خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


آیا به دنبال جایی برای ترجمه مدارک خود با هزینه کم هستید؟

انتشار : 2 شهریور 1398
مطالعه : 3 دقیقه

امروزه تعداد دانشجویانی که تمایل به تحصیل در خارج از کشور را دارند، بسیار زیاد شده است. سالانه چندین هزار دانشجو برای تحصیل به کشورهای خارجی مهاجرت میکنند. دانشگاه های خارجی برای قبول نهایی دانشجوها از آن‌ها مدارک تحصیلی شان را درخواست می‌کنند. این مدارک باید به زبان کشور مقصد ترجمه شده باشد. ما این کار را به بهترین شکل برای شما انجام می‌دهیم.

آیا به دنبال جایی برای ترجمه مدارک خود با هزینه کم هستید؟

🖋انتخاب جایی که در جهان که می خواهید تحصیل کنید همیشه کار ساده ای نیست. همچنین باید در مورد منافع شخصی خودتان ، مواردی چون هزینه های تحصیل در آن کشور (هم هزینه های شهریه و هم هزینه های زندگی)، چشم انداز شغلی تحصیلات تکمیلی خود (آیا بازار کار خوبی وجود دارد) و کلی ایمنی و رفاه خود فکر کنید. در سال های اخیر بحث تحصیل در ترکیه در کشور بیشتر از موارد دیگر مطرح می شود دلیل آن هم پذیرش آسان در رشته‌ی مورد علاقه‌ی دانش آموزان به خصوص در رشته تجربی است. 

➰چند دلیل برای تحصیل در خارج از کشور

1. CV تان تقویت می شود.

2.مهارت های زبان تان بالا می رود.

3.زندگی در یک کشور خارجی را تجربه می کنید.

4-با طیف متنوعی از مردم ملاقات می کنید.

5.مطالعه می کنید و یاد می گیرید.
اغلب کسانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند یک روش کاملاً جدید برای تدریس را تجربه می کنند. این می تواند دلهره آور باشد ، اما ذهن شما را نیز به سمت روش های جدید یادگیری باز می کند.

6.استقلال بدست می‌آورید.

7-اعتماد به نفس بالا می  رود.
حرکت به خارج از کشور آزمایش نهایی در اعتماد به نفس است. وقتی (یا اگر) به عقب برگردید ، به احتمال زیاد کمتر به دیگران اعتماد خواهید کرد و مسئولیت بیشتری را برای خود به عهده خواهید گرفت.

8. دانش بیشتری در مورد فرهنگ های مختلف به دست می‌آورید.

9.فرهنگ خود را از یک لنز جدید می بینید.

پذیرفتن فرهنگ خود به عنوان فرهنگ مطلق بسیار آسان است ، اما زندگی در یک کشور دیگر می تواند به آگاهی شما در مورد فرهنگ کشور خودتان کمک کند ، به شما این امکان را می دهد که نظرات خود را توسعه دهید نه اینکه فقط آنهایی را که در آن اتفاق می افتد بپذیرید.

10.کسب درآمد می کنید.

11.یک فرد بالغ می شوید.

12.تجربه زندگی بدست می‌آورید.
13.یاد می‌گیرید که از چیزهای کوچکتر بیشتر قدردانی کنید .

14.یک ذهنیت جهانی بدست می‌آورید.

15-برایتان این یک تجربه فراموش نشدنی می شود.

16.بیشتر از خانه و خانواده خود قدردانی خواهید کرد.

17.خودتان را بیشتر از قبل خواهید شناخت.
وارد شدن به یک محیط کاملاً جدید به شما کمک می کند تا بفهمید در چه چیزهایی خوب هستید و همچنین در چه چیزهایی چندان خوب نیستید. اینها مواردی هستند که می توانند در طی تجربه تحصیل در خارج از کشور ساخته شوند.

 ➰شرایط ورود به برنامه های تحصیل در خارج از کشور چیست؟

شرایط ورود به دانشگاه های کشورهای دیگر بسیار متفاوت است ، بنابراین قبل از ارائه هر چیزی حتما اطلاعات ارائه شده توسط دانشگاه آینده خود را بررسی کنید. به طور کلی اگر متقاضی دریافت مدرک دانشگاهی هستید، از شما خواسته می شود که تحصیلات متوسطه خود را با استانداردی مطابق با نمرات مورد نیاز (به عنوان مثال معدل خود ، معدل سطح A یا معادل آن) انجام دهید. برنامه ای که شما درخواست می کنید اگر صلاحیت بین المللی دارید و مطمئن نیستید که این پذیرفته شده است، باید با بخش پذیرش دانشگاه تماس بگیرید. برای افراد انگلیسی غیر بومی که مایل به تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان هستند، همچنین بسیار محتمل است که با انجام آزمون انگلیسی زبان مانند TOEFL یا IELTS،  مهارت زبان انگلیسی خود را اثبات میکنند. آزمایش های مشابه ممکن است برای افرادی که به زبان های دیگر تحصیل می کنند، لازم باشد.

➰چه مدارکی را باید در درخواست خود ارائه دهیم؟

ممکن است از شما خواسته شود که بخشی از مستندات خود ارائه دهید که بسته به کشور و دانشگاه ها متفاوت است، اما اغلب از دانشجویان بین المللی خواسته می شود موارد زیر را ارائه دهند:

 

⭕موسسه اشراق⭕

دانشگاه ها همواره بعد از پذیرفته شدن در آزمون ورودی شان از پذیرفته شدگان درخواست ارائه ی مدارک خواسته شده را میکنند باید توجه داشت که این مدارک باید به زبان کشوری که از دانشگاه آن پذیرفته شده اید باشد. برای همین مدارک شما نیاز به یک ترجمه تخصصی دارد ما با کادری تخصصی میتوانیم در حداقل زمان و حداکثر کیفیت این کار ر ا برای شما انجام دهیم.در موسسه اشراق علاوه بر کار ترجمه تخصصی، فعالیت های دیگری مانند واریز حوالجات دلاری، ترجمه تخصصی مقاله، چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه، فرمت بندی مقاله در کمترین زمان، ویرایش تخصصی مقاله، چاپ مقاله، ترجمه کتاب و شرکت در همایش انجام میدهیم.

برای ثبت سفارش 📌کلیک کنید

⏳🔘ثبت سفارشلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق