خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

انتشار 23 خرداد 1400
مطالعه 3 دقیقه

لیست مجلات و همچنین بخشنامه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری را می توانید از بخش بررسی و دانلود نمایید .

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

ما در افق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای جهت استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات، فرمت بندی و سابمیت مقالات و پذیرش و چاپ مقالات در مجلات ISI و ISC آمـاده ی ارائه خدمات به تمامی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم. موسسه پژوهشی تحقیقاتی اشراق جهت سهولت در دسترسی و بررسی بخشنامه ها و آیین نامه های وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری ، لینک ها و صفحات مهم و همچینن فایل بخشنامه ها را در این بخش در اختیارتان قرار می دهد .

ما در اشراق تمامی خدمات فرمت بندی ، سابمیت و پیگیری مستمر تا حصول نتیجه را انجام می دهیم ولی تضمین 100% بابت پذیرش مقاله را نداریم. دانشجویان دانشگاه های دولتی و اساتید و اعضای هئیت علمی وابسته به وزارت علوم جهت اطلاع از آخرین بخشنامه ها و جدید ترین بلک لیست ها و لیست مجلات مورد تایید می توانید از مطالب و اطلاعیه های سایت موسسه پژوهشی تحقیقاتی اشراق استفاده نمایید .

سایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری به آدرس https://www.msrt.ir/fa

استعلام مدرک تحصیلی دانشگاهی

جهت دانلود آیین نامه ها ، دستور العمل ها ، اطلاعیه ها و لیست نشریات نامعتبر https://journals.msrt.ir/

پرتال نشریات علمی JOURNALS.MSRT.IR

آیین نامه تعیین هزینه پردازش مقاله در نشریات علمی دسترسی باز

هر دانشجو و نویسنده مقاله علمی نیاز دارد تا قبل از ارسال مقاله خود به مجلات علمی ، شناختی کلی در خصوص مجله مورد نظر داشته باشد . با مشخصات کلی مجله و اعتبار آن آشنا شود . معرفی درست و صحیح مجله و بررسی این گزینه که مجله دقیقا مرتبط با تخصص مقاله نگارش شده توسط نویسنده می باشد یا نه ، بسیار مهم است . هر چقدر معرفی مجله تخصصی تر باشد و مجله کاملا مرتبط با تخصص مقاله باشد شانس پذیرش مقاله در آن مجله بیشتر است .معرفی مجله باید به گونه ای واضح و شفاف باشد که هر نویسنده و دانشجویی بتواند به راحتی از اعتبار آن مجله مطمئن شود .

فهرست نشريات علمي-پژوهشي و علمي–ترويجي

در معرفی مجلات مشخص نمودن نمایه مجله ، ارسال کد هشت رقمی issn ، لینک و سایت مجله ، اسکوپ مجله ، بازه زمانی داوری و ... الزامی می باشد . همچنین علاوه بر این موارد باید نحوه درک اعتبار مجله نیز مشخص شود . به طور مثال وقتی نویسنده ای می خواهد مقاله خود را در مجله isi پذیرش و چاپ نماید ، باید علاوه بر معرفی مجلات مرتبط با مقاله همراه با تمامی مشخصات الزامی ، راه های اعتبار سنجی مجلات مانند سایت تامسون رویترز که پایگاه نمایه سازی مجلات isi می باشد ، را نیز در اختیار نویسندگان مقالات قرار داد . تا نویسندگان محترم بتوانند از اعتبار علمی مجله اطمینان کامل را بدست آورند و بدون شناخت به دام مجلات جعلی و غیر معتبر نیفتند .

نحوه دریافت شناسه ارکید

از این رو وجود پایگاه و مشاورانی مطمئن جهت آگاه سازی دانشجویان و اساتید محترم در خصوص شرایط و خصوصیات مجلات تخصصی isi الزامی است .پایگاهی که در معرفی مجلات isi تمامی شرایط نویسندگان را در نظر گرفته و مجلات را کاملا تخصصی و مرتبط با مقاله معرفی نماید . بنابراین کارشناسان و متخصصان موسسه اشراق به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان در خصوص مجلات isi و نحوه ارسال مقاله به این مجلات می باشند . هرگونه سوال و اطلاعاتی در خصوص مجلات isi داشته باشید می توانید در هر لحظه از شبانه روز با برقراری تماس با کارشناسان موسسه اشراق به پاسخ آنها دست یابید . کارشناسان موسسه اشراق در زمان معرفی مجلات isi مرتبط با مقاله به اهداف شما جهت چاپ مقاله ، امتیازات موردنیازتان ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه محل تحصیل ، تخصص مقاله توجه نموده نموده و دقیقا طبق مقاله شما مجلات را معرفی می نمایند.

فهرست نشریات علمی رتبه بندی شده

آیین نامه نشریات علمی مصوب

دانلود فرم تعارض منافع

آیین نامه ها و فرم ها- پژوهشی

دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

جهت اطلاع از جدید ترین اخبار و آیین نامه های دانشگاهی ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال نمایید :

کانال تلگرام https://t.me/eshragh1

صفحات اجتماعی موسسه اشراق

صفحه اینستا گرام https://instagram.com/eshragh_company?igshid=1wptltk7ov8kr

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق