خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله علمی پژوهشی

انتشار : 10 بهمن 1397
مطالعه : 3 دقیقه

مقالات علمی خود را به راحتی و در کوتاه ترین زمان در مجلات علمی پژوهشی خارجی و داخلی به چاپ برسانید .

چاپ مقاله علمی پژوهشی

مقالات علمی خود را به راحتی و در کوتاه ترین زمان در مجلات علمی پژوهشی خارجی و داخلی به چاپ برسانید . امتیازات علمی که با چاپ مقاله علمی پژوهشی بدست می آیند را می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بدست آورید . دانشجویان و اساتیدی که برای ارتقاء رتبه علمی خود و همچنین برای دریافت نمره پایان نامه ملزم به چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی شده اند می توانند بدون هیچ نگرانی و به صورت تخصصی مقالات علمی خود را در مجلات علمی پژوهشی به چاپ برسانند .

دانشجویانی که برای دریافت نمره پایان نامه خود در مقطع کارشناسی ارشد ، دریافت مجوز دفاع در مقطع دکتری ، دریافت نمره پایان نامه در مقطع دکتری و همچنین دریافت امتیاز علمی برای شرکت در مصاحبه دکتری قصد پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی را دارند ولی زمان و توانایی کافی را برای انجام این کار و همچنین نگارش مقاله علمی را ندارند ، هیچ جای نگرانی و استرس نیست زیرا می توانند به کمک محققین موسسه اشراق اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه نمایند و بعد از تدوین مقاله آن را به صورت فوق تخصصی ترجمه نمایند و با موفقیت در مجلات علمی پژوهشی به چاپ برسانند . 

داشتن پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی و خارجی به منزله نخبه بودن می باشد.نخبگان ویا همان دارندگان نامه پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم می توانند از سربازی معاف شده و یا در مواردی به جای سربازی یک پروژه ی تئوری را در منزل انجام دهند.

در فراخوان های جذب هیئت علمی بسیاری از دانشگاه های دولتی  شهرهای بزرگ و دانشگاه آزاد مراکز استان ها داشتن پذیرش و چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی و خارجی مصوب وزارت علوم تنها شرط پذیرش به عنوان هیئت علمی است.

ارتقای مرتبه برای اعضای هیئت علمی تنها با داشتن پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم به سرعت امکان پذیر است.

زمان داوری نشریه های علمی پژوهشی داخلی بسیار طولانی است . یکی از مشکلات اساسی مجلات داخلی کمبود نیروی انسانی است که باعث می‌شود فرایند پذیرش و چاپ مقالات بسیار زما نبر‌ شود و گاهاً تا ۲ الی ۳ سال نیز طول بکشد. همچنین افزایش فزاینده تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی باعث شده است که تعداد مقالات ارسالی به این مجلات چند برابر میزان مقالات چاپ شده باشد و به همین دلیل احتمال ریجکت شدن مقالات بسیار بالااست . مجلات علمی پژوهشی داخلی داوری سختگیرانه تری دارند همچنین پروسه داوری برای این مجلات به دلیل کمبود داوران حرفه ای و متخصص و همچنین تعداد بالای متقاضیان چاپ مقاله ، بازه داوری طولانی مدتی دارند که ما در موسسه اشراق توانستیم این بازه زمانی را تا ده ها برابر کاهش دهیم. نشریات علمی پژوهشی داخلی معمولا بازه داوری بالای 4 ماه دارند که ممکن است به 1 سال برای داوری برسد و بعد از آن نیز همین مدت زمان برای چاپ سپری می شود . البته محققان موسسه اشراق توانستند این زمان را به 4 تا 9 هفته برای داوری کاهش دهند. علاوه بر این بازه داوری طولانی مدت مجلات علمی پژوهشی داخلی داوری بسیار سختگیرانه ای دارند که اکثرا تمامی مقالات علمی ارسالی را ریجکت می نمایند .

در مقابل تمامی این موارد ذکر شده کارشناسان موسسه اشراق توانستند با مجلات علمی پژوهشی خارجی همکاری ها و رایزنی های موثری داشته باشند تا بتوانند به کسب امتیاز و رتبه علمی به دانشجویان و پژوهشگران سرزمینمان کمکی کرده باشند . در خصوص مجلات علمی پژوهشی خارجی این بازه داوری را به 2 الی 3 هفته کاهش داده اند . و می توانند در مدت 2 هفته پذیرش مقالات علمی را از مجلات علمی پژوهشی خارجی دریافت نمایند.

هزینه چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی در زمان پذیرش دریافت می گردد . که هزینه پذیرش و چاپ در مجلات علمی پژوهشی داخلی بالای 700 هزار تومان است . و در مجلات علمی پژوهشی خارجی بالای 600 هزار تومان .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق