خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


سایت‌های دانلود مقاله رایگان

انتشار : 28 مهر 1398
مطالعه : 3 دقیقه

اکسپت و چاپ تضمینی مقالات همه ی رشته ها در مجلات معتبر ISI ,ISC ,SCOPUS, مجلات مورد تایید وزارت علوم، علمی پژوهشی داخلی و کنفرانس ها و همایش ها و کنگره ها در کمترین زمان در موسسه اشراق

سایت‌های دانلود مقاله رایگان

 مـقـالـات ISI 

🔶🔸مجلات ISI آن دسته از مجلاتی هستند که در موسسه اطلاعات علمی (تامسون رویترز) ثبت شده باشند. یکی از معیارهای ارزیابی علمی محققین میزان ثبت و چاپ مقاله ISI می‌باشد. مقالات ISI خود بر دو نوع مجلات ایمپکت‌دار (JCR) که از معتبرترین مجلات می‌باشد. و مجلات بدون ایمپکت دار (LISTET) تقسیم می‌شوند که این مجلات نیز معتبر می‌باشند ولی نسبت به ایمپکت‌دارها از اعتبار کمتری برخوردار هستند.

 سایت‌های دسترسی و دانلود مقالات علمی معتبر 

 مقالات علمی 

⭐مقالات علمی که در سایت‌هایی از جمله سایت ساینزدایرکت وجود دارند از نظر نحوه دانلود به دو بخش مجلات open access و close access تقسیم می‌شوند:

🎨🎨مجلات اپن اکسس مجلاتی هستند که دسترسی به آن‌ها رایگان و آزاد است یعنی بعد از مطالعه چکیده می‌توانید متن کامل مقاله را به صورت رایگان دانلود نمایید. مجلات open access که در زمان چاپ، هزینه‌های مربوط به چاپ و مجله را از مولف و نویسنده مقاله دریافت می‌کنند؛ به این صورت مقالات چاپ شده را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند. البته مجلاتی هم هستند که با اینکه هزینه چاپ را از نویسنده دریافت نموده‌اند ولی برای دانلود آن و در اختیار خواننده قرار دادن نیز هزینه دریافت می‌نمایند. یعنی خواننده به هنگام دانلود مقاله باید هزینه پرداخت نماید تا مجاز به دانلود و دریافت متن کامل مقاله شود .

🎨🎨مورد دوم مجلات close access هستند. مجلات کلوز اکسس مجلاتی هستند که در اصطلاح به آن‌ها می‌گویند مجلاتی که اپن اکسس نیستند و مقالات چاپ شده در مجلات معتبر را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار نمی‌دهند. این نوع مجلات اصولا در زمان پذیرش و چاپ از مولف و نویسنده مقاله هزینه دریافت نکرده‌اند و هزینه‌های لازم برای مجله را از خواننده دریافت می‌کنند. البته در این میان هستند مجلاتی که به دلیل اینکه حامی مالی دارند و هزینه‌های آنان تامین می‌شود و هدفشان صرفا رشد و توسعه علم و دانش بشری است. که این مجلات نه از نویسنده و نه از خواننده هزینه دریافت نمی‌کنند. به صورت رایگان می‌توان این مجلات را دانلود کرد 

 حل مشکل دانلود مقالات 

🧩از مشکلات رایج دانشجویان و پژوهشگران در مقاطع ارشد و دکتری دسترسی آن‌ها به مقالات علمی معتبر با توجه به تحریم‌های اخیر است؛ حتی بسیاری از بانک‌های اطلاعاتی خارجی از قرار دادن امکان دسترسی اجتناب می‌کنند. برای دانلود مقالات می‌توانیم از سایت‌‌های رابط به مقالات علمی معتبر دسترسی رایگان و مستقیم پیدا کرد.

 مهم‌ترین سایت‌های جستجوی مقالات انگلیسی 

🔷🔹www.sciencedirect.com

🔷🔹www.emeraldinsight.com

🔷🔹www.scopus.com

🔷🔹www.ieeexplore.ieee.org

🔷🔹www.link.springer.com

🔷🔹www.search.proquest.com

⬇⬇⬇⬇در صورت باز نشدن سایت sci-hub.tw می‌توان از یکی از لینک‌های زیر استفاده کرد:⬇⬇⬇⬇

 سایت‌های فارسی زبان 

برخی از سایت‌های فارسی زبان اقدام به ارائه مقالات و دانلود مقالات انگلیسی زبان می‌کنند که در زیر به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌‌کنیم.

🔮http://freepaper.me  

🔮http://freepaper.m

🔮http://iranpaper.ir

🔮http://bionet.ir/article_dl.php

 

      موسسه اشراق      

      موسسه اشراق      

موسسه اشراق این قابلیت را دارد که بهترین خدمات را در راستای درخواست شما در انواع زمینه‌های علمی ارائه دهد. فقط کافیست سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی موسسه ثبت کنید. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت‌های تحقیقاتی و طرح‌های پژوهشی محسوب می‌گردد. ما در افق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات آی اس آی و آی اس سی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

✨✨بیشتر بخوانید✨✨

♦♦دانلود مقالات ISI به چه صورت است؟

♦♦دانلود نمونه مقاله isi

♦♦چگونه مقالات isi را دانلود کنیم؟

♦♦مهمترین پایگاه های مقالات علمی(سایت مقالات انگلیسی)

♦♦چاپ مقاله علمی رایگان

♦♦سابمیت و چاپ مقاله رایگان ایمپکت دار

♦♦تقسیم بندی مجلات بر اساس هزینه

♦♦تضمین چاپ مقاله در مجلات ISI

♦♦چگونه در Elsevier مقاله چاپ کنیم؟

♦♦چاپ مقاله JCR

♦♦اکسپت مقالات ISC

📩برای ثبت سفارش کلیک کنید لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق