خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


استخراج مقاله از پایان نامه‌ی انگلیسی

انتشار : 4 آبان 1399
مطالعه : 1 دقیقه

استخراج مقاله از پایان نامه‌ی انگلیسی توسط محققین موسسه اشراق بصورت تخصصی و حرفه‌ای انجام می شود

استخراج مقاله از پایان نامه‌ی انگلیسی

برای استخراج مقاله انگلیسی باید فایل پایان نامه ی ارزشمندتان را از طریق ایمیل به کارشناس موسسه افق ارسال نمایید ابتدا محقق، پایان نامه را بررسی خواهد کرد تا عناوینی که قابل استخراج هست مشخص و برای شما اعلام می شود. بطور معمول از یک پایان نامه انگلیسی حداقل دو مقاله می توان استخراج کرد، بستگی به متغیرهای پایان نامه ی انگلیسی شما دارد با توجه به نتایج می توان تعداد عناوین قابل استخراج را مشخص کرد و اینکه مقاله در سطح پژوهشی می باشد یا مروری، از طرف محقق معین می شود. هزینه استخراج هر مقاله انگلیسی 750.000تومان خواهد بود که ابتدا این مبلغ دریافت می شود و در عرض دو الی سه روزه تحویل خواهیم داد.

چاپ مقاله ی مستخرج از پایان نامه در دانشگاه های ایران برای دونمره ی پایاننامه در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین برای مجوز دفاع از رساله و تسویه حساب دانشجویان دکتری الزام می باشد.

نحوه ی استخراج مقاله در پذیرش مقاله شما اهمیت بالایی دارد باید با فوت و فن مقاله نویسی پژوهشی آشنا باشید هر مقاله ی علمی در مجلات معتبر قبول نمی شود باید اصول و نوشتن مقاله را بدانید تسلط کامل به محتوای پایان نامه داشته باشید، باید بدانید چه موضوعی را انتخاب کنید تا نظر داوران را جذب کنید بجز همه این موارد منطقی ست که محتوای پایان نامه باید آنچنان غنی باشد که بتوان یک مقاله بروز و با کیفیت استخراج کرد.

ساختار مقاله استخراج شده از پایان نامه به شرح زیر می باشد:

 1. عنوان مقاله
 2. چکیده مقاله
 3. کلمات کلیدی
 4. مقدمه مقاله
 5. پیشینه تحقیق
 6. پیشینه پژوهشی مقاله
 7. فرضیه تحقیق
 8. متن اصلی
 9. نتایج تحقیق
 10. پیشنهادات کاربردی یا پژوهشی
 11. منابع

تصویر

در موسسه افق استخراج مقاله از پایان نامه ی انگلیسی کاملا بصورت تخصصی انجام می شود و اگر پایان نامه ی شما از نظر گرامری و ترجمه ایراد داشته باشد مقاله ی شما کاملا توسط مترجمین موسسه اشراق بررسی و بازنگری انجام می شود. ما در موسسه افق علاوه بر استخراج مقاله در زمینه فرمت بندی و ویرایش ساختاری مقاله طبق راهنمایی نویسندگان مجلات می توانیم خدماتمان را ارائه دهیم.

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید

تصویر

کانال تلگرام ما

https://t.me/eshragh1

صفحه اینستاگرام ما

https://www.instagram.com/eshragh_companyلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق