خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ فوری مقاله ISI

انتشار 26 اردیبهشت 1397
مطالعه 2 دقیقه

اگر قصد چاپ سریع در مجلات بین المللی مانند ISI هستید و میخواهید مقاله شما هر چه سریعتر و تضمینی اکسپت و چاپ شود با موسسه اشراق همراه باشید.

چاپ فوری مقاله ISI

یکی از مهمترین دلیل گرایش دانشجویان برای چاپ مقاله ISI چاپ سریع آن می باشد در کوتاه ترین زمان ممکن چاپ شود چاپ فوری مقاله ISI بمعنای انتشار یکی دوروزه مقاله نیست بلکه بین یک هفته تا یک ماه برای اکپست مقاله ISI لازم است.تیم تخصصی ما با ارتباط برقرار کردن با ژورنال ها و مجلات معتبر ISI ،SCOPUS سعی برآن دارد تا در کوتاهترین زمان ممکن مقالات دانشجویان عزیز را پذیرش گرفته و چاپ می نماید.تمامی ژورنالهای پیشنهادی ما مورد تایید وزارت علوم،دانشگاه آژاد و وزارت بهداشت خواهد بود.
دانشجویانی که مقالات علمی ISI و ISC چاپ شده دارند امتیاز بالاتری در دریافت بورسیه دانشگاهی از سوی دانشگاه های بین المللی و معتبر جهانی را دارند و مضاف بر آن در اخذ پذیرش مقاطع بالاتر مثل کارشناسی ارشد و دکتری و یا استخدام در ادارات دولتی و خصوصی و یا پذیرفته شدن به عنوان هیات علمی دانشگاه ها و یا امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان را دارند.

چاپ مقاله ISI

چاپ مقاله در مجلات معتبر دنیا تخصصی می باشد و مجلات مقالات مربوط به اسکوپ مجله را چاپ می کنند و اگر مقاله سابمیت شده در اسکوپ آن مجله نباشد ریجکت و یا رد می شود برای همین انتخاب مجله مناسب برای مقاله یک کار بسیار تخصصی می باشد چاپ مقاله در یک مجله مناسب، معتبر و مرتبط با رشته تحصیلی پژوهشگر، کاری بسیار تخصصی است. یک پژوهشگر باید بتواند وبسایت یک مجله را از لحاظ فنی ارزیابی کند تا از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل کند. 
ثانیا دانشجو باید توانایی این را داشته باشد که با استفاده از ابزارهای  موجود، بتواند یک مجله مناسب، با کیفیت بالا و دارای کمترین زمان پاسخ‌گویی را انتخاب کند. پس از انجام این کار نیز باید مجله مورد نظر را با لیست‌های بسیاری که در داخل کشور وجود دارد انطباق دهد.
پس از انتخاب مجله، طی کردن فرایند ساب میت مقاله، رفع اصلاحات مورد نیاز و در نهایت گرفتن پذیرش آن نیز بسیار مهم است. بنابراین استفاده از خدمات تخصصی در این زمینه و کمک گرفتن از تجربه یک تیم مورد اعتماد یک نیاز ضروری برای پژوهشگران در جهت پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC است. کارشناسان مجرب ما در موسسه اشراق با سابقه فعالیتی که در این زمینه دارند مدت زمان های چاپ هر یک مجلات را می دانند و با توجه به بازه ی زمانی شما مجلات مناسب تری را برایتان معرفی می کنند.

چاپ فوری مقاله به معنای دریافت پذیرش در یک یا دو روز نیست بلکه به معنای حداقل زمان اخذ اکسپت برای مقاله ،مثلا 7-21 روز  می باشد. یکی از اجزای اجتناب ناپذیر در دوران تحصیلات دانشگاهی چاپ مقاله در ژورنال های معتبر است. چاپ یک مقاله علمی نشان دهنده میزان مهارت علمی و علاقه و جدیت دانشجو در کارهای تحقیقاتی و میزان علاقمندی وی میباشد.
 دانشجویانی که مقالات علمی ISI ثبت شده دارند شانس بالاتری در دریافت بورسیه دانشگاهی از سوی دانشگاه های بین المللی و معتبر جهانی را دارند و علاوه بر آن احتمال بیشتری در پذیرش مقاطع بالاتر مثل کارشناسی ارشد و دکتری و یا استخدام در ادارات دولتی و خصوصی و یا پذیرفته شدن به عنوان هئیت علمی دانشگاه ها و یا امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان و صاحب نظر و متخصص شدن در موضوع و یا امکان اخذ پروژه های تحقیقاتی با درآمد های بالا، دارند. کسانی که دارای مقاله ISI می باشند، موفق تر بوده و همیشه یک گام از سایرین جلوتر خواهند بود. در راستای اکسپت و چاپ فوری مقالات در مجلات ISI معتبر و مورد تائید دانشگاهها تمامی تلاش خود را می نماید تا دانشجویان گرامی بتوانند از این امکان بهره مند گردند و مقالات ارزشمند خود را در مجلات معتبر ISI  در  کمترین زمان به چاپ برسانند.

مراحل چاپ مقاله در مجلات ISI

  1. ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل  isiisc2011@gmail.com 
  2. ارسال عنوان مقاله  ورشته تحصیلی خودبه موسسه جهت معرفی مجلات در اسکوپ مقاله تان
  3. بررسی مقاله و پیشنهاد مجلات ISI مرتبط با مقاله
  4. انتخاب یکی از مجلات پیشنهادی توسط سفارش دهنده
  5. فرمت بندی در ساختار وچارچوب مجله درخواستی
  6. ارسال مقاله به مجله 
  7. داوری مقاله
  8. دریافت نامه پذیرش
  9. چاپ مقاله
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق