خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


ارزان ترین کشور برای تحصیل و زندگی

انتشار : 20 آبان 1397
مطالعه : 5 دقیقه

شوق تحصیل در خارج از کشور که در بین جوانان و برخی افراد میان سال موج می زند  به نظر یک ماجراجویی گران قیمت می رسد ، ولی زیاد هم دور از ذهن نیست و مسلما می توان کشوری مناسب با هزینه و بودجه خود برای تحصیل یا اقامت پیدا کنیم . ارزانترین کشور برای تحصیل و زندگی در کشورهای اروپایی مطابق با بودجه شما وجود دارد که به بررسی برخی از آنها می پردازیم .

ارزان ترین کشور برای تحصیل و زندگی

چرا تحصیل در خارج از کشور

بسیاری از افراد بنابر دلایل شخصی خود اقدام به تحصیل در خارج از کشور می نمایند . برخی از دلایل و انگیزه های افراد جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور عبارتند از :

1. تحصیلات برون مرزی این فرصت را در اختیار شما می گذارد تا به تحصیل موضوعات و دروسی بپردازید که ممکن است در دانشگاه های کشور شما ارائه نمی شود.

2. اکثر فارغ التحصیلان، تحصیل در خارج از کشور را جز بهترین روزهای زندگی خود می دانند.

3. شما می توانید مهارتهای زبانی خود را توسعه و پرورش دهید و سال آخر را بسیار آسانتر از سال های دیگر پشت سر بگذارید.

4. با افرادی از سایر کشورها ملاقات می کنید که ارتباطات و شبکه ی مفید بین المللی دارند و می توانند در زمینه شغلی و حرفه ای به شما کمک کنند.

5. با آداب و رسوم و سنت های بیگانه آشنا می شوید که این امر می تواند در مذاکرات کسب و کار های بین المللی شما در آینده نقش بسزایی داشته باشد.

6. تعداد افراد محدودی در خارج از کشور تحصیل می کنند، بنابراین تحصیل در خارج از کشور در رزومه کاری شما منحصر به فرد و قابل توجه خواهد بود.

7. پس از فارغ التحصیلی، کار و فعالیتهایی که درخارج از کشور فراگرفته اید در موفقیتهای شغلی و حرفه ای شما در آینده تاثیر فوق العاده ای دارد.

8.اگر در سالهای اقامت در خارج از کشور در حرفه ای اشتغال یابید، زمانی که پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار می شوید، می توانید در رزومه خود به تجربیات کاری خود در کشور خارجی اشاره کنید.

10. زمانی که به کشور خود بازگشتید حرفهای زیادی برای تعریف از توانایی های خود دارید بنابراین در برقراری تماس با دیگران بهتر و با اعتماد به نفس بیشتری عمل خواهید کرد که این امر منجر به فرصتهای شغلی مناسب تری می شود.

پس از تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور باید پله های رسیدن به این هدف را طی نماییم . یکی از این پله ها می تواند موفقعیت تحصیلی و کسب رتبه علمی باشد . برای اخذ پذیرش راحت با اثبات نتایج علمی مان می توانیم خود را به جهانیان ثابت کنیم . راه این اثبات داشتن مقالات علمی می باشد . آیا می دانستید با پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر خارجی از جمله ISI ،  SCOPUS ، JCR و .... می توانید خیلی راحتر برای ادامه تحصیل در خارج از کشور پذیرش بگیرید ؟ آیا می دانستید متخصصین و کارشناسان موسسه اشراق آماده کمک رسانی به شما عزیزان در این زمینه می باشند ؟ دیگر تحصیل و زندگی در خارج از کشور برایتان رویا نیست . موسسه اشراق با چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر خارجی و داخلی مرحل رسیدن به اهدافتان هموار می سازد.

شوق تحصیل در خارج از کشور که در بین جوانان و برخی افراد میان سال موج می زند  به نظر یک ماجراجویی گران قیمت می رسد ، ولی زیاد هم دور از ذهن نیست و مسلما می توان کشوری مناسب با هزینه و بودجه خود برای تحصیل یا اقامت پیدا کنیم . ارزانترین کشور برای تحصیل و زندگی در کشورهای اروپایی مطابق با بودجه شما وجود دارد که به بررسی برخی از آنها می پردازیم .

1-تحصیل در تایوان

 یکی از ارزانترین کشورها در خارج از کشور به حساب می آید. به عنوان مثال هزینه تحصیل در دانشگاه بسیار محبوب ملی تایوان، در مقطع لیسانس تنها حدود 10000 تا 124،200 دلار تایوان در هر سال می باشد. هزینه اقامت حدود 74.000 دلار تایوان در هر سال می باشد..

2-زندگی در آلمان

آلمان دانشگاه های معتبر را با هزینه های نسبتا پایین ارائه می دهد و تعدادی از دوره های آموزش انگلیسی را نیز در بر می گیرد. اکثر دانشجویان کارشناسی و دکتری که در دانشگاه عمومی هستند، نیازی به پرداخت هزینه های تحصیل را ندارد. دانشجویان کارشناسی ارشد که دوره کارشناسی خود را در آلمان نگذرانده اند، حدود 10.800 دلار در هر ترم را پرداخت می کنند. با این حال، ممکن است یک بورس تحصیلی برای پوشش آن پیدا کنید. برای هزینه های زندگی، شما باید حداقل 9.500 تا 10.500 در هر سال بپردازید.

3-تحصیل در لهستان

یکی از ارزان ترین کشورها جهت تحصیل در اروپا لهستان است. این کشور دارای کیفیت عالی تحصیلات و همچنین تاریخ جالب و فرهنگ غنی است. شما می توانید تحصیل رایگان در لهستان را نیز تجربه کنید. هزینه زندگی درلهستان  حدود 7.800 یورو در سال برآورد شده است.

4-تحصیل و زندگی در نروژ

 تحصیل در نروژ برای همه دانشجویان عضوشهروندی اتحادیه اروپا و کشورهای خارجی در دانشگاه های عمومی این کشور رایگان است. یکی دیگر از دلایل مطالعه در نروژ این است که در تمام سطوح تحصیلی، برنامه های آموزش انگلیسی بسیار زیاد است. با این حال، مانند دیگر کشورهای شمال اروپا، نروژ یک جایگاه بسیار گران قیمت است که هزینه های زندگی می تواند در مقایسه با کشور اصلی شما بیشتر باشد. شما برای یک زندگی عادی دانشجویی نیاز به حدود 12.360 یورو در سال دارید.

5-تحصیل در مالزی

یکی از ارزانترین کشورهای تحصیل در خارج از کشور مالزی است. هزینه تحصیل برای دانشجویان در سال حدود 2000 تا 4000 یورو برای زندگی راحت پرداخت می کنند. برای هزینه های تحصیل، شما باید به طور متوسط ​​مبلغ 3.450 یورو را باید بپردازید.

6- آفریقای جنوبی

برای طبیعت وحشی آفریقایی اش،  تنوع فرهنگ ها و شیوه زندگی بسیار مورد توجه است. هزینه های زندگی و تحصیل به شهر و مؤسسات آموزش عالی بستگی دارد. دانشگاه کیپ تاون حدود 2،300 دلار برای مدرک کارشناسی ارشد، در حالی که یک مدرک لیسانس حدود 2،800 یورو هزینه دارد. برای زندگی خوب 6.700 یورو نیاز دارید.

 

برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق