خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ترجمه کتابهای جدیدالنشر لاتین و چاپ آن

انتشار 1 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

اگر زمان و یا تجربه کافی در زمینه ترجمه ندارید کارتان را به موسسه اشراق بسپارید. ما می توانیم با معرفی کتابهای خارجی و چاپ آنها با نام شما به عنوان مترجم بهترین امتیازات را برایتان اخذ نماییم.

ترجمه کتابهای جدیدالنشر لاتین و چاپ آن

ترجمه کتابهای جدیدالنشر لاتین و چاپ آن

در دنیای پیشرفته امروز که هر لحظه از آن محققان در حال اکتشافات هستند استفاده از تجربیات مابقی محققان بسیار حائز اهمیت شمارده می شود. ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی یکی از راههای دستیابی به این دستاورد ها می باشد.این امر باعث می شود تا از تجربیات دانشمندان دیگر بهره ببریم. به همین دلیل ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی توسط بسیاری از سازمان ها دارای امتیازهای خوبی می باشد.

از جمله امتیازات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ترجمه کتاب برای دانشجویان در تقویت رزومه دکتری تا 4 امتیاز  می باشد که بنا به محتویات و نحوه ترجمه کتاب برآورد می گردداز دیگر مزایای آن امتیاز برای اعضای هیئت علمی می باشد که جهت ارتقا در دانشگاها می توانند از این امتیاز بهره گیرند. حتی این امر از دید بنیاد نخبگان نیز بسیار پراهمیت است و امتیاز آن بسته به محتوای کتاب ترجمه شده و همچنین براساس ضرایب آیین نامه ارتقاء می تواند متغییر باشد. حتی ترجمه کتابهای خارجی به کسری خدمت سربازان هم مرتبط می شود. دفتر تحقیقات کاربردی برای از این دست خدمات مانند ترجمه کتابهای جدید لاتین از 4 تا 6 ماه کسری خدمت را در نظر می گیرند. با توجه به این امتیازات همگی به اهمیت ترجمه کتابهای جدید النشر و چاپ آنها پی برده اید

البته این امر بسیار مهم است که ترجمه باید به صورت فوق تخصصی آن صورت گیرد تا شامل امتیاز کامل شود. پس بهتر است اگر زمان و یا تجربه کافی در زمینه ترجمه ندارید کارتان را به موسسه اشراق بسپارید. ما می توانیم با معرفی کتابهای خارجی و چاپ آنها با نام شما به عنوان مترجم بهترین امتیازات را برایتان اخذ نماییم.

موسسه اشراق همواره برآن است تا شما فرهیخته گان را در تمامی مراحل یاری رساند. تنها کافی است درخواستتان را با عنوان ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی همراه با حوزه مورد علاقه و یا تخصصی تان و تعداد صفحات حدودی و سال انتشار برای ادرس ایمیل ارسال نمایید تا ما کتابهای مرتبط  را برای شما را خریداری و خدمتتان معرفی نماییم

پس از بررسی شما و تایید یکی از کتابها ما یک پاراگراف از کتاب را به چند مترجم تخصصی ترجمه کتاب ارسال می نماییم.و در نهایت کار هریک از مترجمان از نظر شما بهتر بود کل پروسه ترجمه کتاب را به آن مترجم ارسال می کنیم.

دقت داشته باشید با توجه به اینکه در موسسه اشراق ترجمه در سه سطح فوق تخصصی و تخصصی و دانشجویی صورت میگیرد باید خدمتتان عرض شود که پیشنهاد ما به شما بنا به امتیاز و حساسیت بالا، ترجمه در سطح فوق تخصصی می باشد. همچنین ما به دلیل مراعات حال همگی دوستان طرحی را داریم که می توانیم در صورت تمایل شما هزینه ترجمه را به صورت اقساط دریافت نماییم و با تحویل هر بخش به شما ، بخش بعدی برای ترجمه قرار می گیرد. ما حتی می توانیم برای چاپ این کتابها پس از اتمام ترجمه نیز در خدمتتان باشیم و در این بخش نیز با بهترین کیفیت کتابهای ترجمه شده را با نام شما به عنوان مترجم به چاپ برسانیم.

ممنون میشم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09149724933 تماس گرفته و یا درخواستتان را برای ما از طریق آدرس isi.eshragh@gmail.com ایمیل نمایید تا کارشناسان ما شما را به بهترین نحو یاری رسانند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق