خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

روش های ارسال مقاله به مجله

انتشار 7 آبان 1398
مطالعه 3 دقیقه

پذیرش مقاله‌ی علمی و چاپ تضمینی مقالات در همه‌ی رشته‌های علمی و دانشگاهی در مجلات و ژورنال‌های معتبر نظیر ISI ,ISC ,SCOPUS, PUBMED, ELSEVIER و مجلات مورد تایید وزارت علوم و بهداشت و مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی و کنفرانس‌ها، همایش‌ها و کنگره‌ها در کمترین زمان ممکن در موسسه اشراق

روش های ارسال مقاله به مجله

💙برای اینکه بتوانید یک مقاله علمی‌ای که نوشته‌اید را برای تمامی جهانیان عرضه نمایید و مطالعات و تحقیقات خود را برای مطالعه اندیشمندان قرار دهید؛ معتبرترین راه چاپ مقاله علمی خود در ژورنال‌های معتبر جهانی می‌باشد. شما می‌توانید با چاپ مقاله در این ژورنال‌ها مقاله‌ای به اسم خودتان داشته باشید و هم راه را برای دیگر محققین باز کنید تا با استفاده از یافته‌های شما، کمک شایانی به پیشرفت علم در جهان نمایید. 

💚نتیجه بسیاری از فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می‌تواند به یک ژورنال علمی پژوهشی خارجی یا داخلی و یا مجلات معتبر علمی نظیر ای اس ای، ای اس سی، اسکوپوس، الزویر و پابمد جهت چاپ ارائه شود. بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده مقاله، آن را بررسی می‌نمایند و نتیجه را که می‌تواند پذیرش(Accept) مقاله یا رد(Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله اعلام می‌نمایند.

  روش های ارسال مقاله به مجله  

   ارسال آنلاین   

در سایت اینترنتی برخی مجلات و ژورنال‌های معتبر، گزینه‌ای وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن، وارد مراحل ارسال آنلاین مقاله می‌شوید. به این ترتیب که صفحات متعددی باز می‌شود و از شما می‌خواهد عنوان، اسامی نویسندگان، آدرس، تلفن، فکس، پست الکترونیک و متن اصلی مقاله را وارد کنید. در هر قسمت باید آنچه را که از شما خواسته شده است از روی متن مقاله کپی کنید و در کادر مربوطه قرار دهید.

   ارسال از طریق پست الکترونیکی   

در این روش باید هم نامه همراه و هم مقاله خود را به آدرس ایمیل مجله ارسال نمایید. در سایت برخی از مجلات نحوه ارسال و همچنین مواردی که باید ارسال نمایید را در بخش راهنمایی و یا نحوه ارسال و یا همچنین در بخش برای نویسندگان اعلام شده است.

   ارسال از طریق پست   

روش دیگر، ارسال از طریق پست می‌باشد. بدین منظور باید علاوه بر نامه همراه، سه تا پنج نسخه از مقاله را پرینت گرفته و همراه با دیسکت یا سی دی حاوی متن مقاله، شکل‌ها و جدول‌ها به آدرس پستی مجله ارسال کنید. برای این منظور بهتر است از پست سفارشی استفاده کنید و رسید آن را تا حصول اطمینان از رسیدن بسته نزد خود نگاه دارید.
مقاله به یکی از این 3 روش اعلام شده به مجله ارسال می‌شود و بعد از دریافت توسط مجله مورد بررسی قرار می‌گیرد. ابتدا توسط سردبیر مجله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، سردبیر پس از مطالعه نامه همراه و بررسی مقاله ارسالی از جوانب مختلف در صورت صلاح دید مقاله را وارد مرحله داوری می‌نماید. ممکن است به شما یک کد چند رقمی نیز ارائه شود تا پیگیری‌های بعدی از طریق آن انجام شود.

 

🔎◽💎 موسـسه اشـراق 💎◽🔍

🔎◽💎 موسـسه اشـراق 💎◽🔍

موسسه اشراق این قابلیت را دارد که بهترین خدمات را در راستای درخواست شما در انواع زمینه‌های علمی ارائه دهد. فقط کافیست سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی موسسه ثبت کنید. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت‌های تحقیقاتی و طرح‌های پژوهشی محسوب می‌گردد. ما در افق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات آی اس آی و آی اس سی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم. 

 ⚪بیشتر بخوانید 

🎀امتیاز چاپ مقاله در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد

🎀نکاتی که باید قبل از چاپ مقاله رعایت کنیم

🎀27 نکته طلایی برای چاپ مقاله در مجلات علمی دنیا

🎀امتیاز چاپ مقاله در کدام مجلات بیشتر است؟

🎀امتیاز آور ترین مجلات علمی برای چاپ مقاله

🎀سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای چاپ مقالات

🎀سیر تا پیاز چاپ مقاله

🎀6 مرحله برای نوشتن یک مقاله

  برای ثبت سفارش کلیک کنید 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق