خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


تبدیل پایان نامه به کتاب با هزینه بسیار پایین

انتشار : 7 آذر 1397
مطالعه : 4 دقیقه

پایان نامه حاصل تلاش کوشش 6 ساله دانشجویان از آغاز تحصیل در دانشگاه تا پایان آن در دوره کارشناسی ارشد می باشد . بنابراین چه چیزی بهتر از این تلاش ها و نتایج علمی برای چاپ در قالب کتاب .

تبدیل پایان نامه به کتاب با هزینه بسیار پایین

چرا باید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم ؟

پایان نامه حاصل تلاش کوشش 6 ساله دانشجویان از آغاز تحصیل در دانشگاه تا پایان آن در دوره کارشناسی ارشد می باشد . با اینکه پایان نامه یا رساله را باید برای فارق التحصیلی از دوره کارشناسی ارشد ارائه کنیم و دوره کارشناسی ارشد 2 سال می باشد ولی این دوره تحصیلات تکمیلی می باشد و در تکمیل آنچه که در دوره کارشناسی خوانده ایم ، است. بنابراین می توان پایان نامه را حاصل تلاش های 6 ساله دانست.

با تلاش ها و کوشش های دانشجو و همچنین با راهنمایی استاد راهنما و استاد مشاور پایان نامه ای که  در بردارنده اطلاعات و مطالب گرد آوری شده و همچنین ارزیابی و روش های انجام تحقیق می باشد که در آخر به نتیجه ای ناب و جدید می رسد که دانشجو آماده دفاع از آن می باشد . پس از دفاع از پایان نامه برای ثبت اطلاعات و نتایج این پایان نامه علمی را ه ها و روش هایی از جمله استخراج مقاله علمی از آن و چاپ آن در مجلات معتبر داخلی و خارجی و همچنین چاپ آن در قالب کتاب می باشد .

تلاش‌های مستمر در تهیه پایان‌نامه، با دفاع از پایان‌نامه به اتمام نمی‌رسد. پس از جلسه دفاع، دانشجویان که دیگر از استرس جلسه دفاع و نمره رهایی پیدا کرده‌اند، می‌کوشند حاصل پژوهش خود را در قالب مقاله و کتاب عرضه کنند. در تعدادی از دانشگاه‌ها یک پیش‌شرط برای دفاع قرار می‌دهند که مقاله مستخرج از پایان‌نامه باید تا روز دفاع آماده باشد. در تعدادی از دانشگاه‌ها نیز مقاله استخراج شده از پایان‌نامه را به مدت زمانی پس از دفاع موکول می‌کنند. به هر صورت پس از اتمام جلسه دفاع دانش‌آموخته که اینک پژوهشگر و کارشناس موضوع خود به حساب می‌آید، می‌تواند بسیاری از مطالب پایان‌نامه خود را در قالب مقاله و کتاب عرضه کند.

برای هر پژوهشگر و دانشجویی ارائه یک کتاب چاپ شده به نام خودش علاوه بر امتیارات علمی و پژوهشی ، حس افتخار نیز برای او دارد . دانشجویان و پژوهشگران می توانند با استخراج کتاب از پایان نامه های خود و چاپ آن به تمامی اعتبارات و ارزش های علمی مورد نیاز برسند . بنابراین تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن می تواند یک راه حل معقول برای کسب امتیازات علمی باشد .

تبدیل پایان نامه به کتاب و یا استخراج کتاب از پایان نامه نیازمند مهارت های خاص و همچنین طی پروسه های خاصی است .

مراحل تبديل پايان نامه به كتاب:

در اولین قدم باید فرمت پایان نامه به فرمت کتاب تبدیل شود یعنی :

  1. تمامی کلمات پایان نامه را با گزینه replace در world تبدیل به کتاب کنید.
  2. تمامی کلمات در این پژوهش و تحقیق و تمام کلماتی که نشان می دهند که کار پایان نامه می باشد را حذف کرده یا آنها را تبدیل به کتاب کنید.
  3. عبارات استاد راهنما ، استاد مشاور و هر گونه نشانه ای از پایان نامه بودن را از فایل حذف کنید.
  4. چکیده باید در فایل کتاب به پیشگفتار تبدیل شود.
  5. بخش های مربوط به نتیجه گیری ویرایش گردند.
  6. از آنجا که اطلاعات پایان نامه بیشتر به صورت موردی می‌باشد جهت تبدیل به کتاب شایسته است اطلاعات آن بسط داده شود و جهان‌شمول گردد.
  7. فهرست ها در پایان نامه به صورت ریز مطالب می باشد و همچنین دارای فهرست اشکال و نمودار و جداول می باشد که در کتاب فهرست اشکال و نمودار و جداول باید حذف شود و فهرست مطالب باید به صورت کلی  باشد.
  8. قطع پایان نامه A4 بوده و بعد از تبدیل به فایل کتاب (معمولاٌ قطع وزیری) چون سایز آن کمتر می‌شود لذا تعداد صفحات اضافه می‌شود به عنوان مثال ۱۰۰ صفحه پایان نامه تقریباً به ۱۳۰ صفحه کتاب تبدیل می‌شود. از آنجا که پایان نامه جنبه علمی دارد لذا سایز پیشنهادی وزیری می باشد. البته امکان چاپ به همان صورت A4 ( سایز  رحلی ) وجود دارد ولی مرسوم نیست.

از آنجایی که انجام این عملیات ها و طی این پروسه برای تمامی پژوهشگران و دانشجویان میسر نمی باشد. باید مرجع و منبعی باشد تا دانشجویان و پژوهشگران بتوانند از آنها کمک بگیرند . یکی از این مراکز مهم ارائه خدمات به صورت تخصصی ، موسسه اشراق می باشد که کلیه خدمات خود را به صورت تخصصی در بخش استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات ، پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، استخراج کتاب از پایان نامه ، چاپ کتاب و ... ارائه می نماید. بنابراین با تکیه به کارشناسان متخصص و مجرب موسسه اشراق می توانید کتاب استخراج یافته از پایان نامه تان را در کمترین زمان دریافت کرده و اقدام به چاپ آن نمایید . تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه اشراق با کمترین هزینه در مدت زمان 3 الی 4 روز کاری انجام می شود . هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب که پایین ترین هزینه می باشد 300 هزارتومان می باشد . بنابراین با خیالی آسوده می توانید مسئولیت تبدیل پایان نامه به کتاب و اخذ مجوزهای لازم و چاپ آن را به کارشناسان متخصص موسسه اشراق بسپارید.

 

راههای ارتباطی موسسه اشراق 

  041-33373424                                      09149724933                               isiisc2011@gmail.com  

 لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق