خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

آخرین بلک لیست دانشگاه آزاد اسلامی آذر ماه 1399

انتشار 13 دی 1399
مطالعه 3 دقیقه

جدیدترین فهرست مجلات و انتشارات جعلی و نامعتبر دانشگاه آزاد اسلامی که آخرین بلک لیست سال 99 هم می باشد در تاریخ 23 آذر ماه 1399 توسط کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شده است .

آخرین بلک لیست دانشگاه آزاد اسلامی آذر ماه 1399

معاونت پژوهشی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در بازه های زمانی مختلف مجلات علمی را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار می دهد و طبق اصول واستاندارد های تصویب شده در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مجلاتی را فاقد اعتبار اعلام می کند و اسامی این مجلات را در لیستی با عنوان فهرست مجلات و انتشارات جعلی و نامعتبر و یا بلک لیست دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می دهد .

از این رو توصیه می نماییم تا دانشجویان و اساتید محترم برای انتخاب مجلات مناسب برای مقاله علمی خود حتما بلک لیست دانشگاه آزاد را مطالعه نمایند .کارشناسان موسسه اشراق توصیه می نمایند که تمامی دانشجویان پیش از انتخاب مجله ، حتما با بخش معاونت پژوهشی دانشگاه خود و همچنین استاد راهنمای خود مشورت نمایند . زیرا نمره ی پایان نامه و همچنین مجوز دفاع را دانشجویان از جانب همین بخش امور پژوهشی و پروژه های تحصیلات تکمیلی واحد دانشگاهی خود دریافت خواهند نمود . پس بهتر است در همان ابتدای کار از اینکه مجله انتخابی آنها مورد تایید دانشگاه می باشد اطمینان حاصل نمایند . با توجه به پیچیدگی فرایند شناسایی مجلات نامعتبر و جعلی و لزوم معرفی این دسته از مجلات، آخرین و جدیدترین فهرست «مجلات و انتشارات جعلی و نامعتبر» را که در آذر ماه ۱۳۹۹، توسط اداره ارزیابی و تشویق مقاله اداره کل امور کتابخانه ها، مجلات، انتشارات علمی و علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی به روزرسانی شده است را خدمتتان ارائه می دهیم .

معرفی مجله

همان طور که اعلام شد می توانید لیست مجلات مرتبط با تخصص مقاله را ازکارشناسان موسسه اشراق دریافت نمایید و اگر هنوز مقاله شما آماده نباشد می توانید لیست مجلات مرتبط با تخصص پایان نامه را دریافت نمایید و بعد از انتخاب مجله اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه نمایید تا مقاله طبق استاندارد ها و فرمت مجله انتخابی استخراج شود .

معرفی مجلات علمی پژوهشی

قصد ارسال مقاله به مجلات علمی پژوهشی را دارید ؟ می توانید لیست مجلات داخلی ( علمی پژوهشی – علمی تخصصی – علمی ترویجی ) مرتبط با تخصص مقاله را از کارشناسان موسسه اشراق با تمامی شرایط دریافت نموده و با مشورت استاد راهنما و بخش پژوهش دانشگاه مجله مورد نظرتان را انتخاب نموده و وارد پروسه فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجله علمی پزوهشی شوید .خدمات فرمت بندی تخصصی طبق فرمت مجله و سابمیت طبق استاندارد های مجله و پیگیری تا دریافت نتیجه در موسسه اشراق توسط بخس سابمیت در کمترین زمان انجام می شود .

معرفی مجلات ISI

برای ارسال مقاله به مجلات خارجی از جمله مجلات isi و scopus لیست مجلات خارجی معتبر با تمامی شرایط خدمت نویسندگان معرفی می شود و تمامی توضیحات بابت مدت زمان داوری و اسکوپ مجله ارسال می گردد تا با بررسی اسکوپ و یا محور های پذیرش مقاله بهترین انتخاب را داشته باشید . حتما دقت فرمایید که اگر مقاله مرتبط با محورهای پذیرش مجله نباشد سریعا ریجکت خواهد شد .

برای ارسال مقاله به مجلات معتبر بین المللی نیاز است که مقاله به صورت تخصصی و Native ترجمه شود . مترجمین نیتیو و متخصص موسسه اشراق مقالات فارسی نگارش شده و یا استخراج شده فرهیختگان عزیز را به صورت حرفه ای و طبق استاندارد های مجلات ISI ترجمه می کنند . همچننی بعد از ترجمه گواهی ترجمه نیز صادر می شود . بعد از ترجمه مقاله وارد پروسه فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجلات خارجی می شویم که تمامی این مراحل در کمترین زمان در موسسه اشراق انجام می شود و تا دریافت نتیجه نهایی تمامی پیگیری ها انجام می شود .

معرفی رایگان مجلات

برای دریافت لیست مجلات معتبر مرتبط با مقاله کافی است با یکی از مشاره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا واتساپ ارسال فرمایید .

041-33373424*** 09149724933 *** 09911851170

isiisc2011@gmail.com ** isi.ehsragh@gmail.com

تصویر

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید

کانال تلگرام : https://t.me/eshragh1

صفحه اینستا گرام :https://instagram.com/eshragh_company?igshid=1wptltk7ov8kr

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق