خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله در کمترین زمان

انتشار : 9 آبان 1397
مطالعه : 5 دقیقه

چاپ تضمینی مقالات علمی دانشجویان و پژوهشگران گرامی در مجلات معتبر دنیا در کمترین زمان و به صورت تضمینی در با کمترین هزینه در موسسه اشراق زیر نظر کارشناسان ما صورت می پذیرد.

چاپ مقاله در کمترین زمان

چرا باید مقاله بنویسیم

بسیاری از پژوهشگران و محققان بنابر دلایل مختلف از قبیل نمره پایان نامه ، مصاحبه دکتری و اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشورو .... اقدام به تدوین و نگارش مقاله می نمایند. نگارش و چاپ مقاله در مجلات معتبر یک روند انکار ناپذیر در امر تحصیل می باشد. چاپ مقالات علمی نشان‌ دهنده‌ی میزان توانایی ، آگاهی ، علاقه و آموخته های پژوهشگر در مدت تحصیل او می باشد. میزان این توانایی در دوره های مختلف ، متفاوت است در دوره کارشناسی ارشد این توانایی فراتر رفته و تبدیل به یک انتظار از سوی دانشگاه شده به نحوی که  در تمامی دانشگاه های کشور 2 نمره پایان نامه را  به نگارش و یا استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن اختصاص داده اند . برای ورود به درجه ی دکتری نیز پس از قبولی در آزمون ورودی در بخش مصاحبه نیاز به رزومه ی قوی و گواهی مقالات چاپ شده دانشجو در ژورنال های معتبر می باشد .در دوره دکتری این توانایی در حد مجلات معتبر ISI و بالاتر از دوره کارشناسی ارشد می باشد . موسسه اشراق در این زمینه استخراج و چاپ مقالات پژوهشگران عزیز با کادری مجرب آماده همکاری و یاری دوستان می باشد.

مشکلات در محدوده زمانی چاپ مقاله

پس از آشنایی با دلایل نگارش مقاله و اتمام آن اصلی ترین و مهم ترین مساله این می باشد که این مقاله چه زمانی چاپ می شود برای بسیاری از پژوهشگران و محققان مدت زمان گرفتن پذیرش و چاپ مقاله اهمیت فوق العاده ای دارد. روشن و واضح است پژوهشگری که دست به چنین پژوهشی زده است بی دلیل چنین کاری نکرده است و در پی چاپ هرچه سریعتر مقاله خود می باشد .مشکلات عمده پژوهشگران در خصوص مدت زمان طولانی لازم برای چاپ مقاله مربوط به فرصت کم دانشجویان برای شرکت در مصاحبه دکتری و یا اخذ نمره ی پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد در داخل از کشور و نیز فرصت محدود پژوهشگرانی است که قصد اقدام جهت پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را دارند و سایر مسائل دیگر می باشد .

عمده مشکلات در به تعویق افتادن زمان چاپ مقاله عبارت اند از :

  • ناتوانی در یافتن و انتخاب سریع مجله معتبر و مناسب جهت چاپ مقاله
  • همخوانی نداشتن موضوع مقاله با اسکوپ مجله
  • عدم رعایت استانداردهای مورد نیاز مجله وجود مشکل در عدم فورمت‌بندی دقیق مقاله بر اساس رهنمودهای ذکر شده توسط مجله
  • ضعف محتوای مقاله
  • عدم نگارش یا نگارش ضعیف و مبهم
  • مناسب نبودن ترجمه و وجود ایرادات در بخش ترجمه تخصصی
  •  عدم پیگیری و مکاتبه صحیح با ادیتور مجله
  •  عدم ارسال صحیح اصلاحیه‌های درخواست شده از سوی داوران به مجله

چاپ مقاله در کمترین زمان

پیدا کردن یک مجله معتبر با سرعت چاپ بالا کار بسیار دشواری است که می توانید مسئولیت این کار را به موسسه اشراق بسپارید . موسسه اشراق در کوتاهترین زمان با فعالیت های تخصصی کارشناسان و محققان خود با ارائه استانداردهای مطابق با مجلات معتبر دنیا و  رایزنی موثر با آن مجلات معتبر در چاپ مقاله های علمی درکمترین زمان ممکن فعالیت می نماید. از این رو برای آن دسته از پژوهشگرانی که به اکسپت و چاپ مقاله ی ISI در کمترین زمان نیاز دارند این نوید را می دهیم که  موسسه اشراق می تواند پذیرش مقاله ی شما را در عرض 2 الی 3 هفته فراهم سازد و آن را به چاپ برساند.

چند نکته مهم در تسریع سرعت چاپ مقاله 

انتخاب مجله ی مناسب در سرعت چاپ مقاله اهمیت بسیار دارد.  مجلات علمی پژوهشی داخلی جز مجلات بسیار سخت گیر می باشند، که پروسه داوری 3-4 ماهه دارند. برخی مجلات معتبر ISI بازه داوری کوتاهی داشته و در صورتی که مقاله خوبی نوشته باشید، در یک ماه نتیجه داوری خود را اعلام می کنند. پروسه داوری مجلات ISI بدون Impact factor که در موسسه اشراق چاپ مقالات درآن بصورت تضمینی میباشد 20 روز الی یک ماه می باشد . پروسه داوری مجلات ISI دارای Impact factor (JCR) 4 تا 9 هفته می باشد . مجلات الزویر (Elsevier)  یکی از معروف ترین نشریه های علمی جهان که پایگاه معتبر ایندکس گذاری مجلات اسکوپوس نیز از زیرشاخه هایش می باشدو معمولا مجلات امپکت دار (مثلا ایمپکت بالای 5/0) می باشند که بازه زمانی اکسپت و چاپ مقاله در این مجلات ۶ یا ۷ ماه می باشد. زیرا در این گونه مجلات ۹۸ درصد مقالات حداقل یک بار ریوایز میخورند و این یعنی حداقل ۳ تا ۴ ماه زمان علاوه بر زمان 3-4 ماهه لازم برای مراحل چاپ مقاله.

رعایت نکات نگارشی و استانداردهای ارائه شده توسط مجله مهم است . هرچه نکات رعایت نشده بیشتر باشد تعداد دفعاتی که از سوی ناشر درخواست اصلاح می شود زیاد است و در نتیجه روند چاپ به تعویق می افتد.

انتخاب نوع مقاله نیز در سرعت چاپ مقاله نقش بسزایی دارد مثلا مقاله شما علمی پژوهشی یا یک مقاله مروری یا ریویو می باشد.

محتوای مقاله که قصد چاپ کردن آن را دارید. اگر مقاله ای محتوای قوی داشته باشد و از لحاظ ساختاری و گرامری خوب نوشته شده باشد، در همان ابتدای کار پذیرفته شده و نیازی به بررسی توسط داورهای مختلف نخواهد بود.

داوری مجلات نیز در بازه زمانی چاپ مقاله تاثیر می گذارد. برخی مجلات و ژورنال ها داوری بسیار سختی برای مقالات دارند. ممکن است یک مقاله برای 4 داور فرستاده شود.

موسسه تحقیقاتی پژوهشی افق می تواند در زمینه چاپ مقاله بصورت تضمینی در مجلات ISI  و SCOPUC و ISC و ...اقدام نماید و در کمترین زمان ممکن (بسته به محتوای مقاله شما) پذیرش مقاله شما را امکان پذیر سازد. شما می توانید با ارسال چکیده مقاله خود از طریق ثبت سفارشات سایت موسسه اشراق و یا آدرس ایمیل موسسه isiisc2011@gmail.com، مجلات معتبر و  مرتبط با مقاله خود را دریافت نمایید.

 لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق