خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله اسکوپوس در کوتاهترین زمان

انتشار 17 تیر 1399
مطالعه 5 دقیقه

تمامی پژوهشگرانی که قبلاً حداقل به واسطه خود یک مقاله را برای پذیرش و چاپ به مجله‌ای ارسال نموده‌اند می‌توانند تصدیق نمایند که فرآیند چاپ و پذیرش مقاله یک فعالیت کاملاً فرآیندی، علمی و دقیق است. تمامی فاکتورهای لازم برای پذیرش و چاپ مقاله هیچگونه ارتباطی به مهارتهای پزوهشگری یک پژوهشگر ندارد و کاملاً یک فیلد مجزا و تخصصی است.

چاپ مقاله اسکوپوس در کوتاهترین زمان

مجلات اسکوپوس

مجلاتی که در پایگاه اسکوپوس نمایه می شوند مجلات اسکوپوس هستند. این مجلات جز معتبرترین و شناخته شده ترین مجلات در دنیا محسوب می شوند که چاپ مقاله در این ژورنالها اعتبار و سطح علمی بسیار بالایی دارد. مقالاتی می توانند در این پایگاه ثبت شوند که از نظر سطح اعتبار علمی رتبه بسیار بالایی داشته باشند. مجلات اسکوپوس برای اعتبار دهی به ژورنال های خود از شاخصی بنام QURTIE SCORE بهره می برند. این شاخص ، مجلات اسکوپوس را در چهار چارک Q4 ، Q3 ، Q2 ، Q1 تقسیم بندی می کنند. مقالاتی که می خواهند در مجلات Q1 و Q2 اکسپت شوند ، باید دارای کیفیت و محتوای قوی باشند. این مجلات داوری بسیار سخت و زمانبر دارند و اگر خود دانشجویان بخواهند برای سابمیت مقالات اقدام کنند ، هزینه و زمان زیادی را صرف خواهند کرد. بهترین کار دریافت کمک از موسسات پژوهشی است. این موسسات می توانند با روابطی که با ادیتور های مجلات دارند ، در این راه به شما کمک کنند.

داوری مجلات اسکوپوس

داوری مجلات اسکوپوس با توجه به اعتبار و امتیازات بسیار زیادی که این مجلات دارند کمی سختگیرانه میباشد و نیاز به دقت و توجه ویژه ای دارد.بیشترین مواردیکه از نظر آنها مهم میباشد و حتما بررسی میکنند به ترتیب زیر میباشد:

کیفیت مقاله

مقاله ای که نگارش کرده اید باید خودتان توانایی تشخیص کیفیت آنرا داشته باشد و بدانید که مقاله کیفیت کافی برای چاپ شدن در یک مجله معتبر بین المللی را دارد یا نه چنانچه مقاله اعتبار و کیفیت چندان بالایی نداشته باشد ممکن است در مرحله داوری ریجکت شود و داوران مجلات اگر در متن مقاله تشابهات ادبی و یا سرقت ادبی و متن مشابه وجود داشته باشد اصلی ترین عامل ریجکت مقاله خواهد بود محتوای مقاله باید کاملا ناب و جدید باشد و مقاله شما تا حد امکان نوآوری داشته باشد.

کیفیت ترجمه مقاله

ترجمه متون و مقالات تخصصی موضوع بسیار مهمی میباشد و هر مقاله باید کیفیت ترجمه تخصصی بالایی داشته باشد و توسط مترجمین متخصص و خبره ترجمه شود.در صورتی که یک مقاله به صورت عمومی ترجمه شود ممکن است کیفیت محتوای تخصصی آن از بین برود و بهتر است تاجایی که میتوانید مقاله را به صورت تخصصی و با کیفیت بسیار زیادی ترجمه کنید.کیفیت ترجمه تاثیر مستقیم و صد در صد روی کیفیت مطالب و محتوای مقاله خواهد داشت.

فرمت بندی مقاله

مجلات برای اینکه زیبا تر دیده شوند تمامی مقالات را در یک فرمت یکسان چاپ میکنند و فرمت مقاله ای که نگارش کرده اید میبایست کاملا مشابه با فرمت تعیین شده از طرف مجله باشد سعی کنید با دقت و ظرافت مقاله خود را تبدیل به فرمتی کنید که مجله تعیین میکند در غیر اینصورت مقاله شما پذیرفته و چاپ نخواهد شد.

عوامل دیگری نیز هستند که از دید داوران بررسی و کنترل می شوند اما مهم ترین و کلیدی ترین موارد این 3 مورد میباشد و اگر کیفیت این موارد را رعایت فرمایید مقاله حتما پذیرفته خواهد شد و مشکلی به وجود نخواهد آمد.

چه مواردی باعث ایجاد تاخیر در فرآیند پذیرش و چاپ مقاله می شوند؟

موارد مختلفی در طولانی شدن پروسه چاپ و پذیرش مقاله درگیر هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

۱- عدم یافتن سریع مجله مناسب برای مقاله چاپ شده

۲- وجود مشکل عدم همخوانی و هماهنگی موصوع مقاله با اسکوپ مجله

۳- عدم فورمت بندی دقیق مقاله بر اساس رهنمودهای ذکر شده توسط مجله

۴- عدم نگارش یا نگارش ضعیف و مبهم کاورلتر

۵- وجود مشکلات زیاد در بحث مربوط به ترجمه مقاله

۶- عدم پیگیری و مکاتبه صحیح با ادیتور مجله و محتوای ضعیف نامه نگاری ها

۷- عدم ارسال صحیح اصلاحیه های درخواست شده از سوی داوران به مجله

پژوهشگران عزیز توجه نمایند که در صورت عدم مهارت و داشتن دانش و تخصص، هریک از این مراحل مطرح شده می تواند زمان شما را از بین ببرند. بنابراین، شما می توانید با استفاده از خدمات موسسه اشراق، در هریک از مراحل فوق در کوتاهترین زمان ممکنه امور مربوطه را انجام دهید.

هزینه چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

همانطور که می دانید چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس بسیار زمانبر و هزینه بر می ‍باشد. و اگر مقاله شما ریجکت شود این هزینه و امتیاز را از دست خواهید داد بهتر است قبل از اینکه به فکر سابمیت مقاله باشید کلیه فرآیند را به ما بسپارید.هزینه های چاپ مقاله در مجلات خارجی به صورت دلاری و ارزی میباشد و همه ساله این هزینه ها از طرف خود مجله تعیین میشود و شما میتوانید برای واریز این هزینه ها به صورت دلاری از خدمات موسسه اشراق استفاده کنید.

🌷... موســسه اشــراق ...🌷

دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی محسوب می گردد. موسسه اشراق با سال ها فعالیت در زمینه چاپ مقاله و ارسال آن به مقالات معتبر جهانی، با دریافت چکیده مقالات شما می تواند مجلات معتبر و مرتبط با موضوع مقاله شما معرفی کند تا بدون اتلاف وقت بتوانید مقالات خود را ساب میت نمایید.
اگر آشنایی کافی با فرایند ارسال و چاپ مقاله ندارید و یا اولین تجربه شما در چاپ مقاله می باشد، می توانید مقاله خود را به موسسه ما بسپارید تا تمام مراحل ارسال، پذیرش و چاپ را در کمترین زمان برای شما انجام دهد.

🌼جهت ارسال سفارشات و مشاوره رایگان در این زمینه می توانید عضو سامانه اشراق شوید و با شماره های 09149724933-09911851170-04133373424 تماس بگیرد و یا با آدرس ایمیل:isiisc2011@gmail.com یا isi.eshragh@gmail.com درخواست خود را ارسال نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام.میخواستم مقاله مو برای اسکوپوس پذیرش بگیرم . شما میتونید تو زمان حدود دو هفته تا مصاحبه دکترا انجام بدید ؟
سلام واحترام لطفا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا تلگرام و واتساپ ارسال فرمایید . تا مجلات مرتبط با تخصص شما خدمتتان معرفی شوند . در صورت نیاز به دریافت مشاوره با شماره 09911851170 تماس حاصل فرمایید . با تشکر . بهراد
بازدیدکننده
سعید
4 سال پیش
سلام.میخواستم مقاله مو برای اسکوپوس پذیرش بگیرم . شما میتونید تو زمان حدود دو هفته تا مصاحبه دکترا انجام بدید ؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام واحترام بسیار عالی .می توانیم مجلات مرتبط با مقالات شما را با تمامی شرایط زمانی و مالی خدمتتان معرفی کنیم .لطفا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا تلگرام و واتساپ ارسال فرمایید . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
مهدوی
4 سال پیش
با سلام من چند مقاله دارم خیلی فوری جهت چاپ در نشریات اسکوپوس باشد متشکرم
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام واحترام می توانیم مجلات مرتبط با مقاله شما را با تمامی شرایط زمانی و مالی خدمتتان معرفی کنیم .لطفا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا تلگرام و واتساپ ارسال فرمایید . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
هما بیات
4 سال پیش
سلام من نیاز به مشاوره و راهنمایی و کمک در گرفتن اکسپت از مجلات معتبر و مورد پذیرش دانشگاه ازاد دارم در حال امتحان جامع هستم و میخام شرایط شما را بدونم


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق