خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

اکسپت مقالات

انتشار 1 اسفند 1397
مطالعه 3 دقیقه

اکسپت سریع و راحت مقالات علمی . مقالات علمی Isi را می توان به راحتی و در کوتاه ترین زمان در مجلات معتبر Isi اکسپت نمود . اگر به دنبال دریافت اکسپت مقالات علمی خود هستید به کمک کارشناسان موسسه اشراق می توانید به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن اکسپت مقالات علمی خود را دریافت کنید .

اکسپت مقالات

اکسپت سریع و راحت مقالات علمی . مقالات علمی isi را می توان به راحتی و در کوتاه ترین زمان در مجلات معتبر isi اکسپت نمود . اگر به دنبال دریافت اکسپت مقالات علمی خود هستید به کمک کارشناسان موسسه اشراق می توانید به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن اکسپت مقالات علمی خود را دریافت کنید . دریافت اکسپت مقاله علمی از مجلات معتبر داخلی و خارجی همچون مجلات isi در مدت زمانی کوتاه و به صورت کاملا حرفه ای در تخصص کارشناسان و محققان موسسه اشراق می باشد  .

همان طور که ملاحظه نمودید همیشه در کنار صحبت از مقالات علمی از اکسپت مقاله نیز صحبت شده است. در امر تحصیل به ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی همواره با اکسپت مقاله سر و کار داریم . ولی منظور از اکسپت مقاله  چیست ؟ بار ها با این عنوان مواجه شده اید که چه تعداد مقالات علمی را اکسپت نموده اید ؟ و یا مقالات علمی خود را در کدام مجلات اکسپت نموده اید ؟

دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری برای دریافت نمرات خود ملزم به اکسپت مقالات علمی خود هستند . اساتید و دانشجویان هرچند موفق به نگارش و تدوین مقالات علمی بسیاری شده باشند ولی تا زمانی که موفق به اکسپت مقالات خود نشده باشند نمی توانند از امتیازات علمی آن مقاله استفاده کنند . اما ما در موسسه اشراق نوید این را می دهیم که حتی بدون اینکه موفق به نگارش مقالات علمی خود شده باشید می توانید از امتیازات علمی اکسپت مقاله بهره مند شوید . بله درست است دانشجویان و اساتید محترم می توانند با استفاده از خدمات بخش استخراج مقاله ، مقالات علمی خود را از پایان نامه استخراج نمایند و در مجلات معتبر داخلی و خارجی اکسپت نمایند .

اما اکسپت مقاله چیست ؟ منظور از اکسپت مقاله چیست ؟ از جمله اصطلاحات رایج در امر مقاله نویسی و ارسال مقاله می باتشد . منظور از اکسپت ( accept ) مقاله یعنی دریافت پذیرش چاپ و یا قبولی و موفقیت مقاله در پروسه داوری مجله. زمانی که محققان و پژوهشگران موفق به نگارش و تدوین مقالات علمی خود می شوند به منظور اعتبار یابی و اخذ ارزش علمی مقالات ، باید آنها را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ برسانند . پروسه به چاپ رساندن مقالات علمی به این صورت است که ابتدا باید برای مجله معتبری که مرتبط با موضوع مقاله تدوین شده می باشد ارسال شود . پس از بررسی های اولیه سردبیر مجله درصورتی که مقاله تمامی شرایط الزام شده از جانب مجله را داشته باشد وارد پروسه داوری می شود . در غیر این صورت از همان ابتدا از جانب سر دربیر رد می شود و وارد داوری نمی شود .

تصویر
 
 

مقالات علمی که شانس رسیدن به مرحله داوری را داشتند باید از فاکتورهای مختلفی عبور کنند . داوران حرفه ای و متخصص مقالات را از جوانب گونانون بررسی می کنند و مقالاتی را بر می گزینند . در اصطلاح مقاله نویسی و چاپ مقاله به این امر اکسپت ( accept ) مقاله و یا پذیرش مقاله می گویند . مقالات بعد از طی مرحله داوری با سه نوع پاسخ مواجه می شوند : 1- پذیرش ( اکسپت accept )   2- پذیرش به شرط اصلاح  3-  رد شدن مقاله ( ریجکت reject )

مقالات علمی پذیرش شده و اکسپت شده پس از طی ویراستاری و ادیت از جانب مجله به چاپ می رسند . مقالاتی هم که نیاز به اصلاح دارند پس از انجام اصلاحات از جانب مولف مجددا از جانب مجله بررسی می شود و در صورتی که تمامی موارد برطرف شده باشد و مورد اکسپت داوران قرار گیرند وارد پروسه ویراستاری و چاپ می شوند .

با تمامی این تعاریف و تفسیر ها در خصوص اکسپت مقاله توصیه ما به دانشجویان و اساتید عزیز این است که با بهره مندی از خدمات ویژه و استثنایی موسسه اشراق مقالات علمی خود را از پایان نامه استخراج نموده و بعد از ترجمه فوق تخصصی مقالات و فرمت بندی اصولی آنها ، به صورت حرفه ای و تضمینی در مجلات معتبر داخلی و خارجی اکسپت نمایند .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
در پاسخ به:
سلام. خسته نباشید. من نیاز به دومقاله دارم که از پایان نامم استخراج کردم. ولی متاسفانه هر چقدر ویرایش میکنم. نتیجه نمیگیرم. میخواستم بدونم میتونین کمکم کنین و هزینش چقدر میشه
با سلام و تبریک سال نو بله خدمات ویرایش گرامری و تخصصی و اصطلاحی مقاله را داریم و می توانید در خواست خود را از طریق ایمیل و یا شماره تماس های موجود در سایت ارسال بفرمایید .
بازدیدکننده
رعنا
5 سال پیش
سلام. خسته نباشید. من نیاز به دومقاله دارم که از پایان نامم استخراج کردم. ولی متاسفانه هر چقدر ویرایش میکنم. نتیجه نمیگیرم. میخواستم بدونم میتونین کمکم کنین و هزینش چقدر میشه


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق