خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


زمان دعوت به مصاحبه دکتری 1400

انتشار : 8 اردیبهشت 1400
مطالعه : 2 دقیقه

دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون ورودی دکتری 1400 به زودی آغاز می شود .

زمان دعوت به مصاحبه دکتری 1400

با توجه به اعلام نتایج اولیه در آخرین روزهای فروردین ماه 1400 و انتخاب روشته داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول و همچنین اعلام نتایج انتخاب رشته در نیمه دوم اردیبهشت ماه 1400 ، دعوت به مصاحبه ها از نیمه اول خرداد ماه آغاز خواهد شد .

فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام اینکه نتایج نهایی آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۰ نیمه دوم شهریورماه اعلام می شود، گفت: بیش از ۱۲ هزار داوطلب در این آزمون پذیرفته خواهند شد. وی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: مهلت انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز ) سال ۱۴۰۰ پنجم اردیبهشت ماه جاری به پایان رسید و تعداد ۹۵ هزار ۲۶ داوطلب در این آزمون نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کردند. وی در ادامه با بیان اینکه اسامی پذیرفته شدگان دارای حدنصاب تا آخر ماه جاری اعلام خواهد شد، تصریح کرد: نتایج نهایی آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز ) سال ۱۴۰۰ پس از مصاحبه های علمی از سوی دانشگاه ها، نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

زرین آمیزی تاکید کرد:تعداد ۱۳۶ هزار و ۶۶۵ داوطلب برای انتخاب رشته مقطع دکتری ۱۴۰۰ مجاز شدند و نهایتا بدون لحاظ ظرفیت دانشگاه ها آزاد اسلامی، امسال ۱۲هزار و ۳۲ نفر در آزمون دکتری دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم پذیرفته خواهند شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است با کد دسترسی مندرج در کارنامه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org مراجعه و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

مصاحبه دکتری 1400

زرین آمیزی در پایان خاطرنشان کرد: نتایج اولیه آزمون دکتری روز یکشنبه ۲۹ فروردین از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده و متقاضیان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد می توانستند کارنامه نتایج اولیه آزمون خود را مشاهده کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نتایج انتخاب رشته اواخر اردیبهشت ماه اعلام می شود و از اوایل خردادماه مصاحبه های داوطلبان دوره دکتری آغاز می شود و به مدت 2 ماه طول می کشد.

جهت اطلاع از نحوه برگزاری و نحوه امتیاز دهی در مصاحبه دکتری 1400 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید :

راه های ارتباطی موسسه افق

04133373424

09149724933 کارشناس : خانم پاکرو

09911851170 کارشناس : خانم بهراد

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار دکتری و بورسیه تحصیلی ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال نمایید.

کانال تلگرام : https://t.me/eshragh1

صفحه اینستا گرام : https://instagram.com/eshragh_company?igshid=1wptltk7ov8kr

تصویرلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق