خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


تبدیل پایان نامه به کتاب

انتشار : 16 اسفند 1396
مطالعه : 6 دقیقه

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و چاپ کتاب از پایان نامه این روزها بسیار گسترش یافته است. تبدیل پایان نامه به کتاب اغلب به دلیل کسب امتیاز و نمره در مصاحبه دکترا و یا به دلا

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و چاپ کتاب از پایان نامه این روزها بسیار گسترش یافته است. تبدیل پایان نامه به کتاب اغلب به دلیل کسب امتیاز و نمره در مصاحبه دکترا و یا به دلایلی مثل کسب رتبه و استفاده از امتیاز چاپ کتاب در افزایش مزایای شغلی و بهره مند شدن از مزایای آن و حتی برخی برای استفاده در کسری خدمت اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب می کنند. اما با تبدیل پایان نامه خود به کتاب صاحب اثر دارای امتیازاتی خواهد شد و این مسئله غیر قابل انکار هست. موجب کسب امتیاز از تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه میباشد.موسسه افق تمام مراحل چاپ کتاب و مقاله در خدمت شما عزیران می باشد و مرحله به مرحله مانند طراحی روی جلد نظر شما را جویا و با شما مشورت کرده و چاپ میکنیم.

نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب

قبل از هر اقدامی هدف خود را از تبدیل پایان نامه به کتاب را تعیین نمایید، زیرا بعضاً دیده شده دوستان تصور میکنند که با چاپ پایان نامه خود و تبدیل آن به کتاب فوراً با استقبال بازار روبرو شده و درآمد زایی میکنند.دوستانی که جهت کسب امتیاز و رزومه برای مصاحبه دکتری میخواهند اقدام به چاپ پایان نامه خود به صورت کتاب در بیارند در نظر داشته باشند ویراستاری کتاب به دو صورت عمومی ( از جهت نگارش، غلط املایی ) و ویراستاری فنی ( از بعد تخصصی موضوع کتاب و بار علمی و محتوای فنی کتاب) است ، که ویراستاری فنی و تخصصی پایان نامه ایی که در دانشگاه با نمره بالا قبول شده و از زیر ذره بین اساتید دانشگاه گذشته فقط بایستی سبک جمع آوری فصول پایان نامه تغییر یابد که آن هم نیازمند تخصص و دانش دیگریی ندارد و خود شما به راحتی میتوانید تغییرات را انجام دهید. ولی اگر قصدتان از چاپ پایان نامه به صورت کتاب ارائه دادن آن به مرکزی خاص میباشد و نمی خواهید که از آن کپی برداری و سوء استفاده شود تا حد ممکن در مطالب اصلی پایان نامه خود و فصول آن دخل و تصرف نکنید تا در آینده دچار مشکلات احتمالی نشوید.

جهت تبدیل یک پایان نامه به کتاب موارد زیر را رعایت نمایید:

1- در فایل پایان نامه تمامی کلماتی که اشاره به پایان نامه بودن و یا گزارش کار بودن و یا پروژه تحقیق بودن دارد را با کلماتی که اشاره به کتاب بودن اثر دارد جایگزین نمایید.

2- بخشهای مربوط به نتیجه گیری و گزارشات کلاسی و درسی حذف و یا با اندکی تغییر در نگارش به گزارشی جامع با جامعه آماری بزرگتر تغییر دهید.موضوع مهم این است که برای خواننده ی کتاب روش تحقیق ، جامعه ی آماری و جزئیات آماری و نمودارها در درجه ی سوم یا چهار اهمیت دارد. برای مخاطب یک کتاب در درجه ی اول موضوع کتاب حائز اهمیت است و بعد از آن نتیجه ای که نویسنده به آن دست یافته است .

3- کلمات اشاره کننده به استاد راهنما ، استاد مشاور و غیره حذف گردد.

4- براساس موضوع و نوع پایان نامه و رشته تحصیلی برخی پایان نامه ها دارای فصول فرضیه و نتیجه گیری و یا پیشنهادات میباشند که با توجه به هدف شما از چاپ کتاب هم میتوانید حذف کنید و با اندکی تغییر چاپ کرده و هم میتوانید بدون تغییر ثبت اثر کرده و به چاپ برسانید .

5- مقدمه اثر خود را به اساتید مجرب دانشکده بسپارید تا هم از تجربه آنها در غنی تر شدن بار علمی اثرتان بهره ببرید و هم در کتاب خود قید کنید با مقدمه استاد... ( نام بردن اساتید معتبر در روی جلد کتاب و در صفحه شناسنامه کتاب به عنوان مقدمه باعث افزایش اعتبار علمی کتاب می شود و این امکان نیز وجود دارد تا ازسوی استاد به دانشجویان جهت مطالعه و خریداری معرفی شوند)

6- مهمترین بخش در تبدیل پایان نامه به کتاب تغییر در شکل ترتیب و چیدمان مطالب است به این صورت که تا حد امکان از فصل بندی کتاب جلوگیری شود.فرضیه ها ، اهداف تحقیق یا سوالات را میتوانند در قسمتی تحت عنوان پیشگفتار با نگارشی متفاوت بیان کنید بدین شکل که بعد از توضیحی مختصر در حدود چند خط درباره ی موضوع کتاب نویسنده با ذکر اینکه مثلا << نویسنده در این کتاب با درنظر گرفتن شرایط ... یا این فرایض ... بدنبال یافتن پاسخی برای این سوالات ... میباشد>>. شکل محتوای یکتا میتواند بدین صورت باشد که از مقدمه شروع شود و سپس بخش اصلی پایان نامه که راجع به موضوع مورد بحث و نظریه های مرتبط با آن صحبت شده ادامه پیدا کند و با نتیجه گیری هایی که به بحث راجع به نتایج بدست آمده از تحقیق نویسنده ، آن هم نه با ذکر آمار و ارقام و جزئیات ، بلکه به صورت کلی بوده به پایان برسد و در آخر کتاب هم حتما فهرست منابع ذکر شود.

7- در برخی پایان نامه ها منابع در انتهای مطلب در متن کتاب آورده میشود که ترجیحا این منابع از داخل متن حذف و در انتهای کتاب آورده شود و یا در صورت وجوب ذکر در داخل متن حتما به صورت پاورقی آورده شود . در قسمت فهرست منابع آخرین منبع حتما نام پایان نامه ی خود را ذکر نمایید.

8- آخرین بخش در تبدیل یک پایان نامه به کتاب بخش صفحه آرایی و طراحی جلد است که بخش صفحه آرایی با سلیقه یک صفحه آرا ارتباط دارد و طراحی جلد اثر را حتما خود شما ایده و نظر دهید زیرا سابقه شما در رشته تحصیلی بیشتر از سابقه طراح میباشد و شما مطمئناً میتوانید تاثیر مثبت داشته باشید.لازم به ذکر است که ویرایش و صفحه آرایی وطراحی جلد در این انتشارات به صورت کاملاً رایگان انجام میگیرد.در آخر زمان تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه ی دانشگاهی خود، نام استاد راهنمای خود، را به عنوان نویسنده دوم ذکر نمایید و در صفحه شناسنامه ی کتاب ذکر نمایید که این کتاب حاصل پایان نامه ی دانشجویی مقطع ... از دانشگاه .... میباشد.

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ کتاب و چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه افق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.
برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید:

041-33373424 09149724933 09911851170

و یا درخواست خود را از طریق ایمیل های زیر ارسال فرماییید :

isiisc2011@gmail.com isi.eshragh@gmail.com

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار دانشگاهی ما را در صفحات اجتماعیی دنبال نمایید

کانال تلگرام

تصویر

صفحه اینستا گراملطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 ماه پیش
در پاسخ به:
پایان نامه کارشناسی ارشد دارم مهندسی برق - مخابرات سیستم می خواهم پایان نامه را به کتاب تبدیل کنم. هزینه چقدر؟
سلام وقت بخیر ابتدا فرمت پایان نامه به فرمت کتاب تبدیل می شود که هزینه آن با توجه به تعداد کلمات پایان نامه و تعداد رفرنس های فایل می باشد . بعد از آماده شدن فایل کتاب وارد پروسه چاپ کتاب می شویم که هزینه آن با توجه به تعداد صفحات فایل کتاب و تعداد جلد درخواستی است . جهت دریافت جدول هزینه ها و همچنین براورد فرمت بنید فایل کتاب از طریق ایمیل و یا واتساپ شماره زیر درخواستتان را ارسال فرمایید. isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company باتشکر
بازدیدکننده
عباس سهلانی
2 سال پیش
پایان نامه کارشناسی ارشد دارم مهندسی برق - مخابرات سیستم می خواهم پایان نامه را به کتاب تبدیل کنم. هزینه چقدر؟

خدمات موسسه انتشاراتی اشراق