خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

ارسال مقاله

انتشار 28 مهر 1399
مطالعه 4 دقیقه

مقالات علمی نگارش شده و یا مستخرج از پایان نامه را بعد از رعایت نکات استاندارد مجله ، جهت داوری ارسال می شوند.

ارسال مقاله

پس از اتمام نگارش و ویرایش مقاله برای ارسال مقاله به مجلات معتبر داخلی و خارجی موسسه اشراق مفتخر است ، چندین سال متوالی موفقعیت های بسیاری در زمینه پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی را بدست آورد . ابتدا تمامی مقالات توسط متخصصین بخش فرمت بندی بررسی می شوند و تمامی اصلاحات و ویرایش ها اعمال می شوند و بعد از اتمام فرمت بندی تخصصی مقاله طبق فرمت مجله وارد پروسه ارسال و یا سابمیت می شوند .

اولین اقدام در گرفتن پذیرش و در انتها چاپ مقاله انتخاب یک مجله مناسب و معرفی مقاله به آن مجله است. وقتی شما مراحل ثبت یک مقاله را در یک مجله طی و در نهایت موفق به ارسال مقاله شدید در حقیقت مقاله را سابمیت کرده اید. سابمیت در لغت به معنای ارائه کردن و معرفی کردن است و هیچ امتیاز علمی برای نویسنده ندارد. یعنی در رزومه خود نمی توانید برای سابمیت کردن مقاله امتیازی بگیرید یا نسبت به آن ادعایی داشته باشید چون هر چیز بی ربطی را می توان به یک مجله کاملا معتبر سابمیت کرد و مانعی در این زمینه وجود ندارد. در برخی دانشگاهها برای دانشجویی که مقاله خود را سابمیت کرده به دلیل آنکه زیر نظر استادان راهنما و مشاور این کار انجام شده و فرض بر این است که مقاله محتوای علمی دارد برای آن پوئنهای مثبتی در زمان دفاع در نظر می گیرند.

به طورکلی زمانی که شما یک مقاله را برای چاپ در یک ژورنال، ارسال می کنید در حقیقت شما مقاله خود را سابمیت کرده اید. برای سابمیت یک مقاله به یک ژورنال، باید به سایت ژورنال مراجعه کرده و از قسمت مربوط به سابمیت اقدام نمایید. البته قبل از اقدام به سابمیت، ابتدا باید قسمت دستورالعمل برای نویسندگان را که معمولاً با عناوینی مانند Instruction For Authors آورده می شود مطالعه کنید. البته متن ها به انگلیسی بوده و کار را برای فارسی زبانان که تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارند، دشوار می نماید.

💠طریقه ی ارسال مقاله به مجلات علمی معتبر 💠

برای ارسال مقاله به مجلات علمی ابتدا باید ژورنال متناسب با مقاله خود را پیدا کنید و مطمئن باشید که محتوای مقاله ی شما با اسکوپ مجله مورد نظر هم خوانی داشته باشد. ارسال مقاله به مجلات معتبر در دنیا می تواند به سه روش مختلف انجام بگیرد. روش های رایج برای ارسال مقالات عبارت اند از: ارسال ایمیل به سردبیر مجله، سایت مجله و سیستم آنلاین.

🔵ارسال ایمیل

برخی از مجلات بر اساس قوانینی که تدوین کرده اند، از محققین درخواست کرده اند تا مقالات شان را با همراه نامه ای به پست الکترونیک سردبیر ارسال نمایند. متن پست الکترونیکی، همان نامه ای است که توسط محقق نوشته می شد که مقاله و سایر داده ها همراه آن ارسال می گردد.

🔵🔵سایت مجله

برخی از مجلات در سایت خود و به شیوه های متفاوت و جداگانه ای اطلاعات را دریافت می کنند. در وب سایت این نوع مجلات قسمتی وجود دارد که از طریق آن می توان اطلاعات خواسته شده و فایل مقاله علمی را ارسال کرد. این روش از ارسال مقاله و نحوه پر کردن اطلاعات و ارسال فایل به دستورهای تدوین شده خود مجله بستگی دارد و باید بر اساس دستورالعمل های خود وب سایت مجله این کار انجام و تکمیل گردد.

🔵🔵🔵سیستم آنلاین

امروزه بیشتر مجلات علمی در سطح دنیا از سیستم آنلاین برای دریافت مقاله استفاده می کنند. در این روش این امکان به نویسنده داده می شود که در تمامی مراحل از روند مقاله گرفته تا نحوه داوری مقاله ی خود اطلاع داشته باشد. برای ارسال مقاله باید وارد سایت https://authorservices.wiley.com شوید و الزامی است مانند باز کردن ایمیل، یک نام کاربری و رمز عبور برای خود تعریف کنید که با این نام کاربری می توانید مکاتبات و فایل های که قرار است ارسال کنید را از این طریق انجام دهید. برای ارسال مقاله به وسیله سیستم آنلاین ابتدا گزینه Submit A New Manuscript را باید انتخاب کرده سپس یک به یک مراحل زیر را باید بگذرانید.

🔹گام یک: قسمت عنوان مقاله و چکیده پر شود. معمولا مجلات چکیده مقاله را به صورت جدا می خواهند.

🔹گام دو: نام نویسندگان نوشته شود. همه اطلاعات مربوط به نویسنده مسئول یا Corresponding Author فرستاده شود و اگر این قسمت را تعریف نکرده باشید، نمی توانید به مرحله بعد بروید.

🔹گام سه: قسمت تعهدنامه باید تایید و تکمیل شود.

🔹گام چهار: Cover Letter باید پر شود.

🔹گام پنج: باید نمودارها، جداول، شکل ها و مقاله را بارگذاری کنید.

🔹گام شش: مرحله نهایی بعد از پر کردن اطلاعات توسط در قالب پی دی اف و یا Html، گزینه سابمیت را بزنید.

این گونه مقاله شما به مجله فرستاده می شود.

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید
کانال تلگرام ما https://t.me/eshragh1

تصویر

صفحه اینستاگرام ما https://www.instagram.com/eshragh_company

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق