خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله در مجلات SCOPUS

انتشار : 23 فروردین 1397
مطالعه : 2 دقیقه

Scopus یکی از پایگاههای علمی جستجو برای مقالات و ژورنال های در حوزه های مختلف می باشد که توسط پایگاه علمی الزویر (Elsevier) تهیه شده است.

چاپ مقاله در مجلات SCOPUS

 پایگاه اطلاعاتی اسکوپوس (scopus) تقریبا تمامی حیطه های علوم زیستی، علوم مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، علوم پزشکی، فیزیک و شیمی را شامل می شود و در مقایسه با پایگاه Web of science مربوط به موسسه ISI Thomson حدود 20 درصد پوشش بیشتری از مجلات را در بر دارد. پایگاه  اطلاعاتی SCOPUS برای هر مولف یک کد شناسایی یا پروفایل در نظر می گیرد که کد جهانی آن مولف به محسوب می شود.
در حال حاضر پایگاه اطلاعاتی اسکوپوس Scopus بیش از 25 میلیون مقاله و سند را در خود جای داده است. این پایگاه مجلات را به 4 دسته Q1، Q2، Q3،Q4  تقسیم بندی کرده است. مجلات دارای شاخص Q1و Q2 دارای کیفیت بالایی نسبت به سایر مجلات می باشند. همچنین برای هر مولف یک کد شناسایی یا پروفایل نیز ارائه می کند که کد جهانی آن مولف به شمار می رود.

چاپ مقاله در مجلات SCOPUS

وزارت علوم سه دسته از مجلات را به عنوان نشریات معتبر دسته اول معرفی می کنند. این سه دسته عبارتند از نشریات داخلی علمی و پژوهشی، نشریات معتبر ISI که همان JCR و یا WOS دارای ایمپکت فاکتور می باشد. دسته سوم مجلات Scopus می باشد. مجلات اسکوپوس Scopus برای دانشجویان و محققان تمامی رشته ها مناسب است. دانشجویان می توانند اکسپت و چاپ مقالات خود در مجلات Scopus را در بازه زمانی کمتر و همچنین هزینه های  کمتری نسبت به سایر مجلات به چاپ برسانند.
دانشجویانی که قصد گرفتن Apply از دانشگاه های معتبر خارجی و یا شرکت در مصاحبه دکتری را دارند، چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس Scopus بسیار مناسب می باشد. دانشجویانی که تمایل به دفاع از پایان نامه خود دارند، با پذیرش و چاپ در ژورنال های اسکوپوس، 1 الی 1.5 نمره از پایان نامه را اخذ کنند. با توجه به اینکه یکی از معیارهای اصلی سنجش دانشجویان در مصاحبه دکتری، داشتن مقالات علمی پژوهشی در مجلات معتبر می باشد، توصیه ما به شما این است که مقالات خود را در مجلات SCOPUS  به چاپ برسانید. زیرا در زمان کمتر و با صرف هزینه کمتر می توانید مقالات خود را به چاپ برسانید.

برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در موسسه اسکوپوس می‌توانید به آدرس سایت فوق مراجعه نمایید:    www.scimagojr.com/journalsearch.php

خدمات موسسه اشراق برای چاپ مقاله در مجلات SCOPUS

  • مشاوره اولیه رایگان جهت معرفی مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما و  با توجه به رشته متقاضی و مجلات مورد تایید وزارت علوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، وزارت بهداشت
  • ترجمه تخصصی مقالات در صورت نیاز
  • ویراستاری گرامری مقالات قبل از ارسال به مجله در صورت نیاز
  • فرمت بندی مقالات بر اساس ساختار مجله قبل از سابمیت به مجله SCOPUS
  •  ارسال و یا سابمیت مقاله به مجله SCOPUS
  • انجام خدمات چاپ مقاله مانند رایزنی های لازم به منظور پذیرش مقاله در مجلات SCOPUS
  • پیگیری و اخذ نامه پذیرش از مجله و ارسال آن به نویسندگان
  • ارسال اصلاحات ارائه شده از سوی سردبیر مجله به نویسندگان در صورت Revise مقاله
  • ارسال گالری پروف نهایی مقاله به نویسندگان برای تائید نهایی برای چاپ در مجله
  • چاپ مقاله در مجله SCOPUS

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق، مسیر چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم را برای پژوهشگران و محققین  هموار می سازد و با ارائه خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره رایگان در خصوص انتخاب مجله مناسب، آنها را یاری می رساند.
برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق