خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

شرایط ویژه چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری

انتشار 20 بهمن 1398
مطالعه 2 دقیقه

تخفیفات استثنایی در چاپ کتاب برای داوطلبین شرکت در آزمون دکتری توسط موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق در نظر گرفته شده است ، تا تمامی داوطلبین مستعد بتوانند 4 امتیاز مربوط به چاپ کتاب را بدست آورند .

شرایط ویژه چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری

برای کسب امتیاز چاپ کتاب به ویژه چاپ کتاب ترجمه شده در مصاحبه دکتری همین امروز اقدام نمایید . جهت اطلاع از شرایط ویژه و استثنایی ترجمه تخصصی کتاب و چاپ کتاب با کارشناسان موسسه اشراق تماس حاصل فرمایید . کسب امتیاز ترجمه کتاب های جدید که تاکنون ترجمه نشده اند کاری آسان و سریع است . برای اولین بار مطالب و نتایج ناب در تخصص خودتان را به زبان فارسی چاپ کنید .

کتاب های جدید در تمامی تخصص ها که تا کنون ترجمه نشده اند خدمتتان معرفی می شوند و بعد از تایید کتاب مورد نظرتان وارد پروسه ترجمه کتاب می شویم . با در نظر گرفتن تخفیفات حجمی در هزینه ترجمه کتاب ، پروسه ترجمه و چاپ کتاب با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

جهت دریافت جدید ترین کتاب های انگلیسی در تخصص مورد نظرتان که تاکنون ترجمه نشده اند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

04133373424 09149724933 09911851170

تصویر
با رشد سریع علم، نیاز به ترجمه کتابهای علمی در رشته های مختلف به ویژه رشته های علوم مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه روز به روز بیشتر احساس می شود. با توجه به اینکه مخاطب کتاب دارای طیف وسیعی از اقشار مختلف جامعه هستند بنابراین دقت و کیفیت در ترجمه آن به مراتب بیشتر از سایر متون نیاز می باشد تا ترجمه ای روان و سلیس انجام گردد.
با توجه به حجیم بودن اطلاعات موجود در کتاب، ترجمه کتاب کاری پیچیده و سخت است و هر مترجمی نمی تواند کتاب ترجمه کند. مترجم کتاب باید فردی با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند یک کتاب را در نهایت دقت و انسجام به پایان برساند. گاهی به علت ذیق وقت و یا حجم بسیار بالا ممکن است یک کتاب به طور همزمان توسط چندین مترجم ترجمه شود .
موسسه اشراق قصد دارد با تلاش بی وقفه ترجمه های خود را به موقع و با کیفیت عالی ارائه کند. برای رسیدن به این هدف، گروهی متخصص و متعهد گرد هم آمده اند تا بتوانند رضایت کاربران را در اقصی نقاط ایران و حتی در خارج از کشور جلب کنند.
موسسه اشراق این امکان را برای شما مشتری عزیز فراهم نموده است که با بررسی ترجمه بخشی از کتاب توسط چندین مترجم، بهترین و مناسب ترین مترجم را برای کتاب خود انتخاب نمایید.
همچنین با توجه به حجم بالای کتاب و زمان زیاد برای ترجمه، امکان پرداخت اقساطی و تحویل بخش به بخش ترجمه برای مشتریان عزیز فراهم شده است.
تصویر

مراحل ترجمه کتاب در موسسه اشراق

1- معرفی کتب جدیدالنشر ( کتاب هایی که تا کنون ترجمه نشده اند ) در تخصص شما

2- برآورد هزینه ترجمه کتاب

3- پرداخت قسط اول هزینه کتاب و شروع کار

4- ارسال چند نمونه ترجمه به مشتری جهت انتخاب مترجم

5- انتخاب مترجم

6- تحویل چند صفحه اول ترجمه کتاب برای تایید

7- تحویل قسمت اول کتاب

8- دریافت قسط بعدی و ادامه ترجمه

9- بازخوانی سفارش در صورت نیاز

راه های ارتباطی جهت ثبت سفارش

Isi.eshragh@gmail.com

Isiisc2011@gmail.com

04133373424

09149724933

09911851170

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق