خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

ژورنالهای ISI معتبر و نامعتبر کدامند؟

انتشار 30 آذر 1396
مطالعه 1 دقیقه

موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق در بخش چاپ مقاله در مجلات معتبر ISI چندین سال متوالی فعالیت دارد و در این خصوص می تواند با ارائه تجربیات خود بصورت مشاوره ی رایگان و خدماتی...

ژورنالهای ISI معتبر و نامعتبر کدامند؟

موسسه تحقیقاتی پژوهشی افق در بخش چاپ مقاله در مجلات معتبر ISI چندین سال متوالی فعالیت دارد و در این خصوص می تواند با ارائه تجربیات خود بصورت مشاوره ی رایگان و خدماتی از جمله ترجمه و ویرایش تخصصی مقالات فارسی به انگلیسی و معرفی و انتخاب مجلات معتبر و مرتبط  ISI و همچنین رایزنی موثر با این مجلات به اخذ پذیرش و چاپ تا مرحله نهایی،  شما  دانشجویان و اساتید محترم را یاری رساند.

انتخاب مجله ISI معتبر

چاپ مقاله در مجلات معتبر  ISI برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری جهت فارغ التحصیلی و یا برای ارتقاء علمی و برای اساتید محترم جهت تقویت رزومه علمی و ارتقاء شغلی  از اهمیت بالایی برخوردار هست. اما همانطور که چاپ مقاله در مجلات معتبر ISI امتیازاتی برای نویسنده مقاله دارد.   از آنجایی که در سالهای اخیر، تعداد مجلات نامعتبر و جعلی روز به روز در حال افزایش می باشد انتخاب یک مجله جعلی می تواند علاوه بر خسارتی مالی، خسارت علمی  جبران ناپذیری به کشور و نویسنده مقاله وارد شود. از این رو، دانشجویان و پژوهشگران محترم  در انتخاب مجلات باید کمی تامل نمایید نیاز فوری شما برای چاپ مقاله در ISI نباید به انتخاب نادرست منجل شود.

اما قابل ذکر هست، مجلات نامعتبری که وزارت علوم، تحقیقات و وزارت بهداشت، و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی  بصورت مجزا هر کدام لیست سیاهی بر مبنای سیاست علمی و ارزشی بطور مستمر اعلام و به روزرسانی می‌کنند. در این لیست سیاه مجلات بی اعتبار و جعلی را از هم تفکیک کرده اند در واقع مجلات بی اعتبار به طور مثال در بلک لیست دانشگاه آزاد  نشانه ی جعلی بودن مجله نیست ممکن هست مجلاتی از طرف دانشگاه آزاد بی اعتبار اعلام شود ولی در وزارت علوم و یا وزارت بهداشت بی اعتبار محسوب نشود.

برای همین منظور، موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق سعی نموده  تا لیست مجلات معتبر ISI  را با تفکیک هر رشته  و همچنین  لیست سیاه وزارت علوم، دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت، در اختیارتان قرار دهد تا در انتخاب مجلات معتبر یاری نماید روی قسمت‌های هایلایت شده کلیک کنید:

لیست تفکیک شده مجلات ISI - SCIENCE CITATION INDEX

لیست تفکیک شده مجلات ISI - ARTS & HUMANITIES

لیست تفکیک شده مجلات ISI - SOCIAL SCIENCES

آخرین بلک لیست دانشگاه آزاد

آخرین بلک لیست وزارت علوم

آخرین بلک لیست وزارت بهداشت

جهت اطمینان از  ایندکس شدن مجله در ISI ، باید مجله مدنظر در سایت تامسون رویترز نمایه شود:

http://mjl.clarivate.com/

جهت مشاوره رایگان موسسه اشراق در این زمینه با شماره های 04133373424 - 09149724933 تماس حاصل نمایید. و برای سفارش خود ابتدا عضو سامانه شده و سپس درپنل کاربری سفارش خود را ثبت کنید. و یا به ایمیل isiisc2011@gmail.comدرخواست را ارسال کنید .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق