خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


سرقت و یا دزدی ادبی

انتشار : 30 بهمن 1396
مطالعه : 1 دقیقه

سرقت ادبی یعنی دستاورد یکی دیگر را بدون ذکر منبع در آثار خود قرار بدهیم که در این صورت جز سارقین ادبی به شمار میرویم.

سرقت و یا دزدی ادبی

سرقت ادبی چیست؟

سرقت ادبی (پلاجیاریزم)، به عبارت ساده، یعنی اینکه آثار یا ایده های دیگران را به عنوان آثار یا ایده های خود معرفی کنیم. اگر عبارات یا ایده هایی را از یک منبع اصلی برداشت کرده و منبع را به درستی ذکر نکنیم، در حقیقت مرتکب سرقت ادبی شده و قوانین کپی رایت را نقض کرده ایم. امروزه کپی past کردن مطالب به عنوان نمادی از وقوع سرقت ادبی به شمار می آید.

plagiarism چک کردن و تشخیص سرقت ادبی

کلیه مجلات پژوهشی دانشگاهی جهت چک کردن سرقت ادبی شامل تخفیف ویژه میشوند.جهت اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید.

حتما تا کنون برای شما نیز رخ داده است که مقاله شما به دلیل درصدی شباهت متنی در مجلات معتبر در همان ابتدای فرایند ارزیابی توسط سردبیری مجله رد شده باشد یا برای بازبینی برگشت داده شده است. حتی بیشتر مواقع نیز بدون ذکر دلیل مشخصی مقاله شما مناسب برای انتشار تشخیص داده نشده است. آمار نشان داده است که یکی از دلایل اصلی رد شدن مقالات انگلیسی نویسندگان فارسی زبان در مجلات معتبر علمی بین المللی و مجلات انگلیسی زبان داخلی تشابه متنی است که به سرقت ادبی یا Plagiarism مشهور است.

برای جلوگیری از سرقت ادبی، شما همیشه باید با توجه به دستورالعمل نگارش علمی و بدون خیانت به اصل موضوع به یافته ­های نویسنده مرجع رفرانس دهید. موسسه Research Editor با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و دسترسی به بیش از 10 میلیاردمنبع مکتوب و تمام متن انگلیسی، مقاله انگلیسی شما را اسکن کرده و با هزینه بسیار اندک موارد احتمالی پلاگیاریسم را به شما گزارش خواهد داد.

خصوصیات تشخیص سرقت ادبی Research Editor

1- دسترسی به بیش از 10 میلیارد منبع مکتوب

2- نامحدود بودن حجم فایل مقاله ارسالی برای ارزیابی

3- نامحدود بودن تعداد ارسال مقاله

4- مقایسه دقیق متن با نشان دادن محل تشابه و نشاندار کردن محدوده متن

5- گزارش درصد تشابه

6- ارائه لینک منبع تشابه بر روی متن گزارش

7- هزینه پایین 

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.

موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.

برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق