خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


انواع مجلات علمی پژوهشی خارجی

انتشار : 9 آبان 1398
مطالعه : 3 دقیقه

پذیرش مقاله‌ی علمی و چاپ تضمینی مقالات در همه‌ی رشته‌های علمی و دانشگاهی در مجلات و ژورنال‌های معتبر نظیر ISI ,ISC ,SCOPUS, PUBMED, ELSEVIER و مجلات مورد تایید وزارت علوم و بهداشت و مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی و کنفرانس‌ها، همایش‌ها و کنگره‌ها در کمترین زمان ممکن در موسسه اشراق

انواع مجلات علمی پژوهشی خارجی

🌷مجلات علمی پژوهشی خارجی🌷

☘☘🌺☘🌿☘🍏☘🌿☘🌺☘☘

🌼🍀☘🌸☘🍀🌼

تمامی نشریات خارجی مانند ISI ,ISC ,SCOPUS ,PUBMED در مجلات خود هم مقالات علمی پژوهشی و هم مقالات علمی ترویجی به چاپ می رسانند ولی بخاطر طرفداران زیادی که مقالات علمی پژوهشی به دلیل اثبات یک موضوع جدید و غیرتکراری در دنیای دانش، دارند؛ این مجلات و ژورنال ها بیشترین سهمیه خود را به مجلات علمی پژوهشی اختصاص می‌دهند. دانشجویان و اساتید هم برای شروع و انجام کارهای علمی خود، از مطالعه‌ی این مقالات شروع می کنند و با پیش زمینه ای که در موضوع خود پیدا می کنند؛ میتوانند به راحتی تحقیقات علمی را ادامه داده و به پایان برسانند.

🌵نشریات IS

نشریات ISI در تمامی زمینه ها مقالات علمی - پژوهشی، علمی - ترویجی و علمی - عمومی چاپ می کنند اما تعداد مقالات چاپ شده در این مجلات اکثرا علمی - پژوهشی می باشد. به تمام ژورنال ها و مجلات نمایه شده در پایگاه اطلاعاتی علمی تامسون رویترز به اصطلاح ISI گفته می شود که نامگذاری با استناد به نام قدیمی این موسسه Institute for Scientific Information می باشد. برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در ISI می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد:

 🌵نشریات ISC 

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام یا به اصطلاح ISC یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد. پس از موسسه تامسون و اسکوپوس، ISC (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) سومین پایگاه استنادی برای سنجش عملکرد پژوهشی کشورها محسوب می شود که ۵٧ کشور در آن مشارکت دارند. برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در ISC می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد:

🌵نشریات SCOPUS 

اسکوپوس یکی از نمایه‌های استنادی معتبر و شناخته‌ شده‌ ی مموسه الزویر می باشد که اطلاعات کتاب‌ شناختی حدود ۲۵ میلیون سند را در خود جمع‌آوری کرده‌ است. اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود ۵هزار ناشر علمی را از سراسر جهان در خود جای داده‌است. در مجموع اسکوپوس اطلاعات ۱۶ هزار و پانصد مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه کرده‌است. اسکوپوس(Scopus) یکی از محصولات الزویر(Elsevier) است که استفاده از اطلاعات آن نیاز به اشتراک و پرداخت هزینه می باشد. برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در موسسه اسکوپوس می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد:

🌵نشریات PUBMED 

پاب‌مِد مهمترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین است، که حاوی اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌ های علوم پزشکی و زیست‌شناسی می باشد. این دیتابیس تا سال ۲۰۰۸ حاوی ۱۷ میلیون عنوان بود که قدیمی ترین آنها به سال ۱۸۶۵ باز می‌گردد. پاب مد مجموعه‌ای از اطلاعات کیفی مرکز ملی اطلاعات زیست‌ فناوری و سایر نهادهای و سازمان‌های دولتی حوزه سلامت ایالات متحده آمریکا است. این دیتابیس بطور رایگان برای جهانیان قابل دسترس است. برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پاب مد می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد: 

 

 🌙⭐مـوسـسـه اشــراق  

موسسه اشراق این قابلیت را دارد که بهترین خدمات را در راستای درخواست شما در انواع زمینه‌های علمی ارائه دهد. فقط کافیست سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی موسسه ثبت کنید. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت‌های تحقیقاتی و طرح‌های پژوهشی محسوب می‌گردد. ما در افق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات آی اس آی و آی اس سی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

🌍🥥 برای مطالعه بیشتر  

🚩برای ثبت سفارش کلیک کنید لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق