خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ترجمه مقاله با بهترین کیفیت

انتشار 25 دی 1399
مطالعه 4 دقیقه

ترجمه مقاله با بهترین کیفیت. ترجمه مقاله به صورت تخصصی یکی از خدمات با ارزش موسسه اشراق می باشد. در این موسسه ترجمه فوق تخصصی و باکیفیت در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه انجام می شود. ما می توانیم به شما تضمین دهیم که یکی از موسسات برتر در زمینه ترجمه متون و مقالات و کتابهای خارجی موسسه اشراق می باشد.ترجمه تخصصی و تضمینی مقاله و کتاب.

ترجمه مقاله با بهترین کیفیت

ترجمه مقاله با بهترین کیفیت

عوامل زیادی از جمله نوآوری و نحوه نگارش، ترجمه با کیفیت، انتخاب صحیح مجله و ... در اخذ پذیرش و چاپ یک مقاله در نشریات بین المللی تاثیر دارند. در  این بخش در رابطه با ترجمه تخصصی و باکیفیت مقالات صحبت خواهیم کرد. 

ترجمه معنا و تعاریف متعددی دارد و هر شخصی می تواند آن را با توجه به نیاز خود از ترجمه معنی نماید. ما در اینجا ترجمه را به این شکل معنی می کنیم:

ترجمه یعنی برگردان یک واژه، مطلب، متن، مفهوم و یا اندیشه از زبانی به شکل زبان دیگر، به نحوی که حداکثر رسالت و حفاظت محتوای آن موضوع رعایت شود و در عین حال برای خواننده­ که به زبان او برگردانده شده، به بهترین شکل ممکن قابل درک، فهم و بهره ­برداری باشد.

بهترین موسسه ترجمه مقاله

 موسسه اشراق یکی از بهترین موسسه های ترجمه مقالات و کتب به صورت تخصصی و بهترین سطح از پشتیبانی در زمینه ترجمه و پیگیری ها می باشد. موسسه اشراق با سابقه درخشان در زمینه ترجمه تخصصی و تضمینی در تمامی رشته تان و با کادری مجرب از بهترین افراد تحصیل کرده مفتخر است تا اعلام نماید همواره همراه همیشگی شما فرهیختگان محترم در ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با بهترین کیفیت و معقول ترین هزینه ها می باشد.

تصویر

هزینه ترجمه مقالات

هزینه ترجمه مقالات می تواند به صورت های متفاوتی برآورد هزینه شود اما در موسسه اشراق براساس تعداد کلمات و موضوع آن متن براورد هزینه و همچنین برآورد زمان خواهد شد. به همین خاطر نیاز است تا برای برآورد هزینه دقیق فایل مقاله را برای کارشناسان موسسه ارسال نمایید تا هزینه و زمان دقیق تحویل خدمتتان اعلام شود. البته در نظر داشته باشید موسسه اشراق برای اینکه در فایل ها با تعداد کلمات بالا هزینه ترجمه زیاد نشود، به تمامی فایل های بالای 2500 کلمه تخفیفات حجمی تعلق می گیرد که این امر باعث کاهش هزینه ترجمه خواهد شد. هرچه تعداد کلمات بیشتر باشد درصد تخفیف اعمال شده نیز بیشتر خواهد شد.

ما حتی با توجه به نیاز شما برای ترجمه مقاله به مجلات، ترجمه مقالات کنفرانسی و حتی ترجمه پروژهای ترجمی از سطح های مختلفی استفاده کردیم تا با توجه به نیاز و هزینه ترجمه هر فایل حق انتخاب داشته باشید

ترجمه فوق تخصصی: این سطح از ترجمه، ترجمه‌ای 100% تخصصی با بازخوانی و ویرایش رایگان می باشد که توسط مترجمان برتر و با سابقه انجام می شود.مترجمان این سطح، متخصص در آن رشته بوده و تمام کلمات اختصاصی را بطور کامل تخصصی ترجمه می کنند. 

ترجمه تخصصی: این سطح از ترجمه نیز کیفیت خوبی دارد و توسط افراد متخصص انجام میگیرد و ترجمه‌ای تا 70% تخصصی بوده که توسط مترجمان متخصص هر رشته انجام می شود. این نوع ترجمه معمولا برای متون دانشگاهی و ارائه در سمینارهای داخلی و انجام پروژه و پایان نامه مناسب می باشد.

ترجمه دانشجویی: این نوع از ترجمه توسط مترجمان عمومی انجام می گیرد و هزینه پایین تری از دو سطح دیگر دارد. این نوع ترجمه معمولا برای متونی استفاده می شود که تخصصی نیستند و برای ارائه کلاسی مناسب می باشند.

البته در نظر داشته باشید برای ترجمه تمامی متون حتی کتابها نیز می توانید از هر سه سطح ترجمه براساس درخواست خود استفاده نمایید.

 ترجمه تخصصی و فوری

درحالت عادی مترجم روزانه 1000 الی 1500 کلمه را ترجمه می کند اما در برخی موارد بنا به زمان کوتاهی که نویسنده و یا مشتری دارد باید فایل در کوتاهترین زمان به اتمام برسد که در این صورت می توان ار ترجمه فوری استفاده کرد. در این سطح از ترجمه مترجم چندین برابر حالت عادی فایل را ترجمه خواهد کرد که هزینه آن نیز نسبت به زمان عادی بیشتر خواهد شد. البته در ترجمه فوری نیز به هیچ عنوان از کیفیت کار کاسته نخواهد شد و ما در موسسه اشراق ترجمه ها را در بهترین سطح و کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل خواهیم داد. 

مراحل ترجمه در موسسه اشراقتصویر

 

1. ارسال ایمیل فایل به صورت WORD توسط مشتری به کارشناسان پشتیبانی اشراق

2. بررسی فایل توسط کارشناس موسسه و محاسبه هزینه و زمان دقیق و اعلام آن به مشتری

3. تاییدیه هزینه و زمان توسط مشتری و واریزی وجه اعلام شده

4. ارسال فایل به بخش ترجمه

5. آماده شدن فایل ترجمه شده در زمان توافقی و تحویل به نویسنده

موسسه اشراق به عنوان یکی از بهترین سایت های ترجمه به صورت 24 ساعته با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در خدمت شما پژوهشگران محترم می باشد. ما در این موسسه باگردآوری بهترین مترجمین در تمامی رشته ها می توانیم مقالات شما بزرگوارن را به بهترین نحو ترجمه نماییم. 

پس اگر به دنبال ترجمه عالی متون با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت هستید می توانید همین حالا با کارشناسان موسسه اشراق تماس حاصل نمایید.

به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

* تا خط پایان با شما هستیم *

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
7 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله شما می توانید فایل مقاله تان را ارسال بفرمایید تا براورد صورت گرفته ترجمه صورت گیرد باتشکر
بازدیدکننده
فاطمه رضایی
7 ماه پیش
سلام چندتامقاله دارم، میخواستم برام خیلی روان ترجمه کنید، ایا امکانش هست؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق