خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


واریز هزینه مجلات خارجی

انتشار : 26 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

هزینه مجلات خارجی مربوط می شود به هزینه مقالات علمی . البته این هزینه خود به 2 صورت است . یا هزینه برای چاپ مقاله است و یا اینکه برای استفاده از مقاله ای که در مجله به چاپ رسیده است باید هزینه پرداخت نماییم

واریز هزینه مجلات خارجی

هزینه مجلات خارجی مربوط می شود به هزینه مقالات علمی . البته این هزینه خود به 2 صورت است . یا هزینه برای چاپ مقاله است و باید بعد از داوری و پذیرش مقاله در مجله برای چاپ در آن مجله پرداخت شود . و یا اینکه برای استفاده از مقاله ای که در مجله به چاپ رسیده است باید هزینه پرداخت نماییم . به عبارتی باید مقاله چاپ شده را از مجله خریداری کنیم .

پرداخت این هزینه ها مربوط می شود به شرایط خود مجله . برخی مجلات برای چاپ مقاله از نویسنده مقاله هزینه دریافت می کنند . همین مجله ممکن است از خواننده مقاله نیز هزینه دریافت نماید و برای دانلود متن کامل مقاله خواننده را ملزم به پرداخت هزینه نماید ، همچنین ممکن است که از خواننده هزینه را دریافت نکد و به صورت رایگان در اختیار خوانند قرار دهد .

در اصطلاح به مجلاتی که از خواننده پول دریافت نمی کنند و مقاله را به صورت رایگان در اختیار خواننده قرار می دهند و صرفا هزینه مربوط به چاپ و سایر خدمات مجله را از نویسنده دریافت می کنند را اپن اکسس OPEN ACCESS می گویند .

مجلاتی هم که ممکن است از نویسنده هزینه دریافت کنند و یا دریافت نکنند . ولی در هر دو صورت مقاله را به صورت رایگان در اختیار خواننده قرار نمی دهند و خواننده برای دریافت مقاله و دانلود آن باید هزینه پرداخت نماید را در اصطلاح کلوز اکسس CLOSE ACCESS می گویند .

پس در می یبایم که پرداخت هزینه برای مجله می تواند یا برای چاپ مقاله در آن مجله باشد و یا برای دریافت مقاله از آن مجله .

در هردو صورت این پرداخت باید بر حسب دلار و به صورت حواله ارزی و انتقال وجه بین المللی صورت بگیرد . اکثر مجلات خارجی وبین المللی با روش پی پال فعالیت می نمایند و برای پرداخت هزینه چه از جانب نویسنده و چه از جانب خواننده کد پی پال و یا فاکتوری حاوی اطلاعات و ایمیل مربوط به پرداخت هزینه به روش پی پال PAY PAL  را ارسال می نمایند . و خواننده و نویسنده باید با این روش هزینه مقاله را به مجله پرداخت نمایند .

از آنجایی که تمامی نویسندگان مقالات علمی و خوانندگان آنها دارای حساب های ارزی نیستند و به سیستم پی پال و نحوه پرداخت با آن روش تسلط ندارند باید به کمک یک فرد کارشناس و مسلط به این روش این کار را انجام دهند .

بهترین کارشناس و کمک در این زمینه کارشناسان موسسه اشراق می باشند که با تسلط کامل به نحوه عملکرد با روش پی پال تمامی حوالجات ارزی و همچنین پرداخت هزینه های مجلات را انجام می دهند . کارشناسان موسسه اشراق که سابقه ای طولانی مدت در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر را دارند به طور کامل با نحوه پرداخت های این مجلات آشنا هستند و به راحتی هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی را پرداخت می کنند .

انجام کلیه ی حوالجات ارزی و همچنین پرداخت هزینه مجلات خارجی در موسسه اشراق توسط دو روش مستر کارت و پی پال صورت می گیرد . به منظور آشنایی با نحوه عملکرد هر یکی از این روش ها کارشناسان موسسه اشراق به توضیح و توصیف هرکدام از این روش ها می پردازند .

روش مستر کارت Master card

مسترکارت و ویزا کارت دو نوع از کارت های اعتباری معتبر جهان هستند که با داشتن بیش از ۱۴۰ نمایندگی در کشورهای مختلف جهان و همین طور با دارا بودن سه میلیون دستگاه پایانه ATM , POS در رتبه اول مبادلات مالی قرار دارند.

 از مزایای مسترکارت می توان به کارمزدهای ناچیز، دریافت صورت حساب روزانه و رایگان، نقد کردن وجوه از دستگاه های خودپرداز (ATM) در بیشتر کشورهای جهان، خرید از تمامی فروشگاه های بین المللی، خرید از همه فروشگاه های اینترنتی، تبادل مالی با شرکت های بین المللی، انتقال پول از شعب ارزی بانک های بین المللی، صرافی ها و بانک های اینترنتی اشاره کرد.

 روش پی پال Pay pal 

paypal یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی است که هم اکنون بیش از ۱۷۰ میلیون کاربر فعال در شبکه خود دارد که روزانه مبلغ بسیار بالایی را در این شبکه منتقل می‌کنند.

کاربران از طریق PayPal می‌توانند وجه مورد نظر خود را به حساب‌های دیگران منتقل کنند، از طریق پرداخت با پی پال از فروشگاه اینترنتی خرید خود را انجام بدهند یا به بنگاه‌های خیریه کمک مالی کرده و کمک‌های مالی دیگران را دریافت کنند.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق