خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب

انتشار : 11 آذر 1397
مطالعه : 3 دقیقه

با پشت سر گذاشتن دوره کارشناسی ارشد ، ثابت کردید که می توانید برای جامعه علمی فردی موثر باشید و نقس مهمی را در رشد و توسعه هرچه بیشتر علم داشته باشد .

تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب

تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب

با پشت سر گذاشتن دوره کارشناسی ارشد ، ثابت کردید که می توانید برای جامعه علمی فردی موثر باشید و نقس مهمی را در رشد و توسعه هرچه بیشتر علم داشته باشد . در دوره تحصیلات تکمیلی در پایه ارشد ، دانشجویان خودشان به دنبال یافتن علم و دانش می باشند یعنی به معنی واقعی دانشجو به دنبال علم و جویندگی دانش می باشند و دیگر در انتضار آموزش و تدریس دیگران نیستند . بنابراین با این تلاشی که در زمینه یافتن دانش انجام می دهند می توانند یک پایان نامه علمی را تدوین و چاپ نمایند . این پایان نامه علمی و نتایج حاصل از تلاش های دانشجویان ارزش ثبت و ماندگاری دارد . یکی از راههای ثبت این تلاش با ارزش تبدیل آن به کتاب و چاپ آن است تا بتواند تا ابد در ذهن و افکار عموم بماند .

با پایان دوره کارشناسی ارشد و دفاع از پایان نامه دفتر تحصیلات و آموزش علم به پایان نمی رسد بلکه دفتری جدید در بخش تحصیلات باز می شود . وارد مرحله ای جدید می شوید که باید با سوابقی درخشان و پربار از پژوهش وارد آن شوید .

برای ورود به این عرصه باید هرآنچه که تا کنون در زمینه علم به دست آورده اید معتبر سازی نمایید . یعنی مقالات علمی خود را با چاپ در مجلات معتبر داخلی و خارجی معتبر و دارای ارزش نمایید . یکی دیگر از مهم ترین آیتم های دارای ارزش و اعتبار علمی چاپ کتاب می باشد . چاپ کتابی که حاصل تلاش ها و دستاوردهای علمی خود فرد است ارزش و اعتبار علمی بسیار بالایی دارد . با توجه به اینکه در پایان دوره کارشناسی ارشد ، دانشجو تلاش ها و تحقیقات خود را در پایان نامه ارائه نموده است ، بهترین نتیجه علمی که می تواند به کتاب تبدیل شود همین پایان نامه کارشناسی ارشد دانشجو می باشد .

پایان نامه معمولا  اثری است که تا همیشه در ذهن  یک دانشجو و فارق التحصیل ماندگار خواهد بود. برای اینکه بتوانیم پایان نامه را به صورت عینی و واقعی هم ماندگار و ثبت کنیم می توانیم آن را به کتاب تبدیل کرده و به صورت واقعی اثری ماندگار از خود داشته باشیم. با تبدیل پایان نامه به کتاب، کتاب شما در کتابخانه ی ملی و وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و فیپا ثبت شده و همچنین کتابخانه ملی دو نسخه از آن را برای خود نگه می دارد تا بتواند در اختیار خوانندگان و یا منابع اطلاعاتی دیگر قرار دهد.

دانشجویان متقاضی شرکت کننده در مقطع دکتری و همچنین اساتید دانشگاه که در حال تبدیل وضعیت خود به اعضا هیئت علمی دانشگاه می باشند می‌توانند رزومه  خود را با تبدیل پایان نامه خود به کتاب تقویت کرده و از امتیازات چاپ کتاب در این زمینه استفاده نمایند.

تصویر
 
 

دانستیم که تبدیل پایان نامه به کتاب امتیاز بالایی برای دانشجویانی که قصد ورود به مقطع دکتری و شرکت در مصاحبه را دارند ، دارد. ولی آیا تبدیل پایان نامه به کتاب به همین راحتی و سادگی است ؟ چگونه می توان یک پایان نامه را به کتاب تبدیل کرد ؟ شاید انجام این کار برای بسیاری از دانشجویان دشوار باشد و علم و فن مورد نیاز آن را نداشته باشند و یا زمان کافی برای آن نداشته باشند ، در نتیجه نیاز دارند که از یک منبع معتبر کمک بگیرند . موسسه اشراق خدمات ویژه ای را در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب را ارائه می دهد . کارشناسان و محققان موسسه افق می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن پایان نامه های علمی دانشجویان فارق التحصیل دوره کارشناسی ارشد را به کتاب تبدیل نمایند و به چاپ برسانند . فرمت بندی ، استاندارد سازی ، حذف موارد اضافی ، افزودن بخش های مورد نیاز ، ویرایش و ویراستاری در این مرحله و توسط متخصصان در این زمینه در موسسه اشراق صورت می گیرد . فرایند تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه افق در مدت زمان 3 الی 4 روز کاری به طول می انجامد که به نوبه ی خود شگرفی در امر استخراج کتاب از پایان نامه می باشد ، که دلیل آن هم وجود کادری مجرب و حرفه ای می باشد .

 

راههای ارتباطی موسسه اشراق 

  041-33373424                                      09149724933                               [email protected]  لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق