خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله اسکوپوس در  رشته مدیریت

انتشار 17 مرداد 1398
مطالعه 5 دقیقه

برای چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس در رشته مدیریت میتوانید از طریق موسسه اشراق اقدام فرمایید در این موسسه کلیه خدمات با بهترین کیفیت و به صورت کاملا تضمینی ارائه میشود و میتوانید با کمترین هزینه از خدمات موسسه بهره لازم را ببرید.

چاپ مقاله اسکوپوس در  رشته مدیریت

رشته مدیریت

هر اداره سازمان و گروهی احتیاج به یک رهبر یا لیدر دارد که در حالت اداری و سازمانی به رهبر و هماهنگ کننده گروه مدیر گفته میشود با مجموعه فعالیت های مدیر تا حد بسیار زیادی آشنایی دارید زیرا از اولین دوران شروع تحصیلی در مدرسه با فردی به نام مدیر و حیطه مسئولیت هایش آشنا میشوید که البته مدیر در هر گروه وظایف مشخص و مربوط به آن گروه را دارد و وظایف یکسان نمیباشد.برای مدیر شدن و کسب مهارت مدیریت یک مجموعه نیاز به یکسری متد ها و ترفند ها و شیوه هایی میباشد که در دوره دانشگاهی یک رشته مجزا به نام مدیریت به وجود آمده است که شامل همه جنبه های مدیریت میشود و گرایش های متعددی دارد از جمله گرایش های رشته مدیریت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

هر یک از گرایش های مدیریت مدیریت سازمان و اداره مربوطه را شامل میشود رشته مدیریت از پرطرفدارترین رشته های گروه علوم انسانی میباشد و خوشبختانه در کشور ما امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقاطع تحصیلات تکمیلی امکان پذیر میباشند.بازار کار این رشته در کشور ما هم اکنون موقعیت خوبی دارد و فارغ التحصیلان در صورت برخورداری از مهارت کافی میتوانند در اکثر نهاد های دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند تقریبا تمامی سازمان ها و ادارات دولتی پذیرای دانشجویان توانمند و نخبه این رشته میباشند.

مجلات اسکوپوس

اسکوپوس Scopus یکی از بزرگترین و جامع ترین پایگاه های علمی و اطلاعاتی دنیا می باشد،که در پایان سال ۲۰۰۴ توسط یک ناشر برجسته ی هلندی به نام ” الزویر ” شروع به فعالیت نمود.در این پایگاه اطلاعاتی علمی آرشیو کاملی از اطلاعات استنادی و چکیده موجود است.پایگاه اسکوپوس با دارا بودن چندین هزار سند رسمی معتبر از تمامی رشته ها اکنون به عنوان یکی از معتبر ترین مراجع علمی استناد کنندگان به شما میرود.همچنین یکی از معتبر ترین پایگاه ها برای ثبت و چاپ مقالات علمی میباشد در هر رشته ای که اقدام به مقاله نویسی کرده اید میتوانید مقاله خود را در این پایگاه ثبت نمایید و امتیازات بیشمار پژوهشی که به شما تعلق میگیرد بهره لازم را ببرید.بیشتر حوزه فعالیت و پذیرش مقاله مجلات اسکوپوس در رشته های زیر میباشد.

 • مقالات پزشکی Medical
 • مقالات علوم انسانی Humanities
 • مقالات اجتماعی Social Sciences
 • مقالات رشته ی ادبیات Literature
 • مقالات گروه هنر Art
 • مقالات فنی Technical
 • علوم سلامت Health Sciences
 • علوم زندگی Life Sciences
 • علوم جسمانی Physical Sciences

تصویر

چاپ مقاله در اسکوپوس

برای چاپ مقالات اسکوپوس خود در هر یک از حوزه هایی که در بخش فوق به آنها اشاره شد میبایست مراحل زیر را طی فرمایید.

نگارش مقاله و یا استخراج مقاله از پایاننامه: نخستین گام میباشد چنانچه شما موضوع جدیدی برای انجام تحقیق و پژوهش داشته باشید باید شروع به تحقیق کنید و تا حد امکان با انتخاب موضوعات ناب و جدید مقاله نویسی را آغاز کنید مقاله نویسی کار چندان دشواری نیست اگر مهارت نویسندگی داشته باشید و کمی به موضوعی که میخواهید راجع به آن بنویسید تسلط داشته باشید کافی است.ساختار یک مقاله به شکل زیر میباشد:

ترتیب قرار گیری بخش های مختلف در هر مقاله یکسان میباشد و نمیتوانید جابه جا کنید.اگر به هر دلیل توانایی نگارش یک مقاله جدید را ندارید میتوانید از پایاننامه خود یک مقاله استخراج کنید استخراج مقاله از پایاننامه یکی از بهترین راههایی است که میتوانید از طریق آن یک مقاله علمی داشته باشید.

ترجمه تخصصی

بعد از اتمام نگارش مقاله باید به فکر ترجمه تخصصی مقاله باشید و با بهترین کیفیت و به صورت کاملا تخصصی مقاله ترجمه کنید مجلات اسکوپوس فقط مقالات انگلیسی را پذیرش میکنند و اگر ترجمه کیفیت کافی نداشته باشد ممکن است ریجکت شود توجه به کیفیت ترجمه موضوع مهمی میباشد.

تصویر

انتخاب مجله

پایگاه اسکوپوس چندین هزار مجله برای رو نمایی مقالات معتبر دارد باید از میان این چندین هزار مجله معتبر شما مناسبترین مجله را انتخاب نمایید که هم مرتبط با زمینه موضوعی مقاله باشد و هم از لحاظ میزان اعتبار متناسب با مجله باشد.اگر مجله انتخابی شما از لحاظ کیفی و یا موضوعی متناسب با مقاله نباشد احتمال دارد ریجکت شود.

فرمت بندی مقاله

ممکن است به خاطر رعایت برخی مسائل اصولی مجبور به ویرایش و تغییر فرمت مقاله شوید مقاله ای که طبق فرمت فوق نوشته اید احتمالا قابل پذیرش برای مجله انتخابی شما نباشد و مجبور به اعمال تغییرات شوید.

سابمیت مقاله 

بعد از اتمام مراحل فوق تقریبا مسئولیت شما به اتمام میرسد و میتوانید با خیال راحت مقاله خود را به مجله مورد نظرتان ارسال فرمایید تا به بخش داوری مجلات ارسال شود.

مزایای چاپ مقاله اسکوپوس

 • مجلات اسکوپوس Scopus برای دانشجویان و محققان تمامی رشته ها که تمایل چاپ مقاله در نشریات معتبر دارند مناسب است. با توجه به اینکه مجلات اسکوپوس بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به سایر مجلات دارند.
 • دانشجویانی که تمایل به Apply اپلای در دانشگاه های معتبر خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دارند چاپ در مجلات اسکوپوس Scopus بسیار مناسب است.
 • دانشجویانی که تمایل به دفاع از پایان نامه خود دارند، با پذیرش و چاپ در ژورنال های اسکوپوس 1 الی 1.5 نمره از پایان نامه را براحتی میتوانند اخذ نمایند.

تصویر

خدمات موسسه اشراق برای چاپ مقاله در اسکوپوس

چنانچه قصد چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس را دارید و میخواهید از یک موسسه معتبر در این زمینه کمک بگیرید توصیه ما به شما عزیزان اخذ همکاری از محققین موسسه اشراق میباشد.

مراحل ثبت سفارش و پیگیری سفارش در موسسه اشراق

 • ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل  های موسسه اشراق
 • بررسی درخواست شما و ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای درخواست چکیده مقاله شما و مدارک دیگر برای بررسی توسط کارشناسان
 • معرفی مجلات مناسب در اسکوپ مقاله شما یا بررسی مجله پیشنهادی شما
 • تائید نهایی مجله انتخابی از سوی شما
 • ارسال مقاله به مجله و قرار دادن در پروسه داوری
 • پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسپت به ایمیل نویسندگان مقاله)
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
سلام فرهیخته ی گرامی معمولا دو تا سه روز زمان خواهد برد . منتهی برای بررسی دقیق تر لطفا فایل ورد مقاله ی خود را به کارشناسان ما ارسال بفرمایید تا نتیجه نهایی خدمتتان اعلام شود ارتباط با کارشناسان موسسه : مسعودی : 09149724933 isi.eshragh@gmail.com شکاری : 09149724933 isi.eshragh@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
5 سال پیش
سلام ویرایش مقالات مدیریت چقدر طول میکشه منظورم فرمت نیست ویرایش فنی و زبانی ساختاریه ویرایش اولیه مقاله؟مقاله 9 صفحست


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق