در صورتی که پایان نامه داشته باشید میتوانیم از پایان نامه خودتان مقاله ای استخراج و برای پذیرش و چاپ آن در خدمت باشیم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید. 09149724933 isi.eshragh@gmail.com
بازدیدکننده
جمشید
2 سال پیش
سلام نیاز به نوشتن مقاله از صفر دارم رشته عمران سازه فعلا مقطع ارشد و دانشجوی دکتری می باشم هدف از مقاله ارتقای هیات علمی و کسب چهار امتیاز، برای ارتقا و کسب پایه ی سالانه دانشگاه آزاد با احترام
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 سال پیش
سلام و ادب با تشکر از ارسال دیدگاه، لطفا برای معرفی مجلات و اقدام به اخذ پذیرش و چاپ مقاله ارزشمندتان در مجلات داخلی با کارشناس موسسه اشراق به شماره 09149724933 تماس بگیرید.
بازدیدکننده
مصطفی عیسی پور
2 سال پیش
با سلام و احترام سفارش انجام مراحل پذیرش مقاله برای 1-مجله برنامه ریزی فضایی . و 2-مجله جغرافیای امایش شهری و منطقه ای به ترتیب اولویت را دارم لطفا جزئیات لازم را اعلام نمایید. با تشکر


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق