خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


واریز حوالجات دلاری با وسترن یونیون

انتشار : 26 تیر 1397
مطالعه : 2 دقیقه

شما می توانیدحوالجات دلاری خود را از طریق وسترن یونیون پرداخت نمایید، که این روش بیشتر در مواردی کاربرد دارد که گیرنده مورد نظر شما دارای حساب بانکی نیست و شما نیاز به پرداخت سریع ارز دارید.

واریز حوالجات دلاری با وسترن یونیون

وسترن یونیون چیست؟

شرکت وسترن یونیون در سال ۱۸۵۱ توسط ازرا کرنل تأسیس شد. این شرکت در کلرادو قرار داشته و یکی از سیستم‌‌ها‌ی انتقال فوری وجه در سراسر جهان می باشد. این سیستم با دارا بودن عملکرد خوب در انتقال پول به خارج از کشور، در ردیف معتبرترین شرکت‌‌های انتقال پول قرار گرفته است.
 وسترن یونیون دارای خدمات زیادی از جمله انتقال وجه فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت‌های تجاری و خدمات اقتصادی می باشد. امنیت نقل و انتقال پول در وسترن یونیون بسیار بالا است زیرا این شرکت نقل و انتقالاتی که مربوط به عملیات تروریستی است را پس از تایید هویت فرستنده، مسدود می‌کند.  امااین شرکت به دلیل تحریم‌های اقتصادی اجازه فعالیت در ایران را ندارد.

حداکثر مبلغ واریزی در یک روز، با استفاده از سیستم وسترن یونیون، حدود ۸ هزار دلار است و کارمزدی که بابت این انتقال از شما گرفته می‌شود به دلیل سهولت و سادگی این سیستم است. این سیستم نسبت به سیستم حواله بانکی از سرعت قابل ملاحظه‌ای برخوردار است و در عرض چند دقیقه عملیات پرداخت را انجام می‌دهد. این سیستم همچنین برای نقل و انتقال مبالغ کم هم استفاده می‌شود. شرکت وسترن یونیون معمولا شماره پاسپورت گیرنده و اطلاعات دیگر از قبیل اسم و سایر مشخصات ما را در بایگانی ذخیره می‌کند تا از پولشویی‌های احتمالی جلوگیری کند.

نجوه واریز دلار با وسترن یونیون 

برای استفاده از  خدمات وسترن یونیون لازم نیست که فرستنده و گیرنده حساب دلاری داشته باشند. بلکه کافی است مبلغی را که تمایل دارید به دست شخص دیگری برسانید به موسسات ارائه دهنده این خدمات بسپارید تا از طریق نزدیک ترین نماینده وسترن یونیون در مقصد مورد نظر شما هزینه را محاسبه کرده و به شما اعلام کند. سپس مشخصات فرد دریافت کننده مبلغ،مطابق با پاسپورت وی و همچنین شهری که در آن ساکن هست، به موسسه تحویل می دهید.
به عنوان مثال شما اگر بخواهید ۱۰۰۰ دلار به دست فرد دیگری در کشوری دیگر برسانید ، با ارسال مشخصات فرد دریافت کننده به موسسه ای که مراجعه کرده اید، می توانید مبلغ را واریز نمایید و فرد گیرنده حداکثر بعد از ۲۴ ساعت، با مراجعه به یکی از شعب وسترن یونیون در شهر محل سکونت خود ، با نشان دادن مدارک شناسایی خود، مبلغ واریزی را به صورت نقد دریافت کند. 

 

کارمزد تبدیل ارز در وسترن یونیون

هزینه کارمزد وسترن یونیون بستگی به شهر مقصد و مبلغ ارسالی شما دارد. در کشورهایی که واحد پول آنها یورو می باشد و گیرنده‌، هنگام دریافت پول نمی‌‌تواند ارز دلار دریافت کند، وسترن یونیون Exchange Fee می‌گیرد. مثلااگر شما 700 دلار به اسپانیا یا هر کشور اروپایی دیگر ارسال می‌کنید، بر اساس سایت Xe.com مبلغ 700 دلار معادل یورو تبدیل میشود. وسترن یونیون هنگام ارسال حواله بر اساس نرخ های خودش عمل می‌کند و ممکن است گیرنده میزان یوروی کمتری تحویل بگیرد.

نحوه سفارش واریز حوالجات دلاری به موسسه اشراق
مرحله اول: ارسال درخواست به ایمیل Email: isiisc2011@gmail.com ( درخواست شما می تواند واریز هزینه چاپ مقاله یا هزینه دانشگاه و یا شخص ثالث باشد.
مرحله دوم: بررسی درخواست شما توسط کارشناسان و صدور پیش فاکتور 
مرحله سوم: واریز معادل ریالی (مثلا هزینه چاپ مقاله + کارمزد) به حساب بانکی موسسه اشراق 
مرحله چهارم: انجام واریز حواله طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط موسسه اشراق و ارسال رسید بانکی به شما از طریق ایمیللطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق